Nechodí mi SMS na samsung galaxy s3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tabitta
Kecalka 477 příspěvků 20.10.14 18:57
Nechodí mi SMS

Ahoj, mám Samsung galaxy s3 flower a už se mi několikrát stalo, že mi nedorazila SMS i když byla evidentně odeslaná. Zatím jsem to zjistila jen u jednoho čísla, ale to jen proto, že se dotyčný dožadoval odpovědi, takže nevím. Zablokované nic nemám, normálně mi pak z toho čísla zase SMS chodí, až zase někdy nepřijde. Už mě to štve, protože to vypadá, že nereaguju schválně. Díky moc. :cert:

Reakce:
Lychee13
Závislačka 3141 příspěvků 20.10.14 19:00

Brnkni operátorovi, taky se mi to stávalo a nakonec byla chyba u odesílajícího, že měl něco špatně nastavené v telefonu.

tabitta
Kecalka 477 příspěvků 20.10.14 19:04

Už jsem tam volala, prý je všechno v pořádku :nevim:

lussinka
Kecalka 302 příspěvků 20.10.14 19:04

Hm samsung…tak si to hlidej ja mam galaxy s3 mini a mela jsem ho 4× na reklamaci protoze mi nechodili sms nebo az se zpozdenim a me zacal take blbnout v hovorech ze se mi nekdo nemohl dovolat i kdyz jsem ho mela taplej…a ja take casto nemohla volat nebo odeslat sms…proste v necem chyba a nejdriv to bylo jen obcas ale postupne se to stavalo pravidlem. Pomohlo na chvilku ze jsem ho restartovala.

ShadowHunter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 19:25

:zed: dělá mi to samé, mám fame. Chlap má s3 mini věčně se mu restartuje, takže oba jdou na reklamaci :zed: :zed: :zed:

Veveruska87
Extra třída :D 11625 příspěvků 20.10.14 19:41

Mám HUAWEI Ascend Y530 a stává se mi to samé :zed:.Občas mi nedorazí smska od manžela ten má xperia mini pro.On jí má jako odeslanou i doručenka mu přijde ale ke mě už nedorazí :zed:

lussinka
Kecalka 302 příspěvků 20.10.14 19:54

Jako ja to mela na reklamaci, poprve mi jen prehrali software a pak uz reklamace neuznavali…tak jsem si stezovala trochu výš a konecne mi to opravili.Vyla jsem z toho na nervy.Kdyz je to obcas tak se to da ale me uz pak byl telefon ta 5tis na ho.no :x :lol:

petulkare
Kecalka 456 příspěvků 21.10.14 11:53

Dělá mi to taky, mám samsung galaxy fame a jenom od manžela.

id.sissinka
Nováček 5 příspěvků 23.10.14 12:09

Řeším to samé :,( nechodí mi některé sms, vyměnila jsem sim kartu, 5 různých přístrojů a pořád nikdo nemůže přijít na to, kde je chyba. Já mám T-mobile, z toho se mi doručí všechny sms, ale od Vodafonu a O2 občas některá nedojde. Někdo to řeší tím, že když neodpovídám hned volá, někdo to nechá plavat a T_mobile mi řekl, ať si vedu statistiku nedoručených sms. No na palici

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >