Covid test pozitivní nebo negativní?

Anonymní
10.1.22 18:48

Covid test pozitivní nebo negativní?

Co myslíte počítá se to jako pozitivní když tam je slabá čárka? Mám dva dni zimnici bolest hlavy a je mi špatně od žaludku.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
10.1.22 18:49

Žádnou druhou čárku nevidím, je to i docela špatně osvětlené

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2748
10.1.22 18:54

Vidím, ale o dost světlejší, tak bych buď zkusila ještě jeden, nebo si zavolat rovnou na pcr testy
@Nika. O když si to dvakrát rozklikneš tak je vidět

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65442
10.1.22 18:56
@Anonymní píše:
Co myslíte počítá se to jako pozitivní když tam je slabá čárka? Mám dva dni zimnici bolest hlavy a je mi špatně od žaludku.

zajdi si na PCR, to je jistější

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2220
10.1.22 18:56

Na fotce není nic vidět, každopádně já když měla slabou čárku na Covid testu, tak jsem si udělala ještě dva další testy a tam už žádné čárky nebyly. Ten falešně pozitivní byl ze slin, ty dva negativní z nosu. Příznaky jsme měla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
10.1.22 18:57

I stín je pozitivní. Ale udělala bych si ještě jinej anebo šla ráno na PCR.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.22 19:02

Měla jsem to včera stejně.. Nejdřív slaboulinká čárka.. Tak jsem si další udělala později a pořádně a druhá čárka vylétla okamžitě.. Dneska jsem byla na PCR a čekám na výsledky.. Konej stejně..

  • Citovat
  • Upravit
798
10.1.22 19:24

To nam jeste chybelo zacit lovit duchy i na covid testech :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6275
10.1.22 19:39

Po jakém čase to je foceno? Mi vyskočila druhá až po dobrých 15 minutách a byla čím dál tím silnější :D (jinak jsem pořád čekala, kdy dojde k lovení duchů i na covid testech, tak jsem ráda, že konečně dorazilo)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
10.1.22 19:39

Pokud je tam čárka, je pozitivní, zajdi na pcr a ten to rozsekne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
10.1.22 19:40

@Lelio tak antigen se má odečítat aspoň těch 15 minut, tam nevyskoci čárka hned jako na těhotenském.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30324
10.1.22 20:13

Zkušenosti ze školy. Poslední dobou i slabé čárky vychází pozitivní na PCR.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65442
10.1.22 20:15
@Kriss Tina píše:
@Lelio tak antigen se má odečítat aspoň těch 15 minut, tam nevyskoci čárka hned jako na těhotenském.

není to alespoň, těch 15 minut se nemá přesáhnout.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
727
10.1.22 20:28

Můj pozitivní antigen vypadal takto, další den Pcr taky pozitivní

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
10.1.22 20:30
@vokishka píše:
není to alespoň, těch 15 minut se nemá přesáhnout.

Mozna jak který, co se testují ve škole, tak musí aspoň čtvrt hodiny počkat, aby měli spolehlivý výsledek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová