Reklama

Nastřelení naušnic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kájule
Nováček 2 příspěvky 16.09.09 15:45
Nastřelení naušnic

Chtěla bych poprosit o radu, nevíte někdo, kde nastřelují naušnice mimčům v Plzni. Mám dcerku 8 měs. - konečně po první hexa, ale místo, které jsem měla doporučené už zrušili a ostatní, která byla doporučena na dřívějších diskuzích rok až dva zpět také nějak nefungují - FN Bory a Orl Doubravka. Poradí někdo??????? Děkuju moc. Kájule.

Reklama

Reakce:

papu
Echt Kelišová 7666 příspěvků 16.09.09 22:29

Kájule, byli jsme na nábřeží. Mudr. Kastnerová (sakra, teď nevím jestli opravdu tohle jméno…)

Kájule
Nováček 2 příspěvky 17.09.09 22:23

Papu, díky moc, zítra tam brnku - bude to asi ta Kastnerová dle netu na D. nábřeží nikdo jiný není z ORL a mám to i blízko:-))) Koukám, že máme stejně starý holčiny - Kája je 27.12. měj se zatím fajn. K

Lucyyy
Stálice 84 příspěvků 26.03.13 14:44

Holky, je lepší naušnice propíchnout nebo nastřelit? A kdy tak? Malé jsou 4 měsíce, jen hledám info. Díky :palec:

Náušnice 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.13 21:18

Určitě nastřelit, je to téměř bezbolestné, vím to z vlastní zkušenosti. Nám to nastřelovala jedna velice příjemná a hodná zdravotní sestřička, která má na to osvědčení. Pouze nevím kde bydlí (v okolí Slaného), ale služby poskytuje i u Vás doma. Kontakt na ni je v dětské ordinaci Dr. Šircové :), ve Slaném. Podívám se, jestli ho nenajdu. :)

nick29
Nováček 10 příspěvků 24.04.13 13:04

Určite nastřelit, lépe se to hojí!

slecna.anna
Kecalka 177 příspěvků 14.05.13 15:04

@Lucyyy Ahoj, jako člověk, co se zabývá bodymodifikacemi - tzn. tetování, piercing atd., ti určitě doporučím spíš propíchnutí jehlou. Bolest je minimální, prakticky není cítit (zvlášť do uší a ještě malému dítěti). U prostřelení je riziko infekce větší, protože v dírce může s velkou pravděpodobností zůstat kus tkáně a ta pak v uchu hnije a dělá neplechu. Navíc představa, že mi ucho prorazí defacto tupá naušnice, je fakt děsivá. Neříkám běžet hned do prvního piercingového salonu - lékaři to dělají také, i když už si nejsem jistá, jak často.

PatricieH.
Stálice 53 příspěvků 7 inzerátů 10.06.13 23:44
nastřelení náušnic

Ahoj, také váhám mezi oběma metodami a jestli vůbec..Sama mám uši propíchnuté klasickou metodou až od 7 let, pamatuji si to dobře a že by byla tenkrát bolest minimální či dokonce nebyla cítit vůbec bych tedy rozhodně neřekla. Kamarádka nechala holčičce nastřelit před pár dny, malá prý moc neplakala a za 15 minut už se smála do objektivu při focení. Ovšem aplikace se nepovedla, náušnice jsou na první pohled příliš vysoko a nevypadá to dobře. Prý jsou pracoviště kde si na ouška kreslí body aby byly vpichy stejné a ještě si vše přeměřují, tady to však precizně neproběhlo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >