Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj poradite mi tu prosim nekdo? Nechceme ockovat, nebo aspon odklad tak do 1,5 roka ditete… dekuji moc…
Jméno ti nikdo nedá, určitě rozumíš tomu proč. Vezmi telefon a obvolej je, případně obejdi.
@Pet121314 Mudr. Kunstýřová nemá problém s odkladem, nevím, jak přesně s úplným neočkováním. Reference má dobré, já osobně z ní nadšená nejsem, ale dá se to.
Zkus je obvolat, ale myslím, že od letoška je to neočkování pod pokutou ![]()
@poppaea třeba aby ten lékař pak neměl problém, že je co se týče očkování tolerantnější než jiní. Nikdy nemůžeš vědět, kdo tyhle diskuse čte.
@Hadumi Odpovědnost není na lékaři, ale na rodičích. A díky Bohu nejsme v KLDR, takže budu psát, co chci.
@poppaea píše:
@Pet121314 Mudr. Kunstýřová nemá problém s odkladem, nevím, jak přesně s úplným neočkováním. Reference má dobré, já osobně z ní nadšená nejsem, ale dá se to.
@poppaea tak jestli se tu budou dál zmiňovat jména lékařů, kteří vyjdou rodiči vstříc, tak takoví lékaři už nebudou a budou jen ti, co vyhrožují a nahlašují
.
@Hadumi píše:
@poppaea tak jestli se tu budou dál zmiňovat jména lékařů, kteří vyjdou rodiči vstříc, tak takoví lékaři už nebudou a budou jen ti, co vyhrožují a nahlašují.
dalsi urban legenda? Neco jako ze mediky vyhazuji ze skoly, kdyz si dovoli pochybovat o ockovani?
A doktor se ridi tim, co o nem pisou na netu? No to poteskoste ![]()
@Hadumi píše:
@poppaea tak jestli se tu budou dál zmiňovat jména lékařů, kteří vyjdou rodiči vstříc, tak takoví lékaři už nebudou a budou jen ti, co vyhrožují a nahlašují.
Tomu bych i věřila, že to ty doktory může přestat bavit tolerovat, a budou víc našlahovat.
Sama jsem hledala tady neočkujícího lékaře, a od té doby mi napsalo 10 maminek, jestli a koho jsem našla.
Ale nevidím tedy rozdíl v tom to napsat do diskuze nebo psát někomu SZ. ![]()
Náhoda je blbec a nikdy nevíte, kdo bude chtít lékaři, jehož jméno tady zmíníte zavařit.
Pokud by se na nějakého doktora provalilo, že podporuje neočkování, tak pro zdravotní pojištovnu by určitě nebyl problém odmítnout obnovení smlouvy.
@alifie píše:
Náhoda je blbec a nikdy nevíte, kdo bude chtít lékaři, jehož jméno tady zmíníte zavařit.Pokud by se na nějakého doktora provalilo, že podporuje neočkování, tak pro zdravotní pojištovnu by určitě nebyl problém odmítnout obnovení smlouvy.
smarja, kez bys mela pravdu a MUDr Kormundove z kralovehradecke zachranky hrozil postih za to, ze pri vyjezdu zachranky cpe lidem vizitky sveho centra alternativni mediciny a durazne doporucuje rodicum neockovat deti, aniz by o diteti cokoli vedela.
@Baba píše:
smarja, kez bys mela pravdu a MUDr Kormundove z kralovehradecke zachranky hrozil postih za to, ze pri vyjezdu zachranky cpe lidem vizitky sveho centra alternativni mediciny a durazne doporucuje rodicum neockovat deti, aniz by o diteti cokoli vedela.