Mobilní telefon Sony Xperia M

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hrosulik
Kecalka 113 příspěvků 18.10.14 22:28
Mobilní telefon Sony Xperia M

Doporučili by jste koupit si tento telefon?
Nebo dejte tip do 3.500,–Kč.

Reakce:
Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 18.10.14 22:34

Mám jiný model, ale také Sony Xperia. A jsem moc spokojená.

soanpe
Závislačka 3138 příspěvků 18.10.14 22:54

RMam Xperii sola a tak 4× denne mam chut s mi prastit o zed. Vypina se, nejde pokazdy ptijmout hovor. furt pada…kanaradka ji ma taky a to same :cert:

every.lee
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 18.10.14 23:00

Ja ho mam a jsem spokojena… :palec: neni nic co bych mu vytkla…

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 18.10.14 23:18
@soanpe píše:
RMam Xperii sola a tak 4× denne mam chut s mi prastit o zed. Vypina se, nejde pokazdy ptijmout hovor. furt pada…kanaradka ji ma taky a to same :cert:

Mám jiný model, ale děje se mi to samé. Nikdy více :cert: :cert:

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 18.10.14 23:34
@soanpe píše:
RMam Xperii sola a tak 4× denne mam chut s mi prastit o zed. Vypina se, nejde pokazdy ptijmout hovor. furt pada…kanaradka ji ma taky a to same :cert:

Měla jsem Xperii U a bylo to v bledě modrém. Navíc jsem musela cca každé dva dny obnovovat tovární nastavení. Nikdy víc.

petramrk
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 18.10.14 23:59

Mám jiný model a už nikdy, opět je na reklamaci, ale švagrová má stejný typ jako já a úplně bez problému

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 19.10.14 08:24

Mám M2 a žádný problém.

lucenka
Hvězda diskuse 35134 příspěvků 19.10.14 08:41

Mám jenom v jiný barvě. Zatím spokojenost - mám ho od června. Jenom bych mu vytkla jednu věc. Ta barva na bocích je jenom nalepený proužek a samozřejmě už se sloupl :cert: takže místo fialové je tam stříbrná.
A pak poměrně malá interní paměť a ne všechno se dá umístit na kartu.

Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 19.10.14 19:04
Měla jsem dotykový Samsung a taky se sám čas od času vypnul a zase zapnul…když jsem se na to ptala, tak mi bylo řečeno, že to dotykové tel musejí dělat, ale proč si už nepamatuji :(
@soanpe píše:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >