Našel si už jinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 20:27
Našel si už jinou

Holky, já vim, že řešim banalitu, ale jdu si pro kus emoční podpory. Mám jet na prodloužený víkend s jednou partou mojí kamarádky do hor. Má se zúčastnit i jistý Z., který se mi dost líbí - už dlouho. Ale viděli jsme se jen na pár akcích, myslím, že po mně trochu pokukoval, ale ani jsme spolu pořádně nemluvili, ale teď to nakonec vyšlo tak, že spolu budeme ubytovaní (my dva spolu). Říkala jsem si, že to vyjde teď nebo nikdy, nevěšela jsem se na to, ale říkala jsem si, že aspoň bude konečně jasno. Jenže - dnes mezi řečí jsem se dozvěděla, že má novou přítelkyni :? Jak poetické. Mám fakt smůlu, tohle jsem celá já, už jsem docela dlouho sama, prince si nevybírám, normální kluky a buď mě nechtěj nebo mě předběhne jiná. V lásce se mi fakt nedaří.
Mám 100 chutí nejet, jelikož mě to bude akorát provokovat. Nemám se na to vykašlat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Štembinka
Kecalka 182 příspěvků 27.03.18 20:33

A není jiná možnost než abys byla ubytovaná s ním?.. Myslím, že je škoda kvůli tomu nikam nejezdit ;)

Malina7
Závislačka 2671 příspěvků 27.03.18 20:42

Se zadanýma pánama sama do jednoho pokoje zásadně nee. Trvala bych na tom, že s ním nechci být ubytovaná na jednom pokoji ( myšleno, pokud by jste tam spali jen vy dva). Třebas se na té párty objeví něco nečekaného mimo toho pána, na kterého jsi teď zaměřená… Hele, člověk nikdy neví, co život přinese…

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 20:45

Ono to bohužel holky jinak nejde. Fakt jsem z toho jednou nohou už venku, vim, že se budu užírat, takhle si to doma vydejchám a na příští akci bych byla ok :nevim:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 27.03.18 20:46

A kdyby se náhodou ten pokoj pro dva nešel odříct, tak trvej na tom, že tam budete pouze spát.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 20:48

@Božislava Boži, nemyslím si, že by na mně něco zkoušel, takže trvat netřeba. Prej jí má dost plnou hlavu, jedinej, koho by to svádělo, bych byla já.

mamina89
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 27.03.18 20:48
@koukolka_makova píše:
Ono to bohužel holky jinak nejde. Fakt jsem z toho jednou nohou už venku, vim, že se budu užírat, takhle si to doma vydejchám a na příští akci bych byla ok :nevim:

Nevim, já bych jela… Člověk nikdy neví. Třeba se zamiluje i on a přítelkyni dá papá. Když nepojedeš, nikdy se to nedozvis :D :mavam:

Danielík
Nováček 8 příspěvků 27.03.18 20:51

Ať uděláš to nebo to, stejně to dopadne vždy špatně a víš proč? Máš špatný program v sobě a takové energie vysíláš a přitahuje s přesně takové chlapy a situace.
Přečti si co jsi sama napsala…

Mám fakt smůlu, tohle jsem celá já, už jsem docela dlouho sama, prince si nevybírám, normální kluky a buď mě nechtěj nebo mě předběhne jiná. V lásce se mi fakt nedaří.
:roll:

Co máš v hlavě, co říkáš to pritahujes.
Změn své hodnocení, sebeúctu a uvidíš :srdce:

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 20:55

@Danielík mám nastavení dobré, mám se ráda až moc, ale teď si to na mně sedlo. „Samotu“ snáším dobře, jen už mě moc neba tenhle běžnej scénář.

sediza
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 27.03.18 20:55
@Danielík píše:
Ať uděláš to nebo to, stejně to dopadne vždy špatně a víš proč? Máš špatný program v sobě a takové energie vysíláš a přitahuje s přesně takové chlapy a situace.
Přečti si co jsi sama napsala…

Mám fakt smůlu, tohle jsem celá já, už jsem docela dlouho sama, prince si nevybírám, normální kluky a buď mě nechtěj nebo mě předběhne jiná. V lásce se mi fakt nedaří.
:roll:

Co máš v hlavě, co říkáš to pritahujes.
Změn své hodnocení, sebeúctu a uvidíš :srdce:
:potlesk: :potlesk: PŘESNE TAK. Koukej se přeprogramovat. Hoď na sebe pořádný hadříky a hlavně úsměv na rtech. Přestaň se litovat, jakou máš smůlu a začni žít. Ať je s tebou sranda. Jsi zdravá, mladá…tak buď silná, překonej se a hned si sebe budeš vážit o něco víc.

Danielík
Nováček 8 příspěvků 27.03.18 21:04
@sediza píše: :potlesk: :potlesk: PŘESNE TAK. Koukej se přeprogramovat. Hoď na sebe pořádný hadříky a hlavně úsměv na rtech. Přestaň se litovat, jakou máš smůlu a začni žít. Ať je s tebou sranda. Jsi zdravá, mladá…tak buď silná, překonej se a hned si sebe budeš vážit o něco víc.
:palec:

Danielík
Nováček 8 příspěvků 27.03.18 21:07

@koukolka_makova
Tak jo. :mavam:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2664 příspěvků 27.03.18 21:15

Hele ja bych jela. Koneckoncu, o co jde? To ubytovani by se dalo treba operativne poresit na miste (nekdo odpadne, nekdo se rafne :P ) pripadne bude volnej pokoj navic a i kdyby ne, tak co…

Hory jsou super, urcite tam ta tvoje parta nebude jedina, nikdy nevis koho potkas ;)

Libil se ti a nevyslo to. Vezmi si z toho pouceni a zkus byt pro priste krapet aktivnejsi. Třeba. 8) Možná davas zmateny signaly, mas zajem i nemas (je ji to fuk?)…a oni jen nevi…a tak se tocis v kruhu :nevim:

Příspěvek upraven 27.03.18 v 21:16

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 21:16

@Danielík jsi hodná, děkuju. Neboj, mám se ráda a život si užívám do sytosti a single život beru jako epizodu, která má taky co člověku dát, ať trvá jak dlouho chce. A každý má někdy slabou chvilku - já jí mám bohužel teď. A intzice mi říká ZŮSTAŇ. Rozum zas, že bych si to měla užít i přes onu skutečnost. Intuice mě však narozdíl od něj ještě nikdy nezklamala.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 21:20

@Ms.Ragdoll hele tohle je specifická situace, jedeme pod stany a já jsem mu tak nějak zbyla, nemám vlastní. Moc jiných lidí tam nepotkám, i kdyż v té skupině bude dost nových, skoro 2 třetiny páry. Moc signálů jsem neměla čas nikdy poslat, viděli jsme se letmo. Moc šancí, co udělat, jsem neměla, jestli vůbec nějakou.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >