Rozčílená, asi hloupá tchýně?

Napsat příspěvek
31.12.19 10:44
@Baba píše:
Zas si splhnes, rozhodne budes prvni :mrgreen:

jj, já jsem typický hujer :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34124
31.12.19 10:45
@Monchichik píše:
@Baba mozkomysni je fakt dobrý :mrgreen: mně vždycky chvíli trvá než mi dojde, co to je :mrgreen: mozek z myší? :mrgreen:

A to psala pomalu a krasopisne - protokol z nejakych biochemickych cviceni. A jeste to byl nazev :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8607
31.12.19 10:49

To i tam hodila automatická oprava.
Jako ten nadpis je zavádějící, ale tchýně začíná demence. Vždyť to není normální reakce. Ta tchynina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1362
31.12.19 10:50
@matkabagristy píše:
@Hanka1 na mobili píšu jako tatar, zrovna jsem šéfce popřála vše něj 2021, a to jsem si dávala pozor :oops:

Zřejmě jsi hodně progresivní a myslíš několik tahů dopředu. Řekla bych, že ti za to náleží malé bezvýznamné plus. A jeden bludišťák, když je ten silvestr. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 10:53
@Anonymní píše:
Dobre rano, prosim anonym nebo vymazat… stravili jsme vanocni vikend u tchanovcu, s manzelem jsme pres 25 let, deti odrostle, samostatne, ty se u nich vystridaly pres svatky, my meli moznost az ted o vikendu, tchyne 72 let, vitalni, spolecenska, vzdy jsme mely takovy zdravi vztah ani rivalita,ale ani nejaka vrelost. No od tchana manzel dostal jakousi vedomostni hru o cesku, manzel ze si ji zahrajeme u pohadky…a tam nastal kamen urazu, mam vystudovanou cestinu, historii a zemepis.. a vetsina otazek smerovala timto smerem… po trech kolech jsem mela skoro vsechny zetony av tom tchyne zahodila karticky, jak muj syn kdyz prohlal v pexesu v peti letech, a zacala rvat,ze z ni delame akorat debila a ze si hrajem vsichni na neco vic, nez jsme a zamkla se v koupelne..kde zacala hystericky rvat… mam strach, ze ji zacina jakasi demence, ze se vraci na tu detskou uroven. Odjizdeli jsme asi v 9 vecer, po pulnoci,**** psali,ze jsme dorazili ok, a reagoval tchan,ze tchyne inhaluje nejake bylinky a furt opakuje, ze preci neni blba… ja si nemyslim, ze jsme nejak soutezili, ona hlavne koukala na pohadku a na otazky odpovidala nevim a pak takovy hysterak… spis nez poradit, takse jdu vykecat..

tak jsem to opravila-hrubka 1, interpunkce chybí, ale je to srozumitelné-spíš lenost klikat, nějaké překlepy. Ta konstrukce v poslední větě s „tak“ trhá uši jenom mně. Na netu v tomto typu textů přijatelné.
Na epipi je spousta odborníků přes očkování, na lingvistiku a tak. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 10:58
@Baba píše:
A to psala pomalu a krasopisne - protokol z nejakych biochemickych cviceni. A jeste to byl nazev :mrgreen:

Ja jsem na prvni strane diplomky napsala pani profesorce-vedouci me diplomove prace spatne titul. Ona me na to upozornila a ja to tam nechala. Vyrazeno zlate v kůži :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 10:59
@matkabagristy píše:
tak jsem to opravila-hrubka 1, interpunkce chybí, ale je to srozumitelné-spíš lenost klikat, nějaké překlepy. Ta konstrukce v poslední větě s „tak“ trhá uši jenom mně. Na netu v tomto typu textů přijatelné.
Na epipi je spousta odborníků přes očkování, na lingvistiku a tak. ;)

No, podtržka by to nebyla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34124
31.12.19 11:00
@PaníKadrnožková píše:
Ja jsem na prvni strane diplomky napsala pani profesorce-vedouci me diplomove prace spatne titul. Ona me na to upozornila a ja to tam nechala. Vyrazeno zlate v kůži :dance:
:mrgreen:
Seš trapka, musíš se chlubit VŠ? Beztak tam máš hrubky :twisted:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 11:02

@Baba dochtoři píšou jak hovada VŠICHNI :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 11:05
@PaníKadrnožková píše:
No, podtržka by to nebyla :lol:

ty fole, jsem si zavařila závit, co je podtržka :lol:
A v příspěvku o diplomce ti před A chybí čárka, jedná se o poměr odporovací :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 11:05
@Baba píše: :mrgreen:
Seš trapka, musíš se chlubit VŠ? Beztak tam máš hrubky :twisted:
:oops: :oops: :oops: jsem to nechtela zduraznovat, to jen aby bylo jasno :lol:

Jinak mi pojdte, vy chytrolinky, prispet do diskuze To nejlepsi z e-mimina, jako baby, co nemaji nic lepsiho na praci, nez sedet na netu, jiste budete mit, co rict :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8607
31.12.19 11:08

Já poslala ke schválení absolventku s preklrpem v názvu docela vtipným. Místo…péči jsem měla p. íči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2838
31.12.19 11:10

Za mě jedna hrubka, pár chybějících čárek a takse na konci :nevim: nic, za co by si zakladatelka zasloužila takový kartáč. Jen příště prosím psát kratší věty. Nesnáším, když někdo píše věty dlouhé přes 3 řádky, kdo se v tom má vyznat.

No a k dotazu - příště s tchýní nic takového nehrej a nebo ji párkrát nech vyhrát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 11:13
@g.sandova píše:
Já poslala ke schválení absolventku s preklrpem v názvu docela vtipným. Místo…péči jsem měla p. íči.

To používá Lama: „stridava píče“ :lol:

Uz mas mimino?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8607
31.12.19 11:17

@PaníKadrnožková jo, pusu ti to i ve vedlejší diskuzi. V neděli porodino. A jelikož mám problém s a antikoncepci, tak jsem se rozhodla pro doživotní celibát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama