Natrhlé místo za ušima - ekzém?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sjuzenn
Kecalka 218 příspěvků 03.10.14 20:41
natrhle za ušima asi

Ahoj holky. Vůbec nechápu co to malá má za ušima. Nevíte co by to mohlo být a kvůli čemu? jsem si jistá, že jsme ouska nenatrhly. Díky za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 03.10.14 20:45

Vypadá to jako zapařený

Terem
Kelišová 5663 příspěvků 03.10.14 20:45

Nějaká plíseň. Chce to mazat, pomáhá Framykoin.

Lajka09
Závislačka 4911 příspěvků 03.10.14 20:46

@sjuzenn Tohle přesně má můj prcek, je to nějaý ekzém, už jsem zapomněla jak se to jemunuje. Zrovna jsme byli na poradně, tak jsem se ptala Dr. a prý by na to nic malému mimču nepatala, pokud se to nebude nijak horšit, zahnisávat, mokvat. Má to tam od narození, někdy to vymizí, pak se to zase objeví. Já jako dítě jsem měla takový lišaj na rukou do 5 let…

pannda
Kelišová 6826 příspěvků 33 inzerátů 03.10.14 20:50

https://www.emimino.cz/…inka-204555/

Pročti si tuto diskusi, bylo to tu nedávno. Myslím, že to není nic hrozného, i moje dcera to měla, je to potřeba mazat

sjuzenn
Kecalka 218 příspěvků 03.10.14 20:50

@Lajka09 a to se mu ty ouska taky trhání až skoro do krve? Malá to má zarudle. a teď ji to začalo i na druhým ousku.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 03.10.14 20:53

Nejaka mykoza, zbytky sebori? mazat mazat mazat.. ale peclive sledovat a umyvat, at se to nenamnozi v tom namazanem. treba excipial nebo sudocrem:)

Lajka09
Závislačka 4911 příspěvků 03.10.14 20:53

@sjuzenn Jaj, to ne, přímo krvavé to nikdy neměl. Pokud to praská, tak jak píšou holky, promazat. S tím Framykoinem bych byla oparná, je to antibiotikum, to bych se raději poradila s Dr. zkus cokoli mastného. Infadolan, Indulona, Lipobase, tím by se asi nic nezkazilo. Ale pokud se to horší a rozlízá, asi bych to ukázala dr.

ivašot.
Kelišová 7328 příspěvků 03.10.14 21:03

Po koupání pečlivě vysušit a já bych zkusila namazat bepanthenem.

zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 03.10.14 21:03

Tohle (ale ne dokrvava) se anetce dělala za ouškem, když jsem při utírání oušek nebyla pečlivá a ono to tam takhle mokvalo :oops: začala jsem promaštovat i během dne a hlavně po koupání pečlivě sušit a za pár dní bylo po problému :kytka:

veny1
Kelišová 6077 příspěvků 03.10.14 21:24

Dle mého kvasinka v těle. :think: Mám to taky. Uši jsou k tomu nejnáchylnější, pak se to může rozlejzat po těle. :cert: Zkuste zinkovou mast a omezit sladké, bílou mouku a víc zeleniny.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 03.10.14 21:27

Chce to pečlivě vysusovat po každém koupání ;-)

Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 03.10.14 21:28

Já takhle reaguju na náušnice.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 03.10.14 21:29

Myslim, ze v tom uz budou kvasinky. Osobne bych mazla jednou gencianou, dalsi den aspon 2× zinkovou masti a pak treba Bepanthenem, Infadolanem apod. Vim o nachylnosti teto oblasti a tak ac jsem malickyho casto nekoupala a nemazala, tak tuto oblast jsem po koupani vzdy peclive vysusila a namazala.

Svítící žárovka
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 03.10.14 21:31

Půlroční dcera to má taky. A když jsem ouško jakoby odklopila, tak tam měla centimetr krát centimetr takovou mokvající ránu. Mazala jsem, vysušovala. Měla to jen za jedním uchem. A pak jsem pochopila, ž si to dělá sama. Když je unavená a usíná, tak si to jedno ouško vyloženě rve. Přes den jí v tom bráním, a přes noc - začínám uvažovat, že jí to ucho k hlavičce přilepím. Jinak se jí to nezahojí nkdy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >