Rozčílená, asi hloupá tchýně?

Anonymní
30.12.19 03:55

Rozcilena, asi hloupa tchyne?

Dobre rano, prosim anonym nebo vymazat… stravili jsme vanocni vikend u tchanovcu, s manzelem jsme pres 25 let, deti odrostle, samostatne, ty se u nich vystridaly pres svatky, my meli moznost az ted o vikendu, tchyne 72 let, vitalni, spolecenska, vzdy jsme mely takovy zdravi vztah ani rivalita ale ani nejaka vrelost. No od tchana manzel dostal jakousi vedomostni hru o cesku, manzel ze si ji zahrajeme u pohadky…a tam nastal kamen urazu, mam vystudovanou cestinu, historii a zemepis.. a vetsina otazek smerovala timto smerem… po trech kolech jsem mela skoro vsechny zetony a v tom tchyne zahodila karticky, jak muj syn kdyz prohlal v pexesu v peti letech, a zacala rvat ze z ni delame akorat debila a ze si hrajem vsichni na neco vic nez jsme a zamkla se v koupelne..kde zacala hystericky rvat… mam strach ze ji zacina jakasi demence, ze se vraci na tu detskou uroven. Odjizdeli jsme asi v 9 vecer, po pulnoci psali ze jsme dorazili ok, a reagoval tchan ze tchyne inhaluje nejake bylinky a furt opakuje ze preci neni blba… ja si nemyslim ze jsme nejak soutezili, ona hlavne koukala na pohadku a na otazky odpovidala nevim a pak takovy hysterak… spis nez poradit tak se jdu vykecat..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.12.19 04:12
@Anonymní píše:
Dobre rano, prosim anonym nebo vymazat… stravili jsme vanocni vikend u tchanovcu, s manzelem jsme pres 25 let, deti odrostle, samostatne, ty se u nich vystridaly pres svatky, my meli moznost az ted o vikendu, tchyne 72 let, vitalni, spolecenska, vzdy jsme mely takovy zdravi vztah ani rivalita ale ani nejaka vrelost. No od tchana manzel dostal jakousi vedomostni hru o cesku, manzel ze si ji zahrajeme u pohadky…a tam nastal kamen urazu, mam vystudovanou cestinu, historii a zemepis.. a vetsina otazek smerovala timto smerem… po trech kolech jsem mela skoro vsechny zetony a v tom tchyne zahodila karticky, jak muj syn kdyz prohlal v pexesu v peti letech, a zacala rvat ze z ni delame akorat debila a ze si hrajem vsichni na neco vic nez jsme a zamkla se v koupelne..kde zacala hystericky rvat… mam strach ze ji zacina jakasi demence, ze se vraci na tu detskou uroven. Odjizdeli jsme asi v 9 vecer, po pulnoci psali ze jsme dorazili ok, a reagoval tchan ze tchyne inhaluje nejake bylinky a furt opakuje ze preci neni blba… ja si nemyslim ze jsme nejak soutezili, ona hlavne koukala na pohadku a na otazky odpovidala nevim a pak takovy hysterak… spis nez poradit tak se jdu vykecat..

Tak to se vám povedlo :lol: Decetně řečeno Bába je hloupá jako cep, to je teda opravdu výhra… V klidu ona se sebere. jdu spát, jestli vůbec usnu, po této četbě, Jinak jste svatý člověk :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2223
30.12.19 05:17

Ja nevim proc zminujes, ze jsi obory i studovala. Staci napsat, ze otazky jsi z vetsiny umela zodpovedet a je to, ne? Takovy lidi moc nemusim, co se furt ohaneji skolou. Ja delam na detskym a taky nemachruju, kolik deti jsem nekde zachranila. Asi ses moc povysovala ja delala chytrou, jak to umis. Nedivim se ji. Stara pani… mohla jsi ji nejak napovidat a delat si srandu z cely ty hry. Prece umis trochu predvidat a cist v lidech, abys vedela jak to dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4227
30.12.19 05:33

Kdyby nebyl název diskuze takový jaký je, tak bych si i myslela, že nebylo Tvým záměrem vyhrát hru za každou cenu. Pokud však již v názvu diskuze napíšeš, Rozčilelá, asi HLOUPÁ tchýně, tak je jasné, jak ten večer u hry probíhal.

Nemám k Tobě sympatie, protože pokud bys hru chtěla hrát tak, abyste si zahráli všichni a ne proto, abys ukázalal jak jsi vzdělaná, tak by to takto rozhodně nedopadlo. Už z důvodu toho, co máš vystudováno, tak Ti muselo být jasné, že budeš ve velké výhodě proti sotatním hráčům a zralé by bylo, kdybys někdy také odpověděla chybně, nebo možná se zdržet odpovědi. Klidně tak, jako bys hrála s dětmi, také bys nechtěla za každou cenu vyhrát.

Vzdělání je fajn, ale pro mne osobně je sympatičtější empatie, kterou jsi boužel moc neukázala. Ještě na to potřebuješ založit diskuzi na internetu, místo abys zkusila tchýni pochopit a uklidnit. Povedlo se Ti ji akorát psychicky rozhodit a teď zde čekáš co? Poplácání po rameni, jak jsi chytrá a v pohodě snacha? Ne, promiň, pro tohle já teda pochopení nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
30.12.19 05:39

Než psát takový příspěvek, zkus se na to podívat z druhé strany. Co tchýni k takovému chování dovedlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2567
30.12.19 06:05
@Micaella22 píše:
Ja nevim proc zminujes, ze jsi obory i studovala. Staci napsat, ze otazky jsi z vetsiny umela zodpovedet a je to, ne? Takovy lidi moc nemusim, co se furt ohaneji skolou. Ja delam na detskym a taky nemachruju, kolik deti jsem nekde zachranila. Asi ses moc povysovala ja delala chytrou, jak to umis. Nedivim se ji. Stara pani… mohla jsi ji nejak napovidat a delat si srandu z cely ty hry. Prece umis trochu predvidat a cist v lidech, abys vedela jak to dopadne.

Nenene. Kdyz ukazat prevahu a dominanci, tak se vsim vsudy a je potreba toho cloveka poradne zaslapat do zeme a jeste z nej udelat dementa. :palec: je to to nejlepsi na krasne a vrepe rodinne vztahy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1004
30.12.19 06:21

Tak když budu se svou tchyni hrát jazykovou soutěž, roznesu ji na kopytech, ptz, tvou řeči, jazyky mam studovane, ale když budem hrát něco z lékařské branže, vyhorim. Je tchyně hloupá? Jsem já hloupá?
Možná jsi studovana, ale moudrosti jsi moc nepobrala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5435
30.12.19 06:27
@lebambule píše:
Tak když budu se svou tchyni hrát jazykovou soutěž, roznesu ji na kopytech, ptz, tvou řeči, jazyky mam studovane, ale když budem hrát něco z lékařské branže, vyhorim. Je tchyně hloupá? Jsem já hloupá?
Možná jsi studovana, ale moudrosti jsi moc nepobrala. :nevim:

Souhlasím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9477
30.12.19 06:47
@Anonymní píše:

Takovou sodu jsi necekala, co? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
30.12.19 06:47

Podle nazvu prispevku si dovedu predstavit prubeh hry. Kazdy jsme odbornik na neco jineho. Kdyby tam byly otazky zamerene na jine odvetvi nez mas studovane, tak pohoris stejne jako tchyne. A jsi tedy hloupa??? Tvuj charekter se potvrdil. Clovek muze byt studovany ale nekdy i uplnej d…l

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2954
30.12.19 06:49

Nemusi to byt o hlouposti nebo hned demenci, ale celkove o pristupu.

Znama na me taky pri kazde navsteve vytahuje vedomostni hry a tvari se pri tom, jako by slo u deti o prijimacky na 8G a u nas o rigorozni zkousku. Neni problem si u ni pripadat jako blbec. Akorat ja si to tak neberu. Znama ani nevi jake obory mam vystudovane ja, nikdy se nezajimala, ona mluvi jen o sobe a jedinem spravnem pristupu k zivotu, tedy svem. Pojilo nas kamaradstvi nasich deti, coz uz taky neni aktualni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14261
30.12.19 06:54

Kdybys dala diskuzi jiný název, možná bych ti tu starost o dementní tchyni i sezobala :lol: tys za 25 let nepoznala, jestli je hloupá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
30.12.19 06:55

"zdraví vztah" paní s vystudovanou češtinou,

@Anonymní píše:
Dobre rano, prosim anonym nebo vymazat… stravili jsme vanocni vikend u tchanovcu, s manzelem jsme pres 25 let, deti odrostle, samostatne, ty se u nich vystridaly pres svatky, my meli moznost az ted o vikendu, tchyne 72 let, vitalni, spolecenska, vzdy jsme mely takový zdraví vztah ani rivalita ale ani nejaka vrelost. No od tchana manzel dostal jakousi vedomostni hru o cesku, manzel ze si ji zahrajeme u pohadky…a tam nastal kamen urazu, mam vystudovanou cestinu, historii a zemepis.. a vetsina otazek smerovala timto smerem… po trech kolech jsem mela skoro vsechny zetony a v tom tchyne zahodila karticky, jak muj syn kdyz prohlal v pexesu v peti letech, a zacala rvat ze z ni delame akorat debila a ze si hrajem vsichni na neco vic nez jsme a zamkla se v koupelne..kde zacala hystericky rvat… mam strach ze ji zacina jakasi demence, ze se vraci na tu detskou uroven. Odjizdeli jsme asi v 9 vecer, po pulnoci psali ze jsme dorazili ok, a reagoval tchan ze tchyne inhaluje nejake bylinky a furt opakuje ze preci neni blba… ja si nemyslim ze jsme nejak soutezili, ona hlavne koukala na pohadku a na otazky odpovidala nevim a pak takovy hysterak… spis nez poradit tak se jdu vykecat..

Příspěvek upraven 30.12.19 v 07:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
30.12.19 06:57

No já si zase myslím, že v 72 ji není zase tolik aby musela dělat takový scény. Kdyz jste s manželem tolik let, tak asi věděla co jste studovala tudíž všem muselo být jasne, že vítěz budete nejspíš vy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5619
30.12.19 06:58

Nevím, já jsem asi tady oproti pisatelkám na tvé straně…co jsi studovala, jsi napsala, at jsme v obraze, proč si vše věděla. A to snad ví i tchánovci, že tohle je tvá parketa. A jak tu někdo píše - aspoň něco odpovědět špatně, tak to je gol :mrgreen: :lol: jako tchýně reagovala nepřiměřeně, jak píšeš, jak malé dítě. Nechalo bych to tak, vše odvá čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama