Nechat ho jít

61
3.5.17 19:27

Nechat ho jit

Devcata poradte…mam za sebou dva vztahy, no mozna i vic, ale ty posledni. Zila jsem sedm let s clovekem se kterym jsem se rozesla tak jinak kvuli nekomu jinemu. Zili jsme spolu jako dva kamaradi, kazdy svoje, nejak jsem si nepripoustela, ze by mi to mohlo vadit, strasne se mi tenkrat ulevilo. Zacla jsem chodit s clovekem na kterem mi moc zalezi, takovou pohodu jsem nezazila snad ani v detstvi :think: ale muj byvaly me stale kontaktoval a ja vzdy pristoupila na tu jeho, psala si a obcas schazela…memu priteli se to nelibilo a duvod hadky byl vzdy na svete :( porad jsem se byvaleho zastavala jako kamarada :zed: no a tak v loni prisel jeden rozchod, ktery jsem po mesici snazeni vyzehlila, fakt jsem se moc trapila a nenechala jsem to byt. Vse odpusteno, bohuzel shodou okolnosti prisel dalsi rozcho letos a ze stejneho duvodu…dceru v prosinci srazilo auto, takze to bylo hrozny, moc nas to vsechny spojilo, bohuzel v lednu si pritel zlomil nohu a ja uz zacla behat jen kolem nich…zadna zabava, pohoda, jen bolest, nakupy a prace a tak jsem takhle vyrazila na pivo s byvalym, odreagovat nic vic! Proste k nemu nic necitim ani kdyby…a bohuzel nas nekdo videl a priteli to rekl…moje ze jsem potrebovala vypadnout jako omluva nestacila a razem z minuty na minutu konec!!! Z prvu jsem byla hrozne nastvana a bylo mi vse jedno, mela jsem pokrk tech scen a ze kdybych to rekla, nemuselo to tak dopadnout, ale je to 10 dni a ja si zacinam uvedomovat, jak moc mi chybi. Bohuzel kontakt nulovy a ja mam strach, ze me odmitne se stejnymi slovy…zase si to udelala, neverim ti, kdyby si mi to rekla. V tuhle chvili jsem sveho byvaleho zablokovala na fb i na mobilu, zrusila firemni pausal a konecne si uvedomila, ze tohle musim delat pro sebe, pro moji budoucnost, ze takhle to nejde. Byvaly by me chtel zpet a ja ho mohla porad utvrzovat v tom, ze to nekdy dopadne, ale nedopadne, nechci ho. Chci zpet sveho skveleho pritele i se zlomenou nozkou, vse je narocny, kdyz chlap ztrati sebevedomi, ale ja jsem doufala, ze se postavime na nozku spolu. Dekuju a nesetrete me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5537
3.5.17 19:35

Co ti na to napsat. Kdo s čím zachází, tím také schází. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.
Vůbec nevíš co chceš a to je smutné. Vůbec se mu nedivím, že ti nevěří. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
3.5.17 19:39

Prekerka. Je mi lito, ale musela jsi tak nejak tusit, co schuzkou s byvalym zpusobis. Asi bych to nechal jeste par dni chladnout a pak zkusit jemne a nenucene kontaktovat skveleho byvaleho. Pokud bude jeste nastvany, lepsi potom cekat na nej, nez se znovu ozyvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.17 20:34
@Katy 7 píše:
Co ti na to napsat. Kdo s čím zachází, tím také schází. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.
Vůbec nevíš co chceš a to je smutné. Vůbec se mu nedivím, že ti nevěří. :think:

a kdo jinému jámu kopá, ty jsi samé pořekadlo :) mě se to nechce číst je to dlouhé, ráda bych poradila, ale nevím co :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
3.5.17 20:40

Ma klice i od meho bytu a ja nemam ani odvahu si o ne rict…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
3.5.17 20:43

Tak vyměň zámek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.17 20:45

@MartiHu

já se asi nějak ztrácím v ději :think: kolik těch rozchodů bylo a s kým vlastně? je mě líto, že dcera měla nehodu, i zlomené nožky, pro toho, kdo je zdraví a musí se strat o dva ležící je to vždy záhul.
Chlap, který se s tebou nerozejde, i když k tomu je důvod, tak to neberu. Nechává si zadní vrátka, vždy, když tě uvidí šťastnou, zjeví se, aby tě zrdtil. To jsou takoví paraziti, nemmůže být s tebou a ni bez tebe. Tady ty nedotažené rozchody, to je vždy k prdu. Když mu ukážeš, že si šťastná, on zase začne fňukat, jak mu chybíš a jak je nešťastný a jistě půjde skočit z parapetu.
Když budeš nešťastná bude rýpat, že si ufňukaná, ale stáhne se, on je š´tatstný, že si nešťatstná. tedy nevím, jaká je Tvoje otázka, ale nech ho jít, on se jistě zase objeví, aby ti dal lekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
3.5.17 20:51

Vim, ze ted to musim dotahnout vsechno do konce, ale chtela by si nejdriv aspon promluvit :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
3.5.17 20:57

… bohuzel v lednu si pritel zlomil nohu a ja uz zacla behat jen kolem nich…zadna zabava, pohoda, jen bolest, nakupy a prace…

Tahle pasáž mě fakt rozesmála :mrgreen: :mrgreen: krásná práce. Jak se příteli a v tomto případě ještě dceři (to je mi ovšem líto co se jí stalo) něco stane, tak už si stezujes. Jak obětavá láska pro milovanou osobu.

Bývalého nechceš, ale jsi s ním nějak moc často ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
3.5.17 21:04

Život není jen o zábavě, někdy se do toho člověk musí opřít.

Na bývalého už nereaguj, pokud chceš jakýkoliv, to zdůrazňuji, vztah. Bývalý tě v podstatě jen zneužívá a tvému stávajícímu vztahu to vůbec neprospeje. Byl bych fakt mimo z toho co děláš… Pro stávajícího partnera fakt houpačka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
3.5.17 21:09

@Lumius
Ano pravda, jen mi to tak dlouho trvalo, nez jsem pochopila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26256
3.5.17 21:11
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.17 21:15
@Malaga píše:
@kouřící králík ahoj teta :mavam:

no no já nemůžu popadnout dech :dance: :dance: :hug: :hug: naval kabelku :dance: :dance: jsem ráda, že tě vidím :kytka: teď jsem pslaa kozeně, že je to tady zaprděný, vážný, nikdo se nesměje :lol: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
3.5.17 21:16
@MartiHu píše:
@Lumius
Ano pravda, jen mi to tak dlouho trvalo, nez jsem pochopila

Pozdě ale přeci. Makej na svém novém vztahu, minulost strč do šuplíku. Pokud ho miluješ, tak ho nenech utéct. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
3.5.17 21:22

@Lumius
Fakt věřím, že minulost nepotřebuju. Jen člověka, na kterym mi tak záleží. Jak jen překonat ten stud a najit odvahu ho kontaktovat. Tolik se bojim odmítnutí, že to stále odkládám :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama