Názory mladé generace na vznik lidského života a jeho ochranu

2506
29.11.15 18:17

Názory mladé generace na vznik lidského života a jeho ochranu

Ahoj všichni,
chtěla bych Vás moc poprosit jestli byste byly ochotné mi pomoci s mou bakalářskou prací. Je na téma - Názory mladé generace na vznik lidského života a jeho ochranu. Myslím si, že tématem se na tuto stránku taky hodí :) Pro svou BP jsem vytvořila na toto téma dotazník a potřbuji aby mi na něj odpovědělo 400 lidí (hrozný počet). Je to pro muže i ženy ve věku 15-30 let. Pokud byste byly tak skvělé a sdílely ho třeba i na facebooku s tím, že je i pro muže, byla bych velice vděčná. Samozřejmě všem nabízím, že jim pošlu výsledky až bude dotazník zhodnocen. Pro zhodnocení využiju služeb profesionálního statistika, který provede mnohorozměrnou analýzu dat. Pokud budete mít zájem, stačí napsat do zpráv a posléze pošlu.

Tady je odkaz: http://goo.gl/…s/6px1wZv0YK

Všem, kteří mi pomohou posílám srdečný dík. Přeji krásný den :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9935
29.11.15 18:26

@Hesovi tak vyplněno :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2506
29.11.15 18:28

@Kotatko03 moc děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
227
29.11.15 18:40

Vyplněno, ale cca v půlce jsem se na to chtěla vykašlat ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
216
29.11.15 18:41

Vyplněno :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10248
29.11.15 18:52

Vyplněno, občas mi chyběla poznámka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2506
29.11.15 18:52

@vodouska děkuji za rozhodnutí to dodělat, jsem vděčná :)
@dreadnuth1 moc díky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2506
29.11.15 18:53

@Bejbyy díky za info a díky i za vyplnění :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
411
29.11.15 18:55

Vyplneno :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25221
29.11.15 18:58

Vyplněno, uf ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1147
29.11.15 18:59

Vyplněno :D Také jsem ještě nedávno byla studentka :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2506
29.11.15 19:02
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lebi
29.11.15 19:08

Hotovo :dance:

  • Citovat
  • Upravit
27754
29.11.15 19:09

Mám smůlu už jsem asi stará generace :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10713
29.11.15 19:18

Vyplněno, ještě jsem se vlezla do mladé generace, uf. U jedné otázky by se mi líbily dvě možnosti.
No a u otázky kdy začíná život jsem chtěla napsat, ze ve chvíli, kdy se odstěhují děti a chcípne pes, ale řekla jsem si že nebudu znevažovat seriózní průzkum… :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze