Nákupy v Žitavě

67
3.12.18 21:51

Nákupy v Žitavě

Ahoj holky, jezdí někdo na nákupy do Německa do Žitavy? Máme v plánu tam jet v sobotu, tak přemýšlím, jestli se to tam výplatí a kam popřípadě zajet? Chtěla bych nakoupit nějaké plenky, vlhcene ubrousky a potřeby pro děti + vánoční dárky od kosmetiky po oblečení a klasika- jídlo :lol: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

55182
3.12.18 21:56

Jezdíme Kaufland,Rewe
Něco je levnější,jezdíme pro sýry,dobroty,jogurty ,prostě na co máme chuť
Když byl kluk malý,kupovala jsem tam příkrmy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9032
3.12.18 22:02

Jezdila jsem tam, když měl manžel pracovní cesty do Liberce. Vždycky jsem se podívala přímo na letáky Kauflandu (kaufland.de - stránky mají stejnou strukturu jako české, tak ani není třeba umět německy a jen se díváš na stejná místa, ale dají se i na českých stránkách najít aktuální německé letáky různých obchodů).
Kromě rozdílu v ceně je opravdu znatelný rozdíl v kvalitě pracích prášků, v hustotě sprchových gelů (naprosto stejný německý musím mačkat z tuby a český teče, jak kdyby to bylo naředěné).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.18 22:03

Jedte na trojmezi do Biedronky a kupte tam plenky Dada.Jsou super.Pouzivala jsem je u prvni,ted budu i u druhe.Moje sestra dela pestounku a dava detem s velkou spokojenosti taky Dady.Cena v Polsku vychazi cca 160,– balik a to bez akce.Tady je nesezenete pod 200,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
3.12.18 22:04

@alliena Krome toho obleceni bych pro vse jela do Kauflandu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
4.12.18 00:13

Holky Dekuju, to Polsko nevím, asi spis zajedem do německýho DM nebo Rossmanu, mají tam taky přijatelné ceny oproti ČR :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama