Návrat do zaměstnání po RD a napsání dětí na sebe
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Návrat do zaměstnání po RD a napsání dětí na sebe
Hezký den, prosím o radu jak je to v případě, že se vracím zpět do zaměstnání z rodičáku a chtěla bych si děti napsat na sebe kvůli daňovému bonusu, ale asi nebudu mít odpracovaných těch 48 000,– za rok, je možné si je i tak napsat na sebe? na manžela to nejde. děkuji
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@Majinka7 Pokud nebudeš mít 48 tis. za rok, tak ti bonus na dítě za celý rok nedají. Ale myslím, že si můžeš nechat od zaměstnavatele uplatnit slevu/bohus na dítě za ty měsíce, kdy budeš pracovat a budeš mít příjem nad 4000,–
- načítám...
- Citovat
- Zmínit