Několikadenní návštěva příbuzných

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.12.19 20:46

několikadenní návštěva příbuzných

Prosím anonym. Máme na návštěvě rodiče manžela. Jsou to moc hodní lidé, ale obecně vyčerpáme veškerá témata první den. Manžel poprosil, aby u nás mohli zůstat týden. Jsou tu třetí den a já lezu po zdi, strašně se nudím. Manžel s nimi už sedí sám a řeší témata typu ve které barvě sekačka vypadá lépe. Přijde mi, že má taky dost. Já už to nevydržela a odklidila jsem se do pokoje k počítači, je mi to trapné ale když si k nim sednu, nemám vlastně vůbec co říct. Je mi trapné si zapnout film nebo hudbu, aby neslyšeli, že na ně peču úplně. Je mi jasné že řešení mi nikdo nenabídne, musíme to vydržet. :mrgreen: ale jak, to nevím. Díky za možnost se vykecat, aspoň částečně to muselo ven :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
lucenka
25.12.19 20:51

A nemůžete jet třeba na nějaký výlet, o kterém byste se následně mohli bavit? To sedíte celý týden jenom doma na zadku? A film si přeci můžete pustit společně, pak se o něm můžete bavit.

• Citovat
  • Nahlásit
4835
25.12.19 20:52

Já bych je vzala někam ven. Na trhy, na punč, do kina, na výlet, atd. Proč sedět doma. To by po chvilce nudilo každého :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
25.12.19 20:55

A co se třeba jít projít? A pustit telku není ostuda, naopak. Při dlouhodobější návštěvě jako kulisu klidně. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
25.12.19 20:56
@Anonymní píše:
Prosím anonym. Máme na návštěvě rodiče manžela. Jsou to moc hodní lidé, ale obecně vyčerpáme veškerá témata první den. Manžel poprosil, aby u nás mohli zůstat týden. Jsou tu třetí den a já lezu po zdi, strašně se nudím. Manžel s nimi už sedí sám a řeší témata typu ve které barvě sekačka vypadá lépe. Přijde mi, že má taky dost. Já už to nevydržela a odklidila jsem se do pokoje k počítači, je mi to trapné ale když si k nim sednu, nemám vlastně vůbec co říct. Je mi trapné si zapnout film nebo hudbu, aby neslyšeli, že na ně peču úplně. Je mi jasné že řešení mi nikdo nenabídne, musíme to vydržet. :mrgreen: ale jak, to nevím. Díky za možnost se vykecat, aspoň částečně to muselo ven :oops:

to si vubec neumim predstavit…a je třeba být s nima doma neni lepsi se sebrat a jit nekam na cely den at už s nima na vylet nebo sami a s nima si udelat jen vecer? mý máme navstevu jen 1-2 dny ale i tak jdem proste na celodenni vylet bud vsichni nebo jen kdo chce…vecer si posedime u vina a konec. Ten 1 vecer v roce dam v pohode :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2636
25.12.19 20:57

To jen sedite na gauci cele dny? Nemuzete jit na prochazku, pustit si film, zahrat karty nebo nejakou hru? Deti nemate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100

To bych také nevydržela, celé dny dřepět na (_|_). My, když se takto sejdeme rodina na víc dnů, naplanujeme nějaký výlet, akci (bazén, kino, apod.).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3600

Manžel je pozval, manžel by se měl o ně postarat a vymyslet jim program. Už dávno bych si dělala svoje. To sedí celý den na gauči a čekají, kdo si přisedne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
25.12.19 21:02

Tak sedět týden doma a mít si celou dobu co povídat bych nezvládla s nikým :) u příbuzných hrajeme hry, chodíme ven, koukáme na filmy, nebo si každý někam zaleze a dělá si svoje. Však to neznamená, že je musíte nonstop zabavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36657
25.12.19 21:02
@stín katedrál píše:
Manžel je pozval, manžel by se měl o ně postarat a vymyslet jim program. Už dávno bych si dělala svoje. To sedí celý den na gauči a čekají, kdo si přisedne? 8o

Manžel je zřejmě spokojený, sám chtěl, aby rodiče zustali :nevim:

U takhle dlouhé návštěvy není podle mě nic divného, že jim neděláš celou dobu zábavu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4345
25.12.19 21:03

Výlet do okolí a návštěva restaurace. Ukázat jim město. To fakt sedíte doma? To snad ani je nebaví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3702
25.12.19 21:04

Tak tyden v kuse od rana do vecera bych nevedela co si povidat ani s nejlepsi kamaradkou :nevim: Klidně bych s nimi zkonzultovala televizni program a vybrala nejake filmy, na ktere se muzete divat. A jestli nejsou nejaky invalidni, tak bych vyrazila treba do muzea, do hospody na svarak, na vylet po okoli.. Neumíte si udelat nejaky program?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Snih10
25.12.19 21:07
@stín katedrál píše:
Manžel je pozval, manžel by se měl o ně postarat a vymyslet jim program. Už dávno bych si dělala svoje. To sedí celý den na gauči a čekají, kdo si přisedne? 8o

Manžel má smůlu, že si vzal za manželku ****…měl by se rozhlídnout po schopnější… úprava adminem - vulgarismus

• Citovat
  • Nahlásit
2192
25.12.19 21:08

Ajaj, bída. To, že jsou u vás na týden neznamená, že je musíte 24/7 bavit. Oni si taky určitě rádi odpočinou, dojdou na procházku a tak podobně. Zkuste se domluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 21:12

Program samozřejmě máme, ale zvládnou maximálně pár hodin. Takže jasně, šli jsme na trh, na procházku, ale maximum je čtyři hodiny, nejsou zvyklí chodit. Takže jo, pak bohužel sedíme doma. Manžel je má rád, jsou vážně moc hodní, ale myslím, že si neuvědomil, že týden je opravdu moc. Chtěl jim dopřát přes ty Vánoce no. Holky mně to nemusíte říkat, já bych umřela nudou s tímhle životním stylem, ale oni jsou vyloženě abnormálně neaktivní lidé, to uznává i chlap. :mrgreen: není teda blbý, že si v jiné místnosti zapnu telku? Možná se vypařím k nějaké kamarádce zítra.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat