Návrat do zaměstnání po RD a napsání dětí na sebe

2499
27.8.13 09:09

Návrat do zaměstnání po RD a napsání dětí na sebe

Hezký den, prosím o radu jak je to v případě, že se vracím zpět do zaměstnání z rodičáku a chtěla bych si děti napsat na sebe kvůli daňovému bonusu, ale asi nebudu mít odpracovaných těch 48 000,– za rok, je možné si je i tak napsat na sebe? na manžela to nejde. děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101950
27.8.13 10:08

@Majinka7 Pokud nebudeš mít 48 tis. za rok, tak ti bonus na dítě za celý rok nedají. Ale myslím, že si můžeš nechat od zaměstnavatele uplatnit slevu/bohus na dítě za ty měsíce, kdy budeš pracovat a budeš mít příjem nad 4000,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat