Nazelenalý hlen v 19tt

237
7.7.20 13:26

nazelenalý hlen v 19tt

Ahoj holky, obracím se na vás s prosbou o radu.

Už cca měsíc mě trápí nazelenalý hlen. Je to jen jednou za den po utření na toaletě, není to nic moc velkého, ale prostě je to světlejší nazelenalý hlen.

S doktorkou jsem to už řešila, dala mi na to na 12 dní macmiror čípky. Nepomohly. Od té doby mě ale neprohlížela. Volala jsem jí, ale říkala, že pokud to nezapáchá a nesvědí, není to nic zásadního. Teď má 14 dní dovolenou bez zástupu. Mně se ale zdá, že dnes bylo hlenu víc než v předchozích dnech.

Myslíte, že mám jet do nemocnice? Neměla jste některá něco podobného?

Byla jsem před pár dny na pohotovosti kvůli obavám z úniku plodovky, lékařka mě prohlížela poměrně důkladně, plodovka se nepotvrdila a že by viděla nějakou infekci se taky nezmiňovala. Na ten hlen jsem se zapomněla zeptat, protože jsem byla fakt vyděšená - jela jsem tam kvůli tomu, že ze mě vytekla čistá voda. (Nejspíš po koupání, takže nakonec trochu trapas.) Je možné, že bych i přesto měla nějaký zánět a doktorka to při vnitřní prohlídce nepoznala?

Aktuálně končím 19tt. Jsem možná zbytečný panikář, ale mám za sebou ZT a v tomhle těhotenství hematom, kdy to dva měsíce vypadalo, že o mimi přijdu. Tak bych teď nerada něco podcenila.

Moc děkuju za vaše rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

345
7.7.20 13:43

Já bych šla pro jistotu do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4298
7.7.20 14:41

Zkusila bych zavolat do porodnice jestli máš přijet. Doktor teda nejsem, ale když odkudkoliv vytika zelený hlen až už z nosu nebo…tak si myslí že to není ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15736
7.7.20 16:06

Kopla bych tu doktorku do pozadí a našla si jinou. Já kvůli nezapáchajícímu a nesvědícímu zánětu předčasně porodila. Zavolej do nemocnice, popros je o konzultaci, aby udělali stěry a kultivaci, zda tam nějaká bakterie náhodou není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
7.7.20 19:09

Jela bych do porodky a řekla že mě to svědí i když to není pravda. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu