72 genderových identit

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1435
11.1.22 08:51

72 genderových identit

Ahoj všem, tak na mě vyskočil další článek o nepřeberném množství genderových identit, které každým dnem rostou jako houby po dešti:
https://www.lifee.cz/…_286719.html?…. sznhp. box&dop_req_id=R5Sovcxmwa1-202201110743&dop_id=14819021
Začínám mít pocit, že se svět zbláznil. Asi špatně koukám, ale já v životě viděla jen dvě pohlaví - ptáka a pipku. Nic víc neznám. Přišla jsem jen sdělit své dojmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11902
11.1.22 09:00

Tak mě je to jedno :D ať si každej je klidně nebinarni Alzbetko pro mě za mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
11.1.22 09:04
@Cenarius píše:
Tak mě je to jedno :D ať si každej je klidně nebinarni Alzbetko pro mě za mě.

A ty máš kolikáté pohlaví? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4887
11.1.22 09:06

Čím víc pozornosti se jim bude dostávat, tím budou více křičet, jak jsou omezování ve svých právech. Pro mě za mě, ať si žijí klidně s pohlavím vyrobeným z lega. Hlavně ať s tím nikoho neotravují.
A jinak ano, svět se zbláznil. Z toho neskutečného přebytku a mála starostí lidi neví co by už vymysleli za k0k0tinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2277
11.1.22 09:08

Prosímtě a v čem konkrétně Ti to vadí?
Pro rozšíření obzorů doporučuju mrknout na Lenku Královou a její pořad V Tranzu. Celkem věcně tam popisuje realitu trans života ;) I trans nebo jiní lidi jsou pořád lidi, většina z nich nikomu neubližuje, tak ať si každý žije podle svých představ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
11.1.22 09:09
@berusa.m píše: Čím víc pozornosti se jim bude dostávat, tím budou více křičet, jak jsou omezování ve svých právech. Pro mě za mě, ať si žijí klidně s pohlavím vyrobeným z lega. Hlavně ať s tím nikoho neotravují.
A jinak ano, svět se zbláznil. Z toho neskutečného přebytku a mála starostí lidi neví co by už vymysleli za k0k0tinu.

Tak tak. Z blahobytu se degeneruje. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
804
11.1.22 09:09

A tebe to v něčem omezuje, že někdo cizí má nějakou jinou genderovou identitu než ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26591
11.1.22 09:10

Svět se zbláznil a už dávno se proměnil v zadní část.

Příspěvek upraven 11.01.22 v 09:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6768
11.1.22 09:10

A tobe to nejak vadi a obtezuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
11.1.22 09:16
@Wani píše:
A tobe to nejak vadi a obtezuje?

Me obtezuje, ze uz ted je evidentni, ze se to bude cpat neustale vsude, a to vcetne dětských pohadek. Souhlasim s tim, at si kazdy sve pohlavi prezentuje dle svych predstav, klidne budu mit s kymkoli blizke pratelstvi, od gayu pres trans az po bezpohlavni a sedmdesat dalsich, ale obtezuje me, ze se z toho zase spusti extremismus, budou se plnit kvoty, kolik ceho se musi verejne vyskytovat a bude se to cpat i detem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2277
11.1.22 09:17
@berusa.m píše: Čím víc pozornosti se jim bude dostávat, tím budou více křičet, jak jsou omezování ve svých právech. Pro mě za mě, ať si žijí klidně s pohlavím vyrobeným z lega. Hlavně ať s tím nikoho neotravují.

No, tak ono to v ČR s právy třeba pro trans osoby není nijak žhavý. Aby si trans člověk mohl změnit pohlaví v občance, a nemusel tak při každém ukázání občanky sdělovat, že je trans (což je třeba pošťákovi, při půjčení lyží atd… žejo :D, tak se musí nechat vykastrovat. Což je právní úprava na úrovni asi tak Ukrajiny :D Takže se nedivím, že se snaží získat pro sebe podmínky, aby mohli nějak slušně žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6768
@Janadel píše:
Me obtezuje, ze uz ted je evidentni, ze se to bude cpat neustale vsude, a to vcetne dětských pohadek. Souhlasim s tim, at si kazdy sve pohlavi prezentuje dle svych predstav, klidne budu mit s kymkoli blizke pratelstvi, od gayu pres trans az po bezpohlavni a sedmdesat dalsich, ale obtezuje me, ze se z toho zase spusti extremismus, budou se plnit kvoty, kolik ceho se musi verejne vyskytovat a bude se to cpat i detem :nevim:

Nevsimla jsem si, ze by k tomu dochazelo. :think: Jednou za rok se objevi o tom clanek, to je cele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9778

Mně se nedávno strašně ulevilo, když jsem o sobě zjistila, že jsem cisgender!!! (dříve známé jako „normální“) Je to hezký pocit, mít se kam zařadit, moci se onálepkovat a cítit tu sounáležitost :srdce: Je tady taky někdo cis? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26591
11.1.22 09:18
@Michelle_M píše:
Mně se nedávno strašně ulevilo, když jsem o sobě zjistila, že jsem cisgender!!! (dříve známé jako „normální“) Je to hezký pocit, mít se kam zařadit, moci se onálepkovat a cítit tu sounáležitost :srdce: Je tady taky někdo cis? :D

:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
11.1.22 09:22
@Michelle_M píše:
Mně se nedávno strašně ulevilo, když jsem o sobě zjistila, že jsem cisgender!!! (dříve známé jako „normální“) Je to hezký pocit, mít se kam zařadit, moci se onálepkovat a cítit tu sounáležitost :srdce: Je tady taky někdo cis? :D

Jak tak čtu, tak asi není. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat