Reklama

Nechce pít ani jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 22:37
Nechce pít ani jíst

Ahoj můj malý (9 měsíců) ze dne na den přestal jíst a pít. Pití jsem už zvládla vrátit k „normálu“ (300ml nyní 100ml) ale to jídlo. Ráno mi normálně jedl tvaroh či jogurt, pak um nebo kaši, potom ovoce nebo zeleninu ale teď do něj nemůžu krom um nic dostat. Prosím o nějaké rady jak vrátit k normálu. Už jsem zkoušela dávat domácí i kupované, čerstvé i vařené, pečené, sušené a prostě nic.

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 07.10.18 23:21

Jak dlouho to trvá? Nebudou to zuby? Jak pije UM stačí mu to. Dcera to zase tak měla takto když měla afty, jen UM. Měli jsme to prvně v roku a půl a nyní ve dvou . Asi pět dní jen UM. Lžička ji bolela. Kousky nepokousala. UM nás zachránilo. Hlavně že má dost tekutin v sobě.

Deluxe27
Stálice 79 příspěvků 7 inzerátů 07.10.18 23:35

Když pije UM,tak nejen,že do sebe dává všechny látky,ale i část tekutin.. takže UM+100ml čaje je velmi dostačující a buď ráda,že UM právě chce,mě malá od 7 do 9 měsíce přestala pít UM a výsledek byl katastrofa… přestávala jíst,jen pila,přibírala jen velmi pomaličku po gramech doslova a byla 2× v nemocnici na 2 nemoci v jednom měsíci,takže dávej UM a netrap se tím ale právě buď ráda,že alespoň něco :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 00:45

@Veru1987 už to je 5 dní. 4 zuby venku a 5 bude za dlouho. Ráno jdeme k zubaři tak uvidíme ;-) třeba to budou ty zuby :-) i když jiné příznaky nemá

alilauter
Kecalka 148 příspěvků 1 inzerát 08.10.18 05:13

Ahoj, připojím se k ostatním. Pokud pije UM tak vydržet. Náš malej (dva roky a tři měsíce) je dodnes mléčnej maniak. Pokud mu není dobře, tak by nejraději jen mlíko z lahve. Zrovna měl mononukleozu a víc jak tyden nepozrel nic než právě mlíko. Ale chápu, že je to o nervy… a zuby jsou previti. Nám když byla krize pomohl cipek proti bolesti a pak i jedl. Ale uvidíš, co řekne zubař.

Uživatel je onlinelucynka25
Kelišová 7360 příspěvků 2 inzeráty 08.10.18 07:14

Také bych se přikláněla k zoubkům, pokud pije UM, tak se nic neděje. Vydrž, ono ho to přejde a zase dostane chuť k jídlu ;)
Tekutou stravu jako polévky a řidší kašičky do lahve jsi zkoušela? Třeba by aspoň to vzal na milost.

Ráda Tě přivítám ve skupince vaříme pro kojence a batolata , najdeš tam spoustu receptů na vše možné i na ty polévky ;)
Skupinka je otevřená pro všechny maminky se zájmem o domácí stravu :kytka:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 08.10.18 08:16
@Anonymní píše:
@Veru1987 už to je 5 dní. 4 zuby venku a 5 bude za dlouho. Ráno jdeme k zubaři tak uvidíme ;-) třeba to budou ty zuby :-) i když jiné příznaky nemá

Já myslím, že to budou ty zuby. Nech ho na mlíku prostě. Dcera tak byla u těch aftu na mlíku i ted ve dvou a pak se zase pomaličku rozjedla. Ona mu chuť zase dojde.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >