Dostali jste něco od tchýně?

Anonymní
26.12.19 19:27

Dostali jste neco od tchyne?

Zdravim. Vim, ze vanoce nejsou o darcich. Moji rodice tedy maji svatky radi. Ja v tom vyrustala. Vzdy vanocni obed, vecere, nasledne rozbalovani darku. Mam tez rada tu atmosferu. Kazdy rok jsem od nich neco dostala a dostavam doted, i ma sestra ktere je 37. Vloni jsme s pritelem od jeho rodicu dostali kazdy symbolickych 500kc at si neco koupime. Moji rodice dali memu priteli 2 darky, a to nemuseli nic, jsme spolu teprve rok a pul, spolecne jsme dostali kocarek pro mimi. Ale zarazi me, ze on od vlastnich rodicu nedostal vubec nic. O me nejde, ja od nich ani necekala, ale překvapuje me, ze cizí lide mu neco daji a vlastni rodice ne. On si z toho nic nedela..nebo spis predemnou, uvnitr si myslim, ze ho to trochu mrzí. My jeho rodicum nakoupili par darku, oni to soupli do skrine a ani se nepodivali. Pritel byl za darky od nasich rad, dekoval jak divej a i se pochlubil mame, ta rekla pry „hm a od nas jste nic nedostali“ docela me to stve, nasi utratili sakra hodne a oni jemu nic nedali, jo vim, ze to neni moje vec, jen me to zarazi. Hlavně ze propijou a prokourej mesicne x tisic, ale pro syna nic nemaj, a to jeho segra dostala take aspon symbolicky darek. Lezi mi to v zaludku cely den. Nasi jsou celkove stedri ale oni k nam ani nechtej jet, pac se tu nekouří.. U nich proste vedou cigara a alkohol… Nechapu to.. Kdyz vidim jejich pristup k vnoucatum, kourej jim pod nos, nedoprejou jim nic.. Ani nechci malyho k nik nekdy pustit.. Jak jste stravili svatky vy? Anonym z duvodu, ze sem chodi jeho sestra.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6792
26.12.19 19:32

Hele horší by bylo, kdyby tvůj chlap dostal od rodičů plnou náruč darů a ty houbeles. Jedna taková sem psala hned na Štědrý den. Jestli se vykašlali na vás oba, jsou to holt burani no. Buď ráda, že vaši vám udělali hezké vánoce. Plus jelikož se tchýni tvůj muž chlubil, možná se chytí za nos a něco vám dají příští Vánoce. Z popisu mi ale přijde, že tchanovci se obecně moc nepretrhnou a nejde zdaleka jen o vánoce

Příspěvek upraven 26.12.19 v 19:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
26.12.19 19:33

Moji tchánovci nám dávají vždy 1500 násobený počtem členů rodiny již od prvních Vánoc, co jsme spolu, v té době asi 9 měsíců. Letos jsme poprvé tři, všem dali stejně. A vážím si toho, že do mě jako čerstvé přítelkyně jejich syna, investovali stejně jako do svých dětí a vnoučat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 19:37
@Lalelale píše:
Hele horší by bylo, kdyby tvůj chlap dostal od rodičů plnou náruč darů a ty houbeles. Jedna taková sem psala hned na Štědrý den. Jestli se vykašlali na vás oba, jsou to holt burani no. Buď ráda, že vaši vám udělali hezké vánoce. Plus jelikož se tchýni tvůj muž chlubil, možná se chytí za nos a něco vám dají příští Vánoce. Z popisu mi ale přijde, že tchanovci se obecně moc nepretrhnou a nejde zdaleka jen o vánocePříspěvek upraven 26.12.19 v 19:34

Je to presne jak pises. Oni se celkove moc nepretrhnou. Ja je zezacatku brala ale postupem casu si o nich zacinam myslet svy jak je vic poznavam. Nasim jsem hrozne vdecna, i pritel to necekal, kdyz jsem videla jak prebira darky, bylo videt jak je mu trapne. Ze cizi lide mu daji pekne darky a vlastni rodice prd. No, hlava mi to nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
3250
26.12.19 19:39

Zakladatelko, jako bych to psala já :mrgreen: jenzenon nedostal ani od babiček. A od nás z rodiny dárků a dárků. Ani vnukovi nic nekoupili. No, oni ho totiž od porodu ani ještě neviděli :mrgreen: :mrgreen: jsou mu 2 měsíce. Nic si z toho nedělej. Já vím, že ti to je líto ohledně přítele. Ale bohužel s tím nic nenaděláš. Myslím, že mu to tvoje rodina vynahradila a příjemně překvapila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
26.12.19 19:39
@Anonymní píše:
Zdravim. Vim, ze vanoce nejsou o darcich. Moji rodice tedy maji svatky radi. Ja v tom vyrustala. Vzdy vanocni obed, vecere, nasledne rozbalovani darku. Mam tez rada tu atmosferu. Kazdy rok jsem od nich neco dostala a dostavam doted, i ma sestra ktere je 37. Vloni jsme s pritelem od jeho rodicu dostali kazdy symbolickych 500kc at si neco koupime. Moji rodice dali memu priteli 2 darky, a to nemuseli nic, jsme spolu teprve rok a pul, spolecne jsme dostali kocarek pro mimi. Ale zarazi me, ze on od vlastnich rodicu nedostal vubec nic. O me nejde, ja od nich ani necekala, ale překvapuje me, ze cizí lide mu neco daji a vlastni rodice ne. On si z toho nic nedela..nebo spis predemnou, uvnitr si myslim, ze ho to trochu mrzí. My jeho rodicum nakoupili par darku, oni to soupli do skrine a ani se nepodivali. Pritel byl za darky od nasich rad, dekoval jak divej a i se pochlubil mame, ta rekla pry „hm a od nas jste nic nedostali“ docela me to stve, nasi utratili sakra hodne a oni jemu nic nedali, jo vim, ze to neni moje vec, jen me to zarazi. Hlavně ze propijou a prokourej mesicne x tisic, ale pro syna nic nemaj, a to jeho segra dostala take aspon symbolicky darek. Lezi mi to v zaludku cely den. Nasi jsou celkove stedri ale oni k nam ani nechtej jet, pac se tu nekouří.. U nich proste vedou cigara a alkohol… Nechapu to.. Kdyz vidim jejich pristup k vnoucatum, kourej jim pod nos, nedoprejou jim nic.. Ani nechci malyho k nik nekdy pustit.. Jak jste stravili svatky vy? Anonym z duvodu, ze sem chodi jeho sestra.

Kašli na ně, nic jinýho nezbývá. Můj muž dostal od své matky čaj… Akorát už rozbalený :mrgreen: je to kr.va na entou, takže už se tomu jen zasmějeme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50316
26.12.19 19:40
@Anonymní píše:

já dala dáreček i aktualní synově přítelkyni, on od jejích rodiču taky dostal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6792
26.12.19 19:41
@Anonymní píše:
Je to presne jak pises. Oni se celkove moc nepretrhnou. Ja je zezacatku brala ale postupem casu si o nich zacinam myslet svy jak je vic poznavam. Nasim jsem hrozne vdecna, i pritel to necekal, kdyz jsem videla jak prebira darky, bylo videt jak je mu trapne. Ze cizi lide mu daji pekne darky a vlastni rodice prd. No, hlava mi to nebere.

No vidíš, netrap se tím. Tvůj přítel tvým rodičům může něco hezkého dát příště. Rodinu nezmenis, to mi věř. Byla bych ráda, že u vás jsou aspoň tví rodiče funkční a tchanovci at se uhulí :nevim: já to mám obráceně, u nás zase hezky fungují tchýně s tchánem, tak máme aspoň je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 19:42
@Lilith_S píše:
Moji tchánovci nám dávají vždy 1500 násobený počtem členů rodiny již od prvních Vánoc, co jsme spolu, v té době asi 9 měsíců. Letos jsme poprvé tři, všem dali stejně. A vážím si toho, že do mě jako čerstvé přítelkyně jejich syna, investovali stejně jako do svých dětí a vnoučat.

Nasi taky berou pritele proste do rodiny, jak prijedem, chovaji se k nemu jak k vlastnimu. My prijedem k jeho rodicum, kde je prehulena kuchyn a des. Pak prijdem domu, ja jsem nastvana ze smrdime, samozrejme to pritelovi nevycitam, nemuze za to jaky jsou. Chapu, ze splaci nejakou pujcku ale neco jako synovi dat mohli, i kdyby to byly 2 stovky a rekli hele kup si flasku. Pritel rika, ze nemaji penize, ale oni maj.. Jen je cpou do cigar a alkoholu. Bohuzel cim vice je poznavam, tim vice se mi prico tam jezdit. Tohle ani nemuzu rict mym rodicum, az se zeptaj, co jsme dostali nebo spise co dostal pritel.

• Nahlásit
  • Citovat
50316
26.12.19 19:42
@Anonymní píše:

A od pritele tatínka jsem dostala cigarety, to mi udělal radost, nikdo mi je nechce dávat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7173
26.12.19 19:43

Já od své tchýně nedostala ještě nikdy ani smsku. S manželem měli vztahy na bodu mrazu a když si vzal mě, cizinku, tak utla kontakt úplně. Naše dvě děti ještě nikdy neviděla, jen má fotkách u švagra. A je mi to úplně jedno, manžela je mi líto, vím, že mu rodiče chybí, ale pomoct mu bohužel, nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3132
26.12.19 19:43

Ne jako kazdy rok. Ani me, ani detem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3375
26.12.19 19:44

Nic jsme nedostali, stačí že tchyně koupila dětem :mrgreen: my ji taky nic nedáváme, takže… Stačí že žijeme v jednom baráku a chlap ho dává dokupy, jinak by jí už spadnul na hlavu. Řešíš blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 19:49
@Niki Ku píše:
Zakladatelko, jako bych to psala já :mrgreen: jenzenon nedostal ani od babiček. A od nás z rodiny dárků a dárků. Ani vnukovi nic nekoupili. No, oni ho totiž od porodu ani ještě neviděli :mrgreen: :mrgreen: jsou mu 2 měsíce. Nic si z toho nedělej. Já vím, že ti to je líto ohledně přítele. Ale bohužel s tím nic nenaděláš. Myslím, že mu to tvoje rodina vynahradila a příjemně překvapila

Kee to jsem rada, ze to neni jen u nas :lol: od babiček nic, uz zadnou ani jeden nemame. No az se nam narodi prcek, tak take pochybuji ze mu neco daji. K vnoucatum maj vubec zvlastni pristup.. Partnera mi je lito, to ano, ale na ne zacinam menit nazor, ne jen z tohoto důvodu, ono se to nejak strada poslední dobou. Moje mamka mu jeste rika (dostal soudek s pivem jako 1 z darku) je to jako 10 točenejch, si das určitě s tatou" no do me vjel vztek, ze by se o to jeste mel delit s tatou, kdyz neby lischopny mu dat malickost. Ja hned v aute naznačila, at si to vypije o vikend nebo si to vezme sebou az pojedem na Silvestra pryc, proste cokoliv ale at si to nedava s nim :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.12.19 19:51

Nic si z toho nedelej, proste takovy jsou. Aspon vite na cem jste a ze se nemusite na nic tesit… Moji tchanovci jsou blazni. Jsme manzel, ja a dvouleta dcera a darku od nich mame za 15 tisic. Moje mamka nam kazdemu da za 500,–. Jsme s mamkou tak dohodle. My nic nepotrebujeme. Asi by mi to bylo taky za manzela lito, ale jestli chlastaji, tak nejspis vi, co cekat a to, ze nedostanete darky na Vanoce asi bude to nejmensi.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama