Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zpoždění muze byt vlivem stresu, hormonálního výkyvu, anovulacniho cyklu…a nevim, ja nikdy nikam nevolala, vzdy jsem čekala, než ms dorazila, a bud dorazila, nebo jsem byla tehotna
Jinak testy se vetsinou nemyli, jen na ne muze byt brzy, třeba vlivem posunuté ovulace. Jen u nějakého maleho procenta zen prý nejak nedochází k uvolňování hcg do moci…to se tady vždy psáválo, ale jestli je to pravda, nevim
Pripadne si můžeš dojít na krev.
Zpoždění klidně může být vlivem stresu. Počkala bych ještě týden a pak volala k doktorce na konzultaci.
Zajdi si ráno na krev, stojí to asi 2-3 stovky a budeš mít jistotu. Nebo ještě chvíli počkej.
@Anonymní píše: Více
Mam taký týden zpožděni, testy zatím negativní, mam podobnou situaci, cyklus vždy pravidelný. A taký by mě zajímalo jestli je tam pořad možnost těhotenství.
Jestli tě to uklidní, ja mám zpoždění uz skoro 2 měsíce a těhotná nejsem.
testům bych věřila, příčin zpoždění MS muze být hodně
Holky. Nechci tady slyšet jak jsem hloupá a tak dále, i když je mi teda jasné, že i to se zde objevi. Ale prosím, nesuďte za mě moji situaci.
Mám přítele, ještě dva týdny zpět bylo vše skvěle, zalité sluncem. Byli jsme (aspoň jsem myslela) šťastný, antikoncepci jsem nebrala, spoléhali jsme na přerušovanou soulož. A řekli si, kdyz se to stane, tak se to stane a nebude nám to vadit. Oba máme zázemí, super práci, peníze. No ale par dni zpět jsem se dozvěděla jednu zprávu, podrobnosti nebudu uvádět. A jsme ted v takové fázi, ze si dáváme čas na rozmyšlenou co bude dál, jak to překonáme nebo ne. No… a pred týdnem mela přijít menstruace a ejhle. Nepřišla. Dělala jsem si celkem uz 4× těhotenský test. Všechny byly negativní, každý jiná značka. Je nějaká šance, i přesné množství testu, že by se mýlili, nebo je to jen malá pravděpodobnost a opožděná menses bude mít příčinu jinde? Případně za jak dlouho voláte na gyndu, když ms nepřijde? Většinou jsem to mívala pravidelně.