Naštvaná žena - chce obejmout?

1874
5.6.21 14:26

Naštvaná žena - chce obejmout?

Poslouchala jsem rozhovor, kde paní říkala, že často ženy, které svým mužům vyčítají a nadávají, vlastně potřebují v tu chvíli jenom obejmout a slyšet, že je ten muž má rád, potřebují od muže přijetí, uznání. A že když je muž natolik uvědomělý a dokáže se v tu chvíli ovládnout (takže nepokračovat v boji-hádce ani neodejít) a té ženě to dát, že to výrazně pomáhá vztah urovnat a posílit.

Co vy na to? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10898
5.6.21 14:39
@pet p píše:
Poslouchala jsem rozhovor, kde paní říkala, že často ženy, které svým mužům vyčítají a nadávají, vlastně potřebují v tu chvíli jenom obejmout a slyšet, že je ten muž má rád, potřebují od muže přijetí, uznání. A že když je muž natolik uvědomělý a dokáže se v tu chvíli ovládnout (takže nepokračovat v boji-hádce ani neodejít) a té ženě to dát, že to výrazně pomáhá vztah urovnat a posílit.Co vy na to? :-)

za sebe můžu říct, že na tom něco pravdy určitě bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25632
5.6.21 14:39

Je to možné. Chtějí zájem, interakci..mnohdy druhý reaguje jinak než potřebujeme. Třeba když si žena stěžuje na něco ( práci, kolegyně, děti..cokoliv) a chlap hned vymýšlí co s tím dělat, předkládá návrhy..a pak chce vědět jestli se tím řídila, jestli to udělala..a ono ne..Tak to kolikrát žena nechce žádné konstruktivní návrhy řešení. Chce se jen vypovídat, sdílet, obejmout..
Jo, je to složitý..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24345
5.6.21 14:40

Záleží, proč je naštvaná…pokud je ženská naštvaná a zklamaná, že ji nikdo neocení, obejmutí pomůže, pokud prska síru jako saň, protože zase zakopla o rozbordelený boty nebo tisíc jiných věcí, nebo třeba řeší tvuj chlast a nevěnování se rodině, obejmutí ji jen rozlití doběla.

Příspěvek upraven 05.06.21 v 14:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25632
5.6.21 14:41

Můj muž když znenadání začne řešit domácnost, co se má dělat/ nedělat, kritizuje všechno..tak si to jen poslechnu a nehrotim. Vím, že to dělá proto, že měl buď blbej den, nebo něco v práci, nebo se necítí dobře psychicky..a rozhodně z toho nedělám záminku k italské domácnosti a neberu si to osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2784
5.6.21 14:44
@pet p píše:
Poslouchala jsem rozhovor, kde paní říkala, že často ženy, které svým mužům vyčítají a nadávají, vlastně potřebují v tu chvíli jenom obejmout a slyšet, že je ten muž má rád, potřebují od muže přijetí, uznání. A že když je muž natolik uvědomělý a dokáže se v tu chvíli ovládnout (takže nepokračovat v boji-hádce ani neodejít) a té ženě to dát, že to výrazně pomáhá vztah urovnat a posílit.Co vy na to? :-)

Ano, v zásadě to funguje.

Jen musí muž mít odhad na to, kdy to naopak nedělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
5.6.21 14:54
@Mar__tanka1983 píše:
Záleží, proč je naštvaná…pokud je ženská naštvaná a zklamaná, že ji nikdo neocení, obejmutí pomůže, pokud prska síru jako saň, protože zase zakopla o rozbordelený boty nebo tisíc jiných věcí, nebo třeba řeší tvuj chlast a nevěnování se rodině, obejmutí ji jen rozlití doběla.Příspěvek upraven 05.06.21 v 14:41

Naprosto přesně. Klasická situace, přerazim se o roztahaný věci, který jsem už 4× řekla, ať si laskavě uklidí (typicky kufr ze služebky), do toho již podesáté za den něco dítko vyleje, courá v tom pes a já si chci jen kurnik dojít v klidu sama na záchod a vypít si to studený kafe z rána a přijde otázka, jestli mám v plánu něco vařit k večeři… V tu chvíli by pokus o obejmutí mohl taky skončit nepřiměřenou reakcí v podobě facky :lol: nesnášim tyhle rádoby „nevýchovný“ postupy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5943
5.6.21 14:57

Na mě by to působilo dobře. Jen by v té chvíli nesměl mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3544
5.6.21 14:59
@pet p píše:

Nevim jestli vždycky, ale dneska mam den blbec a přesně tohle jsem citila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9522
5.6.21 15:00
@pet p píše:

Ano! Ano! Ano!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24345
5.6.21 15:02

Obecné bych řekla, že když je ženská naštvaná - lítostivá, tak jo, když je naštvaná - vzteklá, tak raději ne.
A samozřejmě záleží na povaze, že…prostě žádná ráda se nedá použít univerzálně.
Jediné snad říct „já to udělám/zařídím/zaplatím“, taky to opravdu udělat, pak ji obejmout a dobře jí udělat. Jenže chlap, kterej by tohle dokázal, na toho není potřeba být naštvaná, nedá důvod :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25632
5.6.21 15:12
@Mar__tanka1983 píše:
Obecné bych řekla, že když je ženská naštvaná - lítostivá, tak jo, když je naštvaná - vzteklá, tak raději ne.
A samozřejmě záleží na povaze, že…prostě žádná ráda se nedá použít univerzálně.
Jediné snad říct „já to udělám/zařídím/zaplatím“, taky to opravdu udělat, pak ji obejmout a dobře jí udělat. Jenže chlap, kterej by tohle dokázal, na toho není potřeba být naštvaná, nedá důvod :mrgreen: :mrgreen:

Ale dá..nikdo není dokonalý. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2784
5.6.21 15:16
@andelka83 píše:
Ale dá..nikdo není dokonalý. ;)

Dokonalý chlap nedává důvod, ale záminku. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15005
5.6.21 15:17
@pet p píše:

Já v tu chvíli spíš potřebuji boxovací pytel a aby mi šel chlap z očí :mrgreen: Když jsem na. sraná na něj, tak bych objetí brala jako, že se snaží vyvlíknout, utéct od zodpovědnosti a navíc mi zacpat ústa, abych dala pokoj :mrgreen: :think: Možná by si mě udobřil spíš nějakým dárkem, případně kreditkou a volným dnem, že by pohlídal děti a já jela utrácet :mrgreen: Já když jsem naštvaná, tak potřebuji být spíš sama a mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28048
5.6.21 15:20
@Sonarka píše:
Já v tu chvíli spíš potřebuji boxovací pytel a aby mi šel chlap z očí :mrgreen: Když jsem na. sraná na něj, tak bych objetí brala jako, že se snaží vyvlíknout, utéct od zodpovědnosti a navíc mi zacpat ústa, abych dala pokoj :mrgreen: :think: Možná by si mě udobřil spíš nějakým dárkem, případně kreditkou a volným dnem, že by pohlídal děti a já jela utrácet :mrgreen: Já když jsem naštvaná, tak potřebuji být spíš sama a mít klid.

Když jsem naštvaná, hned dostanu nabídku jít se projít a uklidnit se :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat