Návrh kuchyně - poradenství designera?

27.1.22 16:07

Návrh kuchyně - poradenství designera?

Ahojte, máte někdo zkušenosti s online poradenstvím v oblasti interiérového designu? V kuchyni máme hotovou dlažbu a stěny. Vše bylo připraveno na míru pro kuchyni ikea, ale nějak se nemohu pohnout z místa s výběrem dvířek, spotřebičů atd. :nevim: Pořád váhám…není to malá investice :roll:

Děkuji za vaše tipy :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35967
27.1.22 16:18

Tak Ikea má omezený výběr, zas taková věda to není, spotřebiče co nevíš? Nejdůležitější je rozmístění a pak aby jsi aspoń trochu věděla jaký bys to chtěla jestli lesk, mat, barva. A pak to vymyslíte a nebudou to mít stejně skladem :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
27.1.22 16:49

No a dispozičně to vyřešený máte? To je tisíckrát náročnější a v konečným důsledku důležitější než barva dvířek, to si uděláte dle svýho vkusu. Spotřebiče víš, co kde bude, a jen váháš mezi jednotlivými typy? S tím asi designer moc nepomůže, ale po opakovaných zkušenostech z loňského roku - berte to, co je skladem, tím se vám výběr velmi zmenší

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.22 17:14

Dispozičně vyřešeno máme, řeším spíš barevné kombinace. Vím, že v ikea není vždy vše k dispozici, ale varianty, které přicházejí v úvahu zrovna jsou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
27.1.22 17:16
@PříšernáŽenská píše:
Ahojte, máte někdo zkušenosti s online poradenstvím v oblasti interiérového designu? V kuchyni máme hotovou dlažbu a stěny. Vše bylo připraveno na míru pro kuchyni ikea, ale nějak se nemohu pohnout z místa s výběrem dvířek, spotřebičů atd. :nevim: Pořád váhám…není to malá investice :roll:Děkuji za vaše tipy :kytka:

A myslis, ze to bude lepsi, kdyz ti to vybere nejaky uplne cizi clovek…?

Jinak tedy drahych vychytavek existuje nekonecne mnoho, drzela bych se pri zemi, i jednoducha reseni jsou fajn.
A za usetrene penize muzes tri roky chodit do restaurace :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20924
27.1.22 17:23
@PříšernáŽenská píše:
Dispozičně vyřešeno máme, řeším spíš barevné kombinace. Vím, že v ikea není vždy vše k dispozici, ale varianty, které přicházejí v úvahu zrovna jsou.

Tak máš vyreseno, vybráno, barevnou kombinaci mají. Tak nechápu co po nás chceš. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35967
27.1.22 17:28

No a tak napiš co by se ti líbilo, nebo co by jsi chtěla :nevim: lesky mat, nějaká barva? Taky aby to ladilo k podlaze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.22 18:00
@Cenarius píše:
Tak máš vyreseno, vybráno, barevnou kombinaci mají. Tak nechápu co po nás chceš. :mrgreen:

Chtěla jsem doporučení nebo zkušenost s interierovym designerem :D diskuse šla opačným směrem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2164
27.1.22 18:00

Dvířka a spotřebiče jsou to nejmenší, to ostatní a detailní vychytávky máte vyřešené?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.22 18:03
@Lucie_Sx píše:
A myslis, ze to bude lepsi, kdyz ti to vybere nejaky uplne cizi clovek…?Jinak tedy drahych vychytavek existuje nekonecne mnoho, drzela bych se pri zemi, i jednoducha reseni jsou fajn.
A za usetrene penize muzes tri roky chodit do restaurace :mrgreen:.

Potřebuji jen poradit, nic víc. žádné super drahé vychytávky nepotřebuji. Jelikož jsem samotář, nějak nemám s kým řešit. Odtud nápad obrátit se na odborníka ;) jinak díky za názor :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3559
28.1.22 10:42

Jestli chceš poradit, řekni barvu podlahy a mezi jakými barvami v Ikei se rozhoduješ. Určitě tady někdo poradí ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16287
28.1.22 10:45
@PříšernáŽenská píše:
Potřebuji jen poradit, nic víc. žádné super drahé vychytávky nepotřebuji. Jelikož jsem samotář, nějak nemám s kým řešit. Odtud nápad obrátit se na odborníka ;) jinak díky za názor :kytka:

No tak sem hoď fotky toho prostoru a vizualizace z plánovače, my ti řekneme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.4.23 17:58

edit admin: smazán odkaz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný