Návštevy k partnerově matce

Anonymní
1.1.20 08:50

Návštevy k partnerově matce

Ahoj, popíšu to asi takhle nemám ráda přitelovu matku, Víte ona žije bez partnera Partnera si udělala ze svého syna :roll:.Vše musí dělat co mu ona řekne On.se ji podbízí a skáče jak ona píská. :roll: Nic ji neodepře. No a k věci ve vnitru duše vím že ona mě taky nemá moc v lásce, A jen se přetváří jak mě miluje. Bydlime ve stejném městě. My s přítelem v jeho bytě a pritelova matka se svou maminkou v domku.Ona k nám na návštěvy moc nechodí, vlastně málo a jsem za to ráda. Přítel by k matce jezdil skoro pořád. Přítel vyžaduje abych k jeho matce jezdila s ním, Víte ona je hrozně konfliktní a když tam jsme na návštěvě tak se spolu pořad hádají a prekrikuji se Jako přítele jeho matka + i jeho babička Vše musí být podle přítelovi matky ona je tam generál. Nechce se mi tam jezdit přítel vždy slibuje, že už se spolu hadat nebudou a když se sprajcnu a nechci tam jet snim tak mi to má za zlé a on sám tam také nejede a hádáme se zase my dva proč nechci jezdit jeho matce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7403
1.1.20 08:59

Aby se z matky nepodelal. Obcasna navsteva proc ne, ale jezdit tam furt? At si tam jezdi sam, kdyz chce. Proc nutit vas a jeste se kvuli tomu hadat. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
1.1.20 09:05

Bude to furt a neustale. Obcasna navsteva proc ne, ale furt? 8o da se rict, ze se z nej stava MAMANEK!!! Hlavne si s nim nedelej deti, zazijes peklo na zemi. Takovy jsou k zivotu nepotrebny. Utyct utyct utyct!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
1.1.20 09:13

Ten se od maminky nikdy neodtrhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
595
1.1.20 09:23

Měla jsem to stejné, tchýně zvyklá, že ho měla jen sama pro sebe, dej bože ji ještě dával skoro půlku výplaty, protože chudáčkovala, jak má málo (za celý důchod pak kupovala krámy v Krachcenu za 39,–) a nebylo ji stydno, když bydlí 40min autem, zavolat o půl deváté večer, že potřebuje skořici. Naštěstí to se mnou začal vidět, že je to patologické, stálo to pár histeráků - ty si se změnil atd. a pochopila, že tudy cesta nevede. Už jsme spolu teda byli minimálně rok a půl, když jsme to začali řešit. Teď jsme všichni spokojení bych řekla, ona se osamostatnila - což potřebovala a ne sedět na prdeli a diktovat si věci - je teď aktivnější. Je to normální chytrá ženská, žádná počínající stařecká demence, jen byla holt zvyklá citově manipulovat, aby dosáhla svého, teď, když něco FAKT potřebuje, řekne si bez citových výčitek směrem k manželovi a s radostí uděláme. Jestli jste spolu zatím krátce, nemáš šanci nad maminkou,,vyhrát". :think:

Někdy,,mamánek" není to správné vysvětlení, může v tom být citové vydírání a jeho pocit viny. Je to moc silný pocit. Zkoušej to s ním jemně, bez šprajcování, možná se zkus ozývat trošku i tam. Přeju silné nervy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8078
1.1.20 09:33

No a až babička jednou nebude, tak do domku poputujete vy a budete dělat čeledíny paní generálové :D
a ano, ono to není v mamánkování - to by bydlel s ní a ne sám - ale v tom, že citově vydírá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
1.1.20 10:11

To by měl prostě pochopit. Já moc k partnerovým rodičům nejezdím přesně pro to, že se tam jenom hádají a překřikují. Z domova na to nejsem zvyklá, tak proč si teď zvykat, že. Na vánoce jsem je pozvala k sobě a jak nejsou ve svém, tak se chovají jinak. Takže to budu praktikovat dále. Zase mi to nepřipadá jako takový problém, aby se urážel. Měl by si zvyknout chlapec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6937
1.1.20 10:34

Mamánek, pryč od něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 10:50

U nas to bylo do slova a do pismene stejny jako u tebe. Bydleli jsme na byte a partner stavel barak hned vedle rodicu. Jezdili tam a takovych veci co aktivni rodice potrebovali :roll: nerikam pomoct je potreba, ale od sud po sud…uz manzel se zacal projevovat jako mamanek, hadky, nikdy se me nezastal, doma mi dal za pravdu a pred nima to zaprel. Bouchla jsem dverma a utekla. Fuj uz nikdy nevyzrali mimino nechci. Doma pod sukynkou mel zustat :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
1.1.20 11:07

Tak je nech, ať se hádají sami, ne? Asi to neumíš, co? Necháš se zatahovat do jejich problémů… A můžeš si přítele vůbec vážit, když se takhle chová? Odchod od něj je taky řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat