Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj
,
je mi 45 let, vždy jsem měla MS pravidelnou, poslední rok je velmi nepravidelná, buď MS mám 2 x do měsíce nebo až po 2 měsících a v té pauze 2 měsíční mám návaly horka, bolesti prsou, svědění v záhybech, podrážděná horní víčka očí - pálí svědí jsou suchá a to do doby než se dostaví MS. Když to dostanu mám to normálně 6 dní, 2 x se stalo že jsem měla až 15 dní. U lékaře jsem byla, říkala jsem to, ale nějak mi neporadili a neřekli jestli je to začátek přechodu, nebo blbnutí hormonů. Co jsem se dočetla o menopauze, tak MS se vytrácí postupně, ale problém je, že mě ne. Menstruuji pořád stejně silně a jak jsem psala nikdy i dlouho. Máte nikdo tady prosím zkušenost nebo jste prožili to samé a může to být menopauza?
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!