Chování mého táty

Anonymní
28.12.19 13:35

Chování mého táty

Ahojky, jdu se vypsat ze situace, která mne mrzi. Mám rozvedene rodiče x let, táta žije s přítelkyní asi 10 let. Já ziji se svou registrovanou partnerkou 5 let a máme 3 leté dítko. No a to je hlavní problém. Taťka se mnou ma velmi sporadicky vztah. Volá minimálně, vidali jsme se vzdy jen u babi (jeho mamky) doma, ale poslední půl rok je v domově pro seniory, tak se s taťkou už nevidame vůbec. Nebydlime od sebe daleko, navíc 200m od našeho domu jezdí pravidelně pracovně za klientem. Teď na vánoce mne ani nepozval. Od babicky vim, že měli sešlost se synama od jeho přítelkyně. Každý syn si přivedl slečnu- jedna přišla s třemi dětmi z predeslych vztahů, druhá slečna bude brzy rodit. Mne taťka poslal dárky po moji mamce, paradoxně mi i me dceři poslal oběma 2500,což mi přijde hodně na to, že s námi vůbec netravi žádný čas… mrzi mne, že synove družky s rodinama k nám (do domu, kde jsem vyrůstala) můžou a moje dcera tam za celé 3 roky svého života ani jednou nebyla… od babicky taky vim, že taťka by se přes mnou orientaci i přenesl, ale jeho pritelkyne ho ockuje pořád proti mne, že žádnou lesbu nesnese, že nejsem normální atd… otázka taky je, jak moc ji opeavdu vadi to, že jsem lesba anebo jestli ji spíše jde o tatuv celkem bohaty majetek, protože já jsem jeho jedine dite, ji si za ty roky nevzal, takze porad jsem jediny dědic a ona je pry, podle babi a okoli vypicitava. Takze muj chladny vztah s taťkou se ji hodí… myslíte si, že můžu být pro tátu tak neakceptovatelna, že mne ani nepozve? Jak byste se k situaci postavili vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1415
28.12.19 13:37

A nrchces mu zkusit zavolat zama. Treba kdyz bude u toho klienta?

Je mi to moc lito :hug:

Osobne tipuju na ty penize spis nez na Tvou sex. orientaci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15236
28.12.19 13:38
@Anonymní píše:
Ahojky, jdu se vypsat ze situace, která mne mrzi. Mám rozvedene rodiče x let, táta žije s přítelkyní asi 10 let. Já ziji se svou registrovanou partnerkou 5 let a máme 3 leté dítko. No a to je hlavní problém. Taťka se mnou ma velmi sporadicky vztah. Volá minimálně, vidali jsme se vzdy jen u babi (jeho mamky) doma, ale poslední půl rok je v domově pro seniory, tak se s taťkou už nevidame vůbec. Nebydlime od sebe daleko, navíc 200m od našeho domu jezdí pravidelně pracovně za klientem. Teď na vánoce mne ani nepozval. Od babicky vim, že měli sešlost se synama od jeho přítelkyně. Každý syn si přivedl slečnu- jedna přišla s třemi dětmi z predeslych vztahů, druhá slečna bude brzy rodit. Mne taťka poslal dárky po moji mamce, paradoxně mi i me dceři poslal oběma 2500,což mi přijde hodně na to, že s námi vůbec netravi žádný čas… mrzi mne, že synove družky s rodinama k nám (do domu, kde jsem vyrůstala) můžou a moje dcera tam za celé 3 roky svého života ani jednou nebyla… od babicky taky vim, že taťka by se přes mnou orientaci i přenesl, ale jeho pritelkyne ho ockuje pořád proti mne, že žádnou lesbu nesnese, že nejsem normální atd… otázka taky je, jak moc ji opeavdu vadi to, že jsem lesba anebo jestli ji spíše jde o tatuv celkem bohaty majetek, protože já jsem jeho jedine dite, ji si za ty roky nevzal, takze porad jsem jediny dědic a ona je pry, podle babi a okoli vypicitava. Takze muj chladny vztah s taťkou se ji hodí… myslíte si, že můžu být pro tátu tak neakceptovatelna, že mne ani nepozve? Jak byste se k situaci postavili vy?

a co kdyby jsi zkusila jen samotnýho tátu pozvat k vám ty? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 13:43
@Keyllah píše:
a co kdyby jsi zkusila jen samotnýho tátu pozvat k vám ty? :think:

Já tátu zvala několikrát, on mi vždycky jen řekne „uvidíme jak to bude, zavoláme si“ a většinou už se pak neozve… byl u nas za poslední rok 2× vždy dopoledne, kdyz byla partnerka v práci jen na 15min a to jen proto, že jsem si kupovala výrobky z jeho firmy… tak mi to tady dovezl

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.19 13:46

Říkala jsem mu x krát, že jsem s malou většinou doma, že stačí zavolat, když bude mit cestu kolem a může se stavit na kafe, za malou-ona je jeho jedine vnouce. Ale on sam nikdy nezavola, tak uz mu to ani nerikam, nechci se vnucovat a to zklamání pak stejně za to nestoji…

• Nahlásit
  • Citovat
22064
28.12.19 13:47

Je to moc smutny cteni :hug:.Ale zase, nehazela bych to jen na pritelkyni. Kdyby byla tak moc vychcana, uz jsou svoji, plus otec ma vlastni rozum, otec ktery o sve dite stoji, tak s nim je.Ale mrzi me to za tebe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
28.12.19 13:49

Já bych ho být tebou zkusila kontaktovat sama. Je škoda přerušit vztahy jen kvůli jeho přítelkyni, že ji se nehodíte do krámu:grimacing: až teď jsem dočetla tvé odpovědi.. to je těžko, oni ti chlapi jsou kolikrát marňáci. Já bych zkusila přijít s určitým datumem, né že někdy a uvidíš. Ale to zklamání chápu, to je smutné :(

Příspěvek upraven 28.12.19 v 13:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
28.12.19 13:51

Nerikej mu at zavola kdyz bude mit cestu kolem, proste ho pozvi na konkretni den :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Naposledy zavolal sam od sebe na mikuláše, že se druhy den dopoledne stavi a že má něco pro malou. Tak jsem čekala. On se sám od sebe vůbec neozval a když jsem mu volala, zda přijede, řekl jen, že toho má hodně v praci a necháme to na jindy… žádné jindy už nebylo.
to samé před vanoci. Měl příjet s darkama, já pro něj taky měla darky, cukroví. Nepřijel, zavolal jen, že nestíhá a že mi to posle po mamce… a tak je to s nim pořád… Takze mi prijde, že jsme mu s dcerou dost u pr…

• Nahlásit
  • Citovat
22064
@Rickym píše:
Já bych ho být tebou zkusila kontaktovat sama. Je škoda přerušit vztahy jen kvůli jeho přítelkyni, že ji se nehodíte do krámu:grimacing:

Ale to dela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 13:52
@Mika.ella1 píše:
Nerikej mu at zavola kdyz bude mit cestu kolem, proste ho pozvi na konkretni den :nevim:

Taťka hodně pracovně jezdí po čr a většinou neví, kdy kde bude. Proto jsem to takto formulovala..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.19 13:53
@wildcherry píše:
Je to moc smutny cteni :hug:.Ale zase, nehazela bych to jen na pritelkyni. Kdyby byla tak moc vychcana, uz jsou svoji, plus otec ma vlastni rozum, otec ktery o sve dite stoji, tak s nim je.Ale mrzi me to za tebe :kytka:

Bohužel musím souhlasit

• Nahlásit
  • Citovat
85
28.12.19 13:54

@wildcherry já to měla rozepsané a nedočetla odpovědi :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
28.12.19 13:56
@Anonymní píše:
Naposledy zavolal sam od sebe na mikuláše, že se druhy den dopoledne stavi a že má něco pro malou. Tak jsem čekala. On se sám od sebe vůbec neozval a když jsem mu volala, zda přijede, řekl jen, že toho má hodně v praci a necháme to na jindy… žádné jindy už nebylo.
to samé před vanoci. Měl příjet s darkama, já pro něj taky měla darky, cukroví. Nepřijel, zavolal jen, že nestíhá a že mi to posle po mamce… a tak je to s nim pořád… Takze mi prijde, že jsme mu s dcerou dost u pr…

Tak do toho rizni a zeptej se ho kde je problem. Ze ho mate s dcerou moc radi a radi byste ho vidali, ale mas pocit, ze on se tomu vyhyba. Proc tomu tak je a zda je mozne nejake reseni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
28.12.19 14:28
@Mika.ella1 píše:
Tak do toho rizni a zeptej se ho kde je problem. Ze ho mate s dcerou moc radi a radi byste ho vidali, ale mas pocit, ze on se tomu vyhyba. Proc tomu tak je a zda je mozne nejake reseni.

Tak určitě…Zakladatelka dostane další vyhýbavou odpověď a otec se jí bude vyhýbat o to víc.
Přes babičku by to nešlo ovlivnit? To je jeho matka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama