Necháváte partnera, aby se dělal do vás, když berete antikoncepci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
371
2.1.25 16:20

Brala jsem Ha něco přes deset let, mockrát se mi stalo že jsem zapomněla a nikdy žádný průšvih. Většinou vše šlo dovnitř 😀… Jinak bych se asi mohla chránit jinak, než se ladovat hormonama

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2922
2.1.25 16:23

Samozrejme ano, proto jsem HA brala - 18 let.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7188
2.1.25 16:35

Ano, 15 let a nikdy se nic nestalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16480
2.1.25 16:35

Jelikož skrz to beru HA, tak ano, máme to se vším všudy :think: :nevim: Že začátku jsme to raději taky neziskovali a byl to pro oba akorát vopruz :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7188
2.1.25 16:39
@Ploskutáček píše: Více

Ano, to jde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
2.1.25 16:50
@Ploskutáček píše: Více

Jde, ale tu umělou, pseudo menstruaci. Prostě tím, že se neudělá pauza. Někdo i bere tři plata po sobě, takže pauzu má 4× za rok. Ale mně takové experimenty neprochází. Mně to pak všechno rozhodí a nemá to cenu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
2.1.25 16:53
@Ploskutáček píše: Více

Tak jsou i levnější, ale třeba Durex vyjdou fakt draho. Jsou různé druhy, obyč ale i bez latexové, ultra jemné, různé velikosti, jako druhá kůže, lubrikované a všelicos jiného.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22961
2.1.25 17:03

Ano, samozřejmě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1046
2.1.25 17:33

Tohle mohl az muj nynejsi partner (jsme spolu temer 15 let), protoze jsem si byla jista, ze on je ten muj vyvoleny :mrgreen: predchozi parneri tohle dovoleny nemeli :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2917
2.1.25 21:18

Jo, když chce, vždy se ptá, zdá může, když nebylo něco, co by mohlo HA ovlivnit nemám s tím problém. Nikdy žádná nehoda nebyla. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11800
3.1.25 09:16

Něco pro lepší den:

Načítám video...
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
3.1.25 10:32

Ano, beru ji už 11 let a nikdy se žádná „nehoda“ nestala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
3.1.25 10:34
@Anonymní píše: Více

na tvem miste bych si poradne precetla prilozene informace, jak se antikoncepce bere :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.25 11:57

@donutka01 A můžu se tak blbě zeptat, asi to není žádný problém když spolu spíme skoro každý den a tak tady toto dělaní se “do mně” praktikujeme každý den? Prášky beru pravidelně, beru tu stejnou antikoncepci 4 roky a i když se do mě přítel předtím nedělal tak vždy se šlo hned potom druhé kolo což asi něco mu ještě v přirození zůstalo, nebo např preejalulat. :zed:

  • Citovat
  • Upravit
16480
3.1.25 12:49
@Anonymní píše: Více

Tak od toho snad HA je, ne? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty