Nachlazení prarodiče - návštěva

Anonymní
29.12.19 00:05

Nachlazení prarodiče - návštěva

Tak jsme dnes dorazili na třídenní vánoční návštěvu u prarodičů a oba dva nachlazení (ošklivý kašel, rýma). Do telefonu se vůbec nezmínili a dělají jakoby nic. Já jsem těhotná plus dvě děti dva a pět let. Nejradši bych se obrátila a jela domů, ale manžel toto nepochopí, bude si myslet, že se chci vyhnout delší návštěvě tady. Řešili byste to? Je to „normální“? Být to moji rodiče, vím, že by mi to předem řekli a domluvíme se podle závažnosti na posunutí návštěvy. Díky. Nevím, zda přehráním nebo ne. Prosím anonym, chodí sem švagrová.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.12.19 00:20

Nastvalo a jak. Řeším to teď s ex. Byl u nej minuly víkend nejstarší syn. Dojel s tím ze otec i nova přítelkyně nějakou virozu a samo druhy den syn kašel horečky. Do par dnů to od nej chytli nejmladší děti (1 a 5let) a ja už paty den nespim, oba noční horečky rýma odsavani buzení kaslem a nejmladší stále na ruce i spi na mě, mám dole tři kila a jestli je to do zítřka neprejde dele to asi nedam.
Taky nepochopím proč si ex kluka musí vzít na víkend a tam ho držet stejně doma a ještě ho nakazit.
Tchanovcum bych to řekla a ještě ten den odjela. I když riziko ze už děti stačí všechno chytit jen z návštěvy je velké. A navíc byt ještě těhotná kdy se mas snažit už tuplem nic nechytil je od nich další dávka sobectví. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
1371
29.12.19 00:23

Tak jak většinou stojím na straně tchýně, tak tohle mi taky vadi. Ale ta moje to s oblibou dělá taky. :nevim: takže neporadím, trvala bych na tom, že jedeme domů. Obecně nechápu, proč trávit s nemocnými lidmi tři dny. Sami musí být unavení. Od té doby, do jsem zpátky v práci, mě to točí ještě víc, nemocný děti kvůli sobeckým prarodičům vážně nepotřebuju. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4014
29.12.19 00:26

Je to od nich sobecké. Já bych odjela. Tohle nesnáším. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 00:30

Podobně u nás. Dorazíme na vánoční navstevu a tam se dozvím, že tchyně byla v pondělí na rentgenu protože má takové nachlazení, že se muselo vyloučit zda to není něco horšího.
Já mám od 1.11 děti imrvere nemocné. Naposledy střevní chřipka po které jsem starší ani nedávala už do prázdnin do školky aby se tam nestihla nakazit něčím dalším na svátky. Takže jsme vašichni výjimečně OK a tchyně nemocná jak prase :roll:
Tam už jsem to neřešila, ale jsem ponaučena do příště a vždy budeme před výjezdem volat zda je OK. Dřív jsem to tak dělala a už to nepovažovala za nutné s tím že jsme počítala že by tchyně dala vědět.
Nedala, protože ONA chtěla vidět deti, že je může nakazit, ponicit nám další plány na svátky, zajistit „zábavu“ zase na cca 10dni než budou zcela fit atd nezájem.
Je to sobecké a odjela bych domu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.12.19 01:01

Byla bych šíleně vytočená, a samozřejmě bych už neudělala nic, protože jestli to máte chytnout, chytli jste to bohužel s prvním nadechnutím u nich doma. Pak bych případně hodila nemocné děti manželovi na krk jak nejčastěji by to šlo. Protože u nás úplně to samé, on to nepochopí, ještě ze mě udělá hysterku a vrchol, tchýně, ač pracuje ve zdravotnictví a mám ji jinak moc ráda, v otázce hygieny! se absolutně neshodujeme a ta by donekonečna tvrdila, jak to není možné chytnout a jak reaguji přehnaně, že teď vzduchem létá kdeco. Minule takhle nakazili naše děti streptokokem, záležitost na celou zimu. Velice zábavné, nevím co z toho jako mají. :roll: Držím palce, ať to nechytnete! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.12.19 01:04

Nam takhle zatajila svagrova pasovy opar :pocitac: manzel ctyri tydny uplne nepouzitelnej :,( me se to nastesti vyhlo, ale skoncila u manzela, nechce ji uz nikdy videt a dost hnusne o ni mluvi, ale toto fakt prehnala no… jinak pres svatky jsme byli u nasich a taky nachcipano, ale my byli uz taky, takze chrchlani ve spolek.

• Nahlásit
  • Citovat
26164
29.12.19 02:10

Vadilo a moc. Celkově jsme se s manželem shodli, že vánoční (zimní) návštěvy příští rok krutě omezíme. Ať přijedeme kamkoliv, vždycky je tam někdo nemocný :zed: A nikdy se nikdo neobtezuje dat vědět. :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26164
29.12.19 02:12

A na větu „to bys nemohla nikam“ a „lita to všude“ mám vyloženě alergii. To říkají jen ultrasobci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
29.12.19 02:15
@Bábrdl píše:
Vadilo a moc. Celkově jsme se s manželem shodli, že vánoční (zimní) návštěvy příští rok krutě omezíme. Ať přijedeme kamkoliv, vždycky je tam někdo nemocný :zed: A nikdy se nikdo neobtezuje dat vědět. :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed: :pocitac:

Myslím, že k velké radosti těch, které navštěvujete. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26164
29.12.19 02:20

Celkově mě štve i to, že když se výslovně zeptám, stejně to zaprou, nebo začnou přemlouvat „m trochu rýmu, ale přijeďte, ať se vidíme“, :zed: :zed: Takže má ještě člověk blbý pocit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26164
29.12.19 02:22
@Anonymní píše:
Tak jsme dnes dorazili na třídenní vánoční návštěvu u prarodičů a oba dva nachlazení (ošklivý kašel, rýma). Do telefonu se vůbec nezmínili a dělají jakoby nic. Já jsem těhotná plus dvě děti dva a pět let. Nejradši bych se obrátila a jela domů, ale manžel toto nepochopí, bude si myslet, že se chci vyhnout delší návštěvě tady. Řešili byste to? Je to „normální“? Být to moji rodiče, vím, že by mi to předem řekli a domluvíme se podle závažnosti na posunutí návštěvy. Díky. Nevím, zda přehráním nebo ne. Prosím anonym, chodí sem švagrová.

A ještě, když jsi těhotná… Že se nebojí o to malé… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
29.12.19 02:23

To já zas mám celou noc otevřené okno, vy chrchlouni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 04:01

Ja by jsem se omluvila a odjela. Deti maji prazdniny ve skole a nechci je stravit doma s nemocema.

• Nahlásit
  • Citovat
2890
29.12.19 06:47

Taky bych odjela. My tahle 10 dni pred odletem na dovolenou a kamarad nas zval na oslavu narozenin sve dcery. Vim, ze predtim oslavenkyne nemocna, tak jsem se kamarada ptala 2× jestli je uplne zdrava, ze letime na dovolenou. Jj uz je zdrava. Po pul hodine na navsteva, holka dusivy kasel, husty nudle atd. Tak jsem mu rekla, ze jestli to dcera chyti, tak mi plati storno poplatek. To mu stuhl pekne vyraz :rofl: pak mi oba s jehou bejvalkou za 3 dny psali jak se mame, co dcera a jejo bejvalka to zavrsila tim, ze to byla alergie :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama