Nákupy v Žitavě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alliena
Povídálka 40 příspěvků 03.12.18 21:51
Nákupy v Žitavě

Ahoj holky, jezdí někdo na nákupy do Německa do Žitavy? Máme v plánu tam jet v sobotu, tak přemýšlím, jestli se to tam výplatí a kam popřípadě zajet? Chtěla bych nakoupit nějaké plenky, vlhcene ubrousky a potřeby pro děti + vánoční dárky od kosmetiky po oblečení a klasika- jídlo :lol: :think:

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52312 příspěvků 03.12.18 21:56

Jezdíme Kaufland,Rewe
Něco je levnější,jezdíme pro sýry,dobroty,jo­gurty ,prostě na co máme chuť
Když byl kluk malý,kupovala jsem tam příkrmy

zrcadlo
Kelišová 7115 příspěvků 03.12.18 22:02

Jezdila jsem tam, když měl manžel pracovní cesty do Liberce. Vždycky jsem se podívala přímo na letáky Kauflandu (kaufland.de - stránky mají stejnou strukturu jako české, tak ani není třeba umět německy a jen se díváš na stejná místa, ale dají se i na českých stránkách najít aktuální německé letáky různých obchodů).
Kromě rozdílu v ceně je opravdu znatelný rozdíl v kvalitě pracích prášků, v hustotě sprchových gelů (naprosto stejný německý musím mačkat z tuby a český teče, jak kdyby to bylo naředěné).

Uživatel je onlinenezna_margarita
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 03.12.18 22:03

Jedte na trojmezi do Biedronky a kupte tam plenky Dada.Jsou super.Pouzivala jsem je u prvni,ted budu i u druhe.Moje sestra dela pestounku a dava detem s velkou spokojenosti taky Dady.Cena v Polsku vychazi cca 160,– balik a to bez akce.Tady je nesezenete pod 200,–

histep
Závislačka 4044 příspěvků 03.12.18 22:04

@alliena Krome toho obleceni bych pro vse jela do Kauflandu.

alliena
Povídálka 40 příspěvků 04.12.18 00:13

Holky Dekuju, to Polsko nevím, asi spis zajedem do německýho DM nebo Rossmanu, mají tam taky přijatelné ceny oproti ČR :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >