Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj holky, jelikož už nejsem těhule a mám 3 měsíční dvojčátka, tak jsem se rozhodla založit nový odkaz.. Bohužel už nestíhá pročítat mezi již založenými dvojčátky a převážně jsou tam těhulky.. jestli budete mít čas, ráda bych se s váma radila, co už dvojčátka máte narozená, jak sem pochopila, od kamarádek co mají jedno mimčo toho moc nepochytím, protože s dvěma to nejde stejně… např. koupání? Tak doufám, že se budu mít s kým poradit
Ahoj Lemurko, doufám, že se ti diskuse rozjede a já v ní budu špiónovat a sbírat rady
. Nicméně i já jsem prozatím „jen“ těhulka
.
Ahoj Lemurko, mám 6ti měsíční dvojčátka-holčičky, pokud budu moci ráda ti poradím, co budu vědět, jsem přeci jenom „zkušená“matka ![]()
Ahojky,mám 14měsíční dvojčátka-holčičku a chlapečka.Kdyby nějaký dotaz,skusím ráda odpovědět.
ahoj holky, tak já mám 14ti měsíční dvojčátka (((-: holku a kluka, jako mazlove ((-: jinak taky tříletou momentálně v první pubertě. jo mít dvojčátka je značně snažší než jednodítě ((-: toť můj poznatek. syn po čtyřech, chodí kolem nábytku, dcera chodí od 12ti měsíců úplně sama. a kojila jsem cca do 9 až 10tého měsíce, než se nejdřív odstavila dcera a pak syn. a co vy? jak zvládáte?
jinak vkládám fotky nejstarší a pak dvojek.