Nedůvěra a telefon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 22:15
Nedůvěra a telefon

Ahoj holky, potřebuju se vypovídat.
Přítel nedávno začal být hodně na fcb, dává tam svoje selfíčka, píše si s lidma.
To by mi nevadilo…ale dneska jsem po milování odešla do koupelny, vrátila se a vidím, jak si s někým píše. Hned, jak si mě všiml, mobil odložil. Mě hned napadlo, že to byla nějaká žena. A on pak přiznal, že ano, že se svěřují, jak jim to ve vztahu nefunguje…
Večer jsem se k němu šla přitulit na gauč a hned zase odkládal telefon. Tak jsem mu říkala, že mu do něj nebudu koukat, že může psát dál. A on, že ne. Opět něco o vztazích s kamarádkou.
Mě to vadí, chlapům nic soukromého nepíšu. Vadilo by to vám? Telefon má pořád zamčený na otisk prstu.

Reklama

Reakce:

jahuhudka
Echt Kelišová 9930 příspěvků 25.03.18 22:20

Byla bys hloupa, kdyby ti to nevadilo. Obzvlast kdyz si pisi o tom jak jim to neklape. 8o

Aries6
Generální žvanilka 21628 příspěvků 2 inzeráty 25.03.18 22:20

A vám něco neklape, nebo píše jen kamarádka? Neřekne ani náznak? To je divný.
My s chlapem ctíme sice soukromí druhých, ale toto by jsme si, aspoň náznakově, řekli.

Anonymní  25.03.18 22:31

@Aries6 Jsme spolu 10 let, dvě děti. Víme, co nám neklape. Jen tohle dřív nedělal. Ta druhá je společná známá a ví o mě asi víc, než bych chtěla :?

Tunrida
Hvězda diskuse 45070 příspěvků 25.03.18 22:36

Po sexu si psát s někým, jak mu to ve vztahu nefunguje? 8o A ještě k tomu se společnou známou? 8o A to ještě zije?

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 25.03.18 22:37

Pokud by probíral s nějakou ženou naše soukromí a vztah tak by mi to hodně vadilo. My s mužem jsme vždycky měli jeden druhému volný přístup do všeho. Od mailu po fb nebo mobilu a máme to dodnes. Nikdy žádné tajnosti. Nikdy jsem mu sice na profil nebo do soukromých zpráv nelezla, ale nedávno jsem zjistila, že přede mnou maže zprávy, které nechce, abych viděla a párkrát mi i zalhal. Zjistila jsem to opravdu náhodou a dost mě to mrzí. Tak taky přemýšlím co kde a s kým řeší… Ale upřímně je mi to nějak jedno. I když jsem zjistila pár věcí, které mě dost mrzí a nečekala bych je…

Aries6
Generální žvanilka 21628 příspěvků 2 inzeráty 25.03.18 22:39
@Anonymní píše:
@Aries6 Jsme spolu 10 let, dvě děti. Víme, co nám neklape. Jen tohle dřív nedělal. Ta druhá je společná známá a ví o mě asi víc, než bych chtěla :?

Každý z nás potřebujeme někde ventilovat svoje problémy. Kamarádka, rodiče, internet. On to vzal dost nešťastně. Otázka je, zda opravdu jen potřebuje poradit - ať už ona nebo on - nebo má milenku :think: Ale to už musíš sama. Teda, jestli se v tom šťourat chceš.
Pokud máte problémy a neřeší se, je to jen důsledek. Tady ti napíšeme cokoliv, ale promluvit si musíš se svým chlapem ty.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 2 inzeráty 25.03.18 22:39

Hm, aby kamarádka nepotřebovala brzo utěšitele :? Pokud jí jde vztah do kytek, možná se už rozhlíží, kde se zaháčkovat a ten tvůj dobrák jí ještě ochotně bonzuje vaše problémy, aby věděla, kam seknout. Trvala bych na tom, že výhrady k našemu vztahu by měl ventilovat především směrem ke mně.

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 25.03.18 22:42

Blbý je, že proti internetu není zbraň a tohle bude asi dělat dál, pořád…

sediza
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 25.03.18 23:15

Ja mám taky nej kámose a vypisujeme si všechno už tak 10 let. Ale teda pokud máte nejake problemy ve vztahu, tak je řešte spolu a vyřešte co nejdřív. Pokud je to jeho nová kámoška, tak to je podezřelý.

Uživatel je onlineMs.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2066 příspěvků 25.03.18 23:23

Tak on s ni hned po vasem milovani datluje? No pekny.

Tyhle „kamaradky“ jsou jako mor. :roll: Jedna takova „jen kamaradka“ odvedla te moji zrovna nedavno manzela.

Dej na svuj instinkt, neni to dobry. Je mozny, ze se „kamaradka“ potichoucku, polehoucku cpe kam nema. Jak jsou daleko to nezjistis, stejne se ti pravděpodobně nepřizná. Navic, pokud jde ona na to chytre, tak on ani nemusi vedet, ze je v podstate zahackovanej, zatim ji klidne muze brat jako kamaradku. :nevim:

Kdyz na ni budes utocit, bude ji branit a to bude jen voda na jeji mlyn… Hodne blba situace.

Proc vase osobni problemy neresi s tebou? To jsou tak vazne, ze je musi ventilovat denne? Maji k sobe s tou znamou, takhle bliz odjakziva, nebo spis az za tu posledni dobu?

Petruna21
Echt Kelišová 9211 příspěvků 25.03.18 23:55

Mě by to vadilo a taky bych mu to řekla, a co by mě teda vytočilo aby si po sexu začal stěžovat a hned psát bych mu ten telefon vyhodila z okna ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 07:57

Pokud by mi chlap řekl, že si s někým píše, jak mu to ve vztahu neklape, t ak by mi to vadilo :think:

Uživatel je onlineMs.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2066 příspěvků 26.03.18 08:17
@sediza píše:
Ja mám taky nej kámose a vypisujeme si všechno už tak 10 let. Ale teda pokud máte nejake problemy ve vztahu, tak je řešte spolu a vyřešte co nejdřív. Pokud je to jeho nová kámoška, tak to je podezřelý.

Předpokládám, ze u tebe to nebude denodenni vypisovani s prestavkou jen tehdy, mas-li zrovna pobliz polovicku, nebo jo? :)

sediza
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 26.03.18 09:36
@Ms.Ragdoll píše:
Předpokládám, ze u tebe to nebude denodenni vypisovani s prestavkou jen tehdy, mas-li zrovna pobliz polovicku, nebo jo? :)

No tak na to samozrejme nemám čas. Byly doby, kdy jsme si psali fakt hodne, ale ne o neštěstí v našich vztazích. Já myslím, ze kdyby zakladatelka četla o čem si píšou, neudělalo by jí to dobře (jen tušení) :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama