Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahojte, máte někdo zkušenosti s online poradenstvím v oblasti interiérového designu? V kuchyni máme hotovou dlažbu a stěny. Vše bylo připraveno na míru pro kuchyni ikea, ale nějak se nemohu pohnout z místa s výběrem dvířek, spotřebičů atd.
Pořád váhám…není to malá investice ![]()
Děkuji za vaše tipy ![]()
Tak Ikea má omezený výběr, zas taková věda to není, spotřebiče co nevíš? Nejdůležitější je rozmístění a pak aby jsi aspoń trochu věděla jaký bys to chtěla jestli lesk, mat, barva. A pak to vymyslíte a nebudou to mít stejně skladem ![]()
No a dispozičně to vyřešený máte? To je tisíckrát náročnější a v konečným důsledku důležitější než barva dvířek, to si uděláte dle svýho vkusu. Spotřebiče víš, co kde bude, a jen váháš mezi jednotlivými typy? S tím asi designer moc nepomůže, ale po opakovaných zkušenostech z loňského roku - berte to, co je skladem, tím se vám výběr velmi zmenší
Dispozičně vyřešeno máme, řeším spíš barevné kombinace. Vím, že v ikea není vždy vše k dispozici, ale varianty, které přicházejí v úvahu zrovna jsou.
@PříšernáŽenská píše:
Ahojte, máte někdo zkušenosti s online poradenstvím v oblasti interiérového designu? V kuchyni máme hotovou dlažbu a stěny. Vše bylo připraveno na míru pro kuchyni ikea, ale nějak se nemohu pohnout z místa s výběrem dvířek, spotřebičů atd.Pořád váhám…není to malá investice
Děkuji za vaše tipy
A myslis, ze to bude lepsi, kdyz ti to vybere nejaky uplne cizi clovek…?
Jinak tedy drahych vychytavek existuje nekonecne mnoho, drzela bych se pri zemi, i jednoducha reseni jsou fajn.
A za usetrene penize muzes tri roky chodit do restaurace
.
@PříšernáŽenská píše:
Dispozičně vyřešeno máme, řeším spíš barevné kombinace. Vím, že v ikea není vždy vše k dispozici, ale varianty, které přicházejí v úvahu zrovna jsou.
Tak máš vyreseno, vybráno, barevnou kombinaci mají. Tak nechápu co po nás chceš. ![]()
No a tak napiš co by se ti líbilo, nebo co by jsi chtěla
lesky mat, nějaká barva? Taky aby to ladilo k podlaze
@Cenarius píše:
Tak máš vyreseno, vybráno, barevnou kombinaci mají. Tak nechápu co po nás chceš.
Chtěla jsem doporučení nebo zkušenost s interierovym designerem
diskuse šla opačným směrem…
Dvířka a spotřebiče jsou to nejmenší, to ostatní a detailní vychytávky máte vyřešené?
@Lucie_Sx píše:
A myslis, ze to bude lepsi, kdyz ti to vybere nejaky uplne cizi clovek…?Jinak tedy drahych vychytavek existuje nekonecne mnoho, drzela bych se pri zemi, i jednoducha reseni jsou fajn.
A za usetrene penize muzes tri roky chodit do restaurace.
Potřebuji jen poradit, nic víc. žádné super drahé vychytávky nepotřebuji. Jelikož jsem samotář, nějak nemám s kým řešit. Odtud nápad obrátit se na odborníka
jinak díky za názor ![]()
Jestli chceš poradit, řekni barvu podlahy a mezi jakými barvami v Ikei se rozhoduješ. Určitě tady někdo poradí ![]()
@PříšernáŽenská píše:
Potřebuji jen poradit, nic víc. žádné super drahé vychytávky nepotřebuji. Jelikož jsem samotář, nějak nemám s kým řešit. Odtud nápad obrátit se na odborníkajinak díky za názor
No tak sem hoď fotky toho prostoru a vizualizace z plánovače, my ti řekneme.