Manželovi se nechce slavit moje kulaté narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 13:28
Narozeniny... kulaté

Ahoj, sice to sem asi moc nepatří. Ale jsem velmi vytočená. Slavím kulaté narozeniny. No snad úplně nejhorší, díky manželovi. Vždy jsme to měli tak, že se dělalo to co chtěl ten druhý. Prostě jeho/ můj den. Letos tedy vše ingnoruje. Měla jsem rezervaci v restauraci, kavárně, návštěva u mých rodičů. Všechno padlo. Že tam a tam se mu nechce. Samozřejmě že jsme to dělaly tak, aby druhý měl klid a pohodu. No, lítám u všeho už od rána, pohodu má on. Samozřejmě jsem naštvaná, dobře kdyby mu byli zle, jiné okolnosti… Ani mě nepopřál ( nic)… Vlastně jo, dostala jsem originální přání, že když jsem se tedy urazila mám jít do h*jzlu. Absolutně dnešek nechápu, že jsem si zasloužila takové „překvápko“… No nic… Měl někdy, někdo, podobné narozeniny?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jita22
Ukecaná baba ;) 1656 příspěvků 13.07.19 13:33

Je teprve poledne, zajdi k rodicum a udelej si hezky den dle sebe.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 13.07.19 13:34

Nechystá třeba nějaké překvapení?

debra.morgan
Echt Kelišová 9765 příspěvků 13.07.19 13:34

Tak se seber a odejdi si uzit den dle sebe ne :nevim:? btw dost pochybuju, že to je takto z ničeho nic… ;)

Andymo
Kecalka 268 příspěvků 13.07.19 13:34

Tak pokud to roky predtim slo a ted uz se mu nechce, tak bych mu oplatila na jeho narozky stejnou minci. Jinak pekne buransky chovani.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 13.07.19 13:36

Asi ho něco žere.. Zeptej se ho, co ho žere a jinak mí jita pravdu, seber se a udělej si pěkný den i sama.. však ho k tou nepotřebuješ ne? Jako zamrzí to ale není to konec světa..

Andymo
Kecalka 268 příspěvků 13.07.19 13:36

@katyna1984 no poslat nekoho do ha.zlu, to uz bych prekvapko asi zadny necekala

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 13.07.19 13:40
@Anonymní píše:
Ahoj, sice to sem asi moc nepatří. Ale jsem velmi vytočená. Slavím kulaté narozeniny. No snad úplně nejhorší, díky manželovi. Vždy jsme to měli tak, že se dělalo to co chtěl ten druhý. Prostě jeho/ můj den. Letos tedy vše ingnoruje. Měla jsem rezervaci v restauraci, kavárně, návštěva u mých rodičů. Všechno padlo. Že tam a tam se mu nechce. Samozřejmě že jsme to dělaly tak, aby druhý měl klid a pohodu. No, lítám u všeho už od rána, pohodu má on. Samozřejmě jsem naštvaná, dobře kdyby mu byli zle, jiné okolnosti… Ani mě nepopřál ( nic)… Vlastně jo, dostala jsem originální přání, že když jsem se tedy urazila mám jít do h*jzlu. Absolutně dnešek nechápu, že jsem si zasloužila takové „překvápko“… No nic… Měl někdy, někdo, podobné narozeniny?

Ne. My spolu sprostě nemluvíme. Opravdu před tím bylo vše OK? :think:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 13.07.19 13:43
@katyna1984 píše:
:D :D :D
Tomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 13.07.19 13:57
@Andymo píše:
Tak pokud to roky predtim slo a ted uz se mu nechce, tak bych mu oplatila na jeho narozky stejnou minci. Jinak pekne buransky chovani.

Zajímavé, jak se v každé diskuzi objeví někdo, kdo hned radí oplácet. Odmítl sex? Odmítni mu ho příště taky. Podvedl tě? Podveď ho taky! Tím se to vyřeší.

Radil bych si o tom nejdříve v klidu promluvit.

Příspěvek upraven 13.07.19 v 13:58

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 13:57
@katyna1984 píše:

Tak to si urcite nemyslim.
Stalo se mi to same, neslo o kulate narozeniny, ale i presto me to hodne mrzelo. Na nic necekej, jdi k rodicum, ke kamaradce a udelej si hezky den ;)

Andymo
Kecalka 268 příspěvků 13.07.19 14:01

@Tomkins tak pokud me nekdo na moje narozeniny posle do ha.zlu s predem pripravenym programem, urcite budu klidna, jo jo :D :D jsou veci, ktery se nedelaji. Stejne tak mohl prijit i ten muz a v klidu vysvetlit, proc by letos chtel zmenit plan atd…

Chytrak
Závislačka 3592 příspěvků 13.07.19 14:07
@Russet píše:
Ne. My spolu sprostě nemluvíme. Opravdu před tím bylo vše OK? :think:

Tak, tak.
Je otazka jestli predtim nez k tomu posilani na onu mistnost doslo, jestli nebyla na nej sprosta i zakladatelka. A je otazka jestli by se tim tady vubec pochlubila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 14:10
@Anonymní píše:

jo, já jsem bohužel na toto zvyklá. Letos mi teda dal čokoládu, ani mi nepopřál, jenom tady máš k narozeninám, kytku ti koupí děti. Většinou to bylo tak, že přišel a řekl: jé já jsem ti zapoměl koupit něco k narozeninám. Tím to bylo hotový, ani mně nepopřál, nic. Ale my máme vztah naprd už dlouho.

laducha
Generální žvanilka 22765 příspěvků 13.07.19 14:34

Vloni měla kamarádka 50, chlap se na ni vyprdl a někam odjel s kámoši, tak mi zavolala, ať něco vymyslím. Jely jsme na zábavu, kde hrála kapela našeho mládí, bylo tam plno vrstevníků a fakt jsme si to užily. Domů jsme dojely až nad ránem 8)
Všechno nejlepší a ať se taky něco zadaří :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama