Vliv tchánovců na manžela

483
28.12.19 04:51

Vliv tchánovců na manžela

Poslední dobou pozoruju dost špatný vliv tchánovců na manžela. Když je s nimi víc, nechce mi pak pomáhat, odsekává, na děti je protivný. Včera mi dokonce po pobytu u nich řekl, že cítí, že už si moc nerozumíme a že je nešťastný
Před odjezdem k nim mi tvrdil, jak je šťastný, že nás má. Trápí mě to, vím,. že mě nemají moc v lásce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.12.19 05:49

Jako bys psala o mém chlapovi. Nemusel říkat, že byl u rodičů, vždycky to z něj bylo „cítit“. Nakonec se jim to povedlo. Holt slabý kus. Nepostavil se za svou rodinu, tak o ní přišel.

• Nahlásit
  • Citovat
2900
28.12.19 06:13

@Linduš91 mate soupere. A pokud je takto tvarny u rodicu, tak si nedelejte iluze, ze s vami je to nejaky silny jedinec. Ovlivnujete a manipulujete s nim stejne snadno jako oni. Holt slaby kus bez vlastni hrdosti a nazoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
28.12.19 06:43

A víte co nechápu? Že jde schválně naproti tomu, aby se jeho rodiče neustále utvrzovali v jejich negativním názoru mě. On ví, že něco nemají rádi, ale neřekne mi to a pak se vymlouvá na to, že je to přece jedno. Třeba chystám pohoštění a ptám se, co mají rádi. Manžel řekne, že je to fuk. Tak udělám koláč z listového těsta, kterého se ani netknou, načež mi po odjezdu manžel řekne, že listové těsto nemají rádi. Ale to je přece fuk. :zed: A tohle dělá nejen v takových hloupostech jako je jídlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 07:02

Pises jako mem ex manzelovi. Jeho matka ho tak ovlivnovala, vzdy stal pri ni, doma mi dal za pravdu a pred tchanovci to zaprel. Bohuzel je to vychovou, slabi jedinci maji zustat u maminky pod sukynkou a nezakladat rodinu. Odesla jsem od nej, toto neni zivot

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.19 07:05

Bohužel tohle znám až moc dobře a u nás to skončilo špatně. Nejen po osobních setkáních, ale i po telefonátech byl manžel naštvaný nejen na mě, ale i na děti, hlavně na staršího syna. Tchýně to umí, nic neřekne na rovinu, jen jemně podprahově podrývá a podařilo se jí to. Asi před rokem mě zarazilo, jak reagovala, když se rozvedl manželův bratranec, otec autistického dítěte (hlavně aby si chudák chlap! někoho našel. Tou dobou už samozřejmě někoho měl). Zaky zdůrazňoval, jak se rodiče musí postavit za svoje dospělé dítě, když se rozede. No a co se nestalo, uplynul rok a manžel se potají sbalil a odešel.

• Nahlásit
  • Citovat
483
28.12.19 07:31

To je smutný, že to u většiny z vás skončilo rozchodem :(
Je fakt, že manželova sestra měla přítele (mimochodem podle mě super chlapa) a do toho ryli tak moc, že jsem i párkrát zakročila, protože jsem věděla, že nemluví pravdu. :oops: Chodili spolu snad 7 let a když už se měli brát, rýpání nabralo na obrátkách a rozešli se. Jenže ti aspoň neměli děti. I když pro něj to byla hrozná rána a doteď si nebyl schopen nikoho najít, je to už 3,5 roku.
Obavám se, jestli si manžel tím, jak ze mě cíleně dělá před jeho rodiči špatnou manželku, nepřipravuje třeba zadní vrátka, pokud by chtěl od nás odejít k nim. Protože pokud uteče od tak hrozně fúrie, budou ho litovat a o to víc podporovat než kdyby zdrhnul hodné manželce. Nebo vás napadá jiný motiv?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11957
28.12.19 07:41

@Linduš91 Že je slaboch co se chce zavděčit. Nemá svůj vlastní názor.
U tebe se chová, aby udělal radost tobě. U rodičů, aby udělal radost jim.
Jestli je hnusný na děti, dala bych mu to sežrat. A v případě rozchodu, byla ráda, že se ho zbavila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 07:44

@Linduš91 když je teda „nešťastný“ co zkusit nějakou poradnu a pracovat na vztahu, třeba by mu to pomohlo otevřít oči? Tchanovci se nás taky snažili rozdělit, ale my jsme byli hodně mladí a byl to jeho 1. Vážný vztah.. Manžel byl vyřízený s neustálým bojem s rodiči, tak jsem ho vzala k psycholozce a ta mu dost pomohla. Dneska už mě mají rádi a já je, snažím se zapomenout na to co bylo. Tak snad vám pomůže nějaká terapie. Jemu ta psycholožka řekla, že se musí od rodicu odtrhnout, aby na něj neměli takový vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
483
28.12.19 07:48

Normálně na děti hnusný není. Dokonce malý v noci řve a on se kolikrát zeptá, jestli nechci s něčím pomoct, nemá si ho na chvíli vzít.
Dneska v noci malý brečel hodně, já kmitala ještě mezi nemocnou dceru, sama jsem vůbec nespala a on akorát hulákal, že malýho neumím zklidnit a že nemůže v tom kraválu spát. Když jsem ho poprosila, ať mi něco podá, zabrblal něco o neschopnosti a odvalil se na druhý bok. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
28.12.19 07:51
@Anonymní píše:
@Linduš91 když je teda „nešťastný“ co zkusit nějakou poradnu a pracovat na vztahu, třeba by mu to pomohlo otevřít oči? Tchanovci se nás taky snažili rozdělit, ale my jsme byli hodně mladí a byl to jeho 1. Vážný vztah.. Manžel byl vyřízený s neustálým bojem s rodiči, tak jsem ho vzala k psycholozce a ta mu dost pomohla. Dneska už mě mají rádi a já je, snažím se zapomenout na to co bylo. Tak snad vám pomůže nějaká terapie. Jemu ta psycholožka řekla, že se musí od rodicu odtrhnout, aby na něj neměli takový vliv.

Za prvé psychologové jsou podle něj šarlatáni, co z lidí tahají peníze. Za druhé to bychom potřebovali hlídání dětí od tchánovců, což půjde dost těžko.
Moji rodiče nejsou o moc lepší a teď se prakticky nestýkáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 08:05

Moje teta takhle vandrovala do sestřenice manžela. Byla jsem toho xkrát svědkem. Nebyl to špatný chlap, staral se, i o mimino, doma taky hodně pomáhal, sestřenice ho milovala, k tchánovcům se choval, co tak člověk pozoroval, dobře a uctivě. Tetě nesedl, stále svou dceru proti němu poňoukala, ale fakt hnusně, sestřenka ho nejdřív bránila, pak rezignovala a nakonec jí dávala za pravdu a šli od sebe. Sestřenka a i jejich dcerka pak byly nešťastné, po čase si sestřenka našla jiného chlapa, byl děsnej, tety pak plakala, že cože to udělala. Ale ano, rozvrátila jim funkční vztah. A byla fakt urputná.

• Nahlásit
  • Citovat
6099
28.12.19 08:07

A kolik je detem? A jsou planovane a on je chtel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 08:15

Mela jsem to same. Tchyne si jeste ke vsemu vymyslela, lhala a pomlouvala me (pomlouva dodnes). Na tu jeji hru jsem pristoupila a pri ruznych prilezitostech odhalovala jeji lzi. Bylo to narocny, ale dnes je situace uplne jina co se tyce meho manzela. Co se tyce tchyne, ta se chova jak kosoctverec porad, ale uz je to jen jeji boj, protoze manzel stoji konecne!!! Po 7 letech zamnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
28.12.19 08:21

@Jana525 Děti jsou obě chtěné a plánované. Dceři jsou 4 roky a synovi 5 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama