Normální chlap

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 22:01
Normalni chlap

Omlouvám se, ale přijdu si jako šílená, šťastné ženy v partnerství, jak byste popsali svého muže? Zajímalo by mě jestli mám nepřiměřené nároky a nebo prostě jen vyhledávání trubce. Kolik spolu travite společného času? Co po vás muž vyzaduje v domacnosti a co vy na oplátku vyžadujete po něm? Čas strávený s dětmi, penize a tak. Díky za názory.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15211 příspěvků 25.03.18 22:06

Už jsem přestala hledat dokonalého prince na bílém koni, to bych se asi do smrti nevdala..
Pro mě je stěžejních a nejdůležitějších pár bodů a to:

• aby měl rád děti, celkově lidi a zvířata
  • aby považoval za důležité uživit rodinu - zodpovědnost za ni
  • aby nekouřil a nebyl každý den v hospodě
  • aby mu nebylo jedno, když mám nějaký problém a snažil se ho se mnou řešit

Domácnost - u nás to je složité - já mám na starosti děti, dům, zahrádku a starého seniora na plenách, on má na starosti zaměstnání, pole, dvůr a zvířata (máme statek). Takže my jsme uhonění tak nějak oba dva rovnoměrně, chtělo by to nějakého čeledína nebo služku, ale kdo dnes půjde na šichnu jen za nocleh a stravu že :mrgreen: :mrgreen:

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 25.03.18 22:11
@Evulina píše:
Už jsem přestala hledat dokonalého prince na bílém koni, to bych se asi do smrti nevdala..
Pro mě je stěžejních a nejdůležitějších pár bodů a to:
  • aby měl rád děti, celkově lidi a zvířata
  • aby považoval za důležité uživit rodinu - zodpovědnost za ni
  • aby nekouřil a nebyl každý den v hospodě
  • aby mu nebylo jedno, když mám nějaký problém a snažil se ho se mnou řešit
Domácnost - u nás to je složité - já mám na starosti děti, dům, zahrádku a starého seniora na plenách, on má na starosti zaměstnání, pole, dvůr a zvířata (máme statek). Takže my jsme uhonění tak nějak oba dva rovnoměrně, chtělo by to nějakého čeledína nebo služku, ale kdo dnes půjde na šichnu jen za nocleh a stravu že :mrgreen: :mrgreen:

To chce zapřáhnout děti :D. My na statku od mala pracovali a pomáhali… a zůstalo nám to dodnes :D :D :D

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 25.03.18 22:11

Tak můj chlap není dokonalý, ale oba máme chyby. Jsme spolu 12 let, máme zatím jedno dítě. Čas tráví buď v práci, nebo s námi. o víkendech vymysli, kam bychom mohli. Své koníčky v podstatě nema :nevim: na pivo jde tak jednou za 2-3 měsíce. Plat má dobry- cca 35000. Je pěkný, pořád se mi líbí. Jediné věci, které bych vytkla jsou, že je velice málo kontaktní, občas má šílené naladicky, je nevrly. Doma po mě nic moc nevyžaduje, umí uklidit, uvařit,…ale střídáme se. Co mi celkem vadí, že neumí vzít malého sám ven třeba na hřiště a učit ho kopat balónem nebo trávit čas jen s ním…musím mu to připomínat.
Nicméně jsem spokojená, spíš se divím, že se mnou ještě je. Já bych se sebou nevydrzela :mrgreen:

Olcatko
Kelišová 5298 příspěvků 25.03.18 22:22
@valina1 píše:
Tak můj chlap není dokonalý, ale oba máme chyby. Jsme spolu 12 let, máme zatím jedno dítě. Čas tráví buď v práci, nebo s námi. o víkendech vymysli, kam bychom mohli. Své koníčky v podstatě nema :nevim: na pivo jde tak jednou za 2-3 měsíce. Plat má dobry- cca 35000. Je pěkný, pořád se mi líbí. Jediné věci, které bych vytkla jsou, že je velice málo kontaktní, občas má šílené naladicky, je nevrly. Doma po mě nic moc nevyžaduje, umí uklidit, uvařit,…ale střídáme se. Co mi celkem vadí, že neumí vzít malého sám ven třeba na hřiště a učit ho kopat balónem nebo trávit čas jen s ním…musím mu to připomínat.
Nicméně jsem spokojená, spíš se divím, že se mnou ještě je. Já bych se sebou nevydrzela :mrgreen:

To rikam tez, ze bych se sebou nevydrzela. Mela bych byt vic spokojenější.
Mam doma chlapa, ktery je hezky, umime se prostridat v domácnosti, uvari, uklidi, o deti pečuje snad lip jak ja. Vydelava dost. Jenze ma i mouchy, zadnej koníček, zadnej sport, pivo mu chutna ( dekuju vsem svatejm ze to neni neco tvrdsiho). Rozciluje me nezajem, cokoli delat, snazit se. Asi mam moc roupu.
Muj ex byl nekurak abstinent skoro mezi lidi se nechtel chodit bavit, ale byl zas akcni ve sportu, vymyslel ruzne aktivity, zadna nuda nebyla. Neco mezi tim by bylo super ;).

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 25.03.18 22:23

Aby na něho byl spoleh a pořádně se myl… ;)

citeria
Kecalka 126 příspěvků 25.03.18 22:38

Pro mě je absolutní prioritou, aby byl dobrý táta, hodný, vážil si mě a bral mě jako rovnocennou partnerku. Mohli jsme se opřít jeden o druhého nejen v době radostí, ale především starostí. Možná to zní jako automatika, ale bohužel často není.
Kolik spolu trávíme času a co vyžaduje… Můj chce být se mnou co to jde a nevyžaduje po mě nic. Kolikrát se hádáme, kdo umyje nádobí :mrgreen: a vyháním ho na pivo, ať si odfrkne. Nicméně nejsme spolu zase tak dlouho, nejsem naivní, abych si myslela, že to takhle růžové bude stále.
Ale znám jeho charakterové vlastnosti, známe se řadu let a vím, jaký je. A nesmírně si ho za to vážím ♥
Jo málem bych zapomněla. Musí být gentleman! Dneska tenhle typ bohužel vymírá, když vidím, jak holka rve tašky a frajírek si jde s prázdnýma rukama, ani dveře jí nepodrží 8o :zed: O toho bych si neopřela ani kolo.

Detsa
Extra třída :D 10939 příspěvků 26.03.18 01:22
@mary.27 píše:
Aby na něho byl spoleh a pořádně se myl… ;)
:think: koukám, ze umyvat se uz taky není automaticky ocekavany požadavek :nevim:

káťa
Extra třída :D 13031 příspěvků 26.03.18 06:25

Tak můj chlap určitě není dokonalý, ale je dokonalý pro mě. Je to sebevědomý, rozhodný a vůdci typ člověka, ale doma k nám je neuvěřitelně hodný, empatický, miluje naše děti (svoji dceru, i mou, pro kterou je náhradním milovaným tatínkem), jde jim příkladem, pomáhá, je oporou, máme stejný smysl pro humor a pohled na budoucnost, na lidi, na život, funguje mezi námi sexualni chemie. Je inteligentní a má dobrou práci, ve které je dobrý, je zodpovědný, nekouří, nepije, nepodvadi… samozřejmě má nějaké chyby (je tak trochu bordelar, zapomíná atd.), ale to je pro mě naprosto nepodstatné, taky mám své chyby a jsou tolerovány…

Verun83
Echt Kelišová 8762 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 07:12

Jsem s muzem zhruba 10 let. 2 deti. Je ambiciozni, velmi tolerantni, hlavne vuci me (jsem slozita) diplomat, sportuje. Jezdi na nakupy, po praci se venuje detem, o vikendu vymysli program. S uklidem doma je to horsi, obcas vysaje, postara se o mycku. Ale stara se o obe auta, seka zahradu, stara se o drivi. Vydelava dost, cca 150t. Jsem spokojena. Myslim, ze lepsiho bych nenasla. Je slusny, trpelivy, nehadame se, jen diskutujem. Problemy resime. A ma to porad jiskru. :srdce:

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 26.03.18 07:41

:) ja bych chtela aby se k detem choval jako otec, mluvil s nimi a byl jim vzorem, pro me aby byl opora chci tak moc?

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 26.03.18 08:06
@Detsa píše: :think: koukám, ze umyvat se uz taky není automaticky ocekavany požadavek :nevim:

Mají s tím velmi často problém chlapi co dělají řemeslo a kteří by se měli drhnout od hlavy až k patě :automechanici, zedníci, nástrojaři, pokrývači. Vždy jsem potkala chlapa živícího se rukama, ale s hygienou byli na štýru… :nevim:

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 26.03.18 08:12

TAk dobre jeste aby se myl cistil si zuby a chodil do prace

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 26.03.18 08:12
@Anonymní píše:
Omlouvám se, ale přijdu si jako šílená, šťastné ženy v partnerství, jak byste popsali svého muže? Zajímalo by mě jestli mám nepřiměřené nároky a nebo prostě jen vyhledávání trubce. Kolik spolu travite společného času? Co po vás muž vyzaduje v domacnosti a co vy na oplátku vyžadujete po něm? Čas strávený s dětmi, penize a tak. Díky za názory.
čas spolu? dle mých šichet, někdy 0, někdy půl dne, někdy celý víkend - ale začíná jezdit na ryby, tak aspoň jeden den z víkendu
domácnost mám na krku vesměs já, ale práci dělíme - pokud nemůžu, zastane chlap - jediné, co fakt nedělá, tak nevytírá, nežehlí, neuklízí wc a koupelnu - nemám s tím problém čas se špuntem si dělíme dle času, v tom není problém
peníze máme od začátku každý svoje. napůl hradíme náklady, jinak hospodaříme každý sám

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 26.03.18 08:13
@Anonymní píše:

Každý den jsme spolu nejméně 6 hodin - oba pracujeme, ale máme oba od 7:00-15:30. Kasu máme společnou. Muž po mě nevyžaduje nic, ani já po něm, všechno děláme tak nějak automaticky, když je potřeba vyprat, vypere ten, co je u pračky dřív, stejně tak s mytím nádobí atd. Svého muže bych popsala jako laskavého, spolehlivého, hodného, charakterního, pracovitého, chytrého, vtipného a krásného muže. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >