Naše nová vláda

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.1.22 21:46

Naše nová vláda

Ježiš to je ostuda. Ta naše nová vláda neumí ani zblebtnout anglicky. Už si toho všimli i v zahraničí. Že toto na summit nestačí a s tlumočníky to nepůjde. Kdo chce vidět ten trapas, pusťte si 168 hodin na ČT 🤦‍♀️ 🤦
Už vidím, jak vyjednávají v Evropské unii.
Ještě víc mě naštval Farský, který si jede na stáž, aby se v USA učil, jak tady zlikvidovat naši demokracii a suverenitu. Má se tam učit, jak zde vytvořit Spojené státy evropské. Hnus. A ještě mu to platíme. Složit mandát samozřejmě nehodlá.
Co tam máme dál, Pekarova dělá mezinárodní ostudu tím, že si bere do úst Orbána, STAN čelí obvinění, že peníze z financování jejich předvolební kampaně pocházejí z kyperských společností vlastněných trestně stíhaným člověkem. A jako perlička je na stole první čtení volebního zákona a prosazování korespondenčního hlasování plus elektronického sčítání hlasů. To vnímám jako úplný konec demokracie. Aneb kolik hlasů si naklikam na počítači, tolik lístků nikdo nedonese. To je asi poslední hřebíček do rakve naši demokracii.
Jak tyto události vnímáte vy?
Prosím o anonym, nechci být napadána kvůli svým politickým názorům. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25794
16.1.22 21:55

Hurá. Máme slušného premiéra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7764
16.1.22 22:00
@Anonymní píše:
Ježiš to je ostuda. Ta naše nová vláda neumí ani zblebtnout anglicky. Už si toho všimli i v zahraničí. Že toto na summit nestačí a s tlumočníky to nepůjde. Kdo chce vidět ten trapas, pusťte si 168 hodin na ČT 🤦‍♀️ 🤦
Ještě víc mě naštval Farský, který si jede na stáž, aby se v USA učil, jak tady zlikvidovat naši demokracii a suverenitu. Má se tam učit, jak zde vytvořit Spojené státy evropské. Hnus. A ještě mu to platíme. Složit mandát samozřejmě nehodlá.
Co tam máme dál, Pekarova dělá mezinárodní ostudu tím, že si bere do úst Orbána, STAN čelí obvinění, že peníze z financování jejich předvolební kampaně pocházejí z kyperských společností vlastněných trestně stíhaným člověkem. A jako perlička je na stole první čtení volebního zákona a prosazování korespondenčního hlasování plus elektronického sčítání hlasů. To vnímám jako úplný konec demokracie. Aneb kolik hlasů si naklikam na počítači, tolik lístků nikdo nedonese. To je asi poslední hřebíček do rakve naši demokracii.
Prosím o anonym, nechci být napadána kvůli svým politickým názorům. Díky.

A? Drtivá většina politiků jsou zločinci a idioti. Takže co jako od takových lidí čekáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 22:00
@Klopotkova píše:
Hurá. Máme slušného premiéra.

Myslíš tu jeho dnešní větu mě už to tady se.re? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
39000
16.1.22 22:03
@Anonymní píše:
Myslíš tu jeho dnešní větu mě už to tady se.re? ;)

Jsi zaspala, ne. To rekl uz ve čtvrtek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39000
16.1.22 22:04
@Anonymní píše:

To by me zajimalo, co tomu Farskemu asi tak platis v Americe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
16.1.22 22:05

Mě to nepřekvapuje, nepohoršuje, nezklamalo, neboť jsem nečekala, že tam najednou nastoupí banda svatých a schopných. Vždyť je to pořád to samý dokolečka.

Koho tipujete na budoucího ministra zdravotnictví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16416
16.1.22 22:06
@Anonymní píše:

Je vidět, že jsi jiného politického názoru, proto si na současné vládě nenechala nit suchou. :lol: A navíc se ještě za tento svůj názor stydíš. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57727
16.1.22 22:08
@vokishka píše:
To by me zajimalo, co tomu Farskemu asi tak platis v Americe.

Tak v tomhle s ní souhlasím. Jako to je vrchol drzosti. Ať si jede na stáž. Ale položí svůj mandát. Proč má pobírat plat, když nebude pracovat? Proč by to pokládal, když mu půjde trafika pravidelně. Ale nic dělat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
16.1.22 22:12

Mně by ta angličtina u těch ministrů ani tak nevadila, kdyby se sami nenaváželi předtím několikrát do Šilerové! :roll:
Někomu se podíváš, ale sám pak nejsi v angličtině lepší. :think: :lol:
A Farského radši nekomentuju. To je ale arogantní prolhaný člověk :poblion:
Všem lhal. Věděl to předem, že odjede na stáž, ale raději nikomu nic neřekl. Hlavně že měl super kampaň, jak bude další vláda slušná, transparentní atd. :P
V jakém jiném zaměstnání si tohle někdo dovolí?! Odjedu si na půl roku a plat mi zůstane 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57727
16.1.22 22:14

Mi nejvíc vadí, jaké dělají zmatky i v opatřeních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16416
16.1.22 22:15
@Kelsey píše:
Tak v tomhle s ní souhlasím. Jako to je vrchol drzosti. Ať si jede na stáž. Ale položí svůj mandát. Proč má pobírat plat, když nebude pracovat? Proč by to pokládal, když mu půjde trafika pravidelně. Ale nic dělat nebude.

Takových tam je a bylo. Když jsem ke konci minulého volebního období viděla pár zasedání ze sněmovny, tak některá jména jsem slyšela poprvé za celé volební období. :mrgreen: A jiná jen při nechvalně proslulých událostech viz poslanec Volný. Jiný zase se pořád omlouvali z pracovních důvodů, z rodinných důvodů. To jen teď je potřeba ukázat na jednoho, kterému vyšla stáž v Americe. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57727
16.1.22 22:17
@marin píše:
Takových tam je a bylo. Když jsem ke konci minulého volebního období viděla pár zasedání ze sněmovny, tak některá jména jsem slyšela poprvé za celé volební období. :mrgreen: A jiná jen při nechvalně proslulých událostech viz poslanec Volný. Jiný zase se pořád omlouvali z pracovních důvodů, z rodinných důvodů. To jen teď je potřeba ukázat na jednoho, kterému vyšla stáž v Americe. :nevim:

O Volném se raději nevyjadřovat. To říkám od začátku, že je ko..t. Ten by potřeboval ten svůj legendární flákanec, aby se konečně probral.

Příspěvek upraven 16.01.22 v 22:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39000

No Čuba nikomu nevadil, kdyz snad dva roky nedelal vubec nic a bral plny plat. Videla jsem procenta neúčasti na hlasovani, Babis 78%. A Farsky ten plat da na charitu nebo kam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6259

Za mě je to katastrofa. Ale upřímně si myslím, že jsme šli z bláta do louže a čestný, použitelný člověk se politice vyhýbá obloukem. Ovšem přijde mi vtipné, když se někdo přizná, že jim věřil. Na druhou stranu mě mrzí, že už tu naivitu nesdílím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat