Nadstandardní pokoj - Brno Bohunice - kolik stojí?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1686
26.1.16 21:46
@annyska

Ta matrace byla tak strašně nepohodlná, že by se na tom ani nevyspal, ale ten pokoj je super v tom, že ti návštěva může přijít kdykoli a nemusí se ohlížet na návštěvní dobu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3753
26.1.16 21:52

@Lucy 21 přesně tak - my to taky dělali kvůli návštěvním hodinám, malá se narodila 21.2. 2015 a to byl první den kdy se vyhlásila chřipková epidemie a do porodnice na normální pokoje nikdo nesměl a chudinky maminky ukazovali miminka návštěvám přes skleněné dveře na chodbě :,(

jen ti co měli miminka na nadstandardech si tam mohli jak chtěli - kdykoli - my jsme akorát poprosili rodinu, aby teda nikdo nechodil, když byla ta epidemie a chodil jen manžel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1686
26.1.16 21:58

Jako v tomhle je to super, pokud má člověk rád soukromí a může si to finančně dovolit není co řešit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková