Prý ho mám kopat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 20:50
Prý ho mám kopat

Ahoj holky, existuje nějaká cesta, jak ho nemuset ke všemu dokopávat? Přítel je hodný, ale… sám nic neudělá - teda kromě toho, že sleduje, kde je levno a tam jede nakoupit, případně si sám pořeší věci kolem svého auta - jinak ale niiic. Naštěstí spolu nebydlíme, ale občas je potřeba něco udělat na bytě - u mě, u něj, ale to je vždycky dlouhá cesta než něco je - tisíce diskuzí (zbytečných, prostě jdu a udělám to), pak tisíce přemýšlení (zase zbytečné), pak realizace - pořád abych ho k něčemu tlačila a dokopávala. Dokonce mi sám to řekl, že ho bývalá partnerka vždycky zaúkolovala a on musel. Ona byla trochu hysterka a bavilo ji lidem nařizovat a jemu to asi i vyhovovalo. Já to ale nesnesu, potřebuju trochu samostatného chlapa - holky, co s tím? Jak na něj? už nemůžu…nebaví mě to…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61018 příspěvků 3 inzeráty 25.03.18 20:53

Najít jiného…

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 25.03.18 20:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky, existuje nějaká cesta, jak ho nemuset ke všemu dokopávat? Přítel je hodný, ale… sám nic neudělá - teda kromě toho, že sleduje, kde je levno a tam jede nakoupit, případně si sám pořeší věci kolem svého auta - jinak ale niiic. Naštěstí spolu nebydlíme, ale občas je potřeba něco udělat na bytě - u mě, u něj, ale to je vždycky dlouhá cesta než něco je - tisíce diskuzí (zbytečných, prostě jdu a udělám to), pak tisíce přemýšlení (zase zbytečné), pak realizace - pořád abych ho k něčemu tlačila a dokopávala. Dokonce mi sám to řekl, že ho bývalá partnerka vždycky zaúkolovala a on musel. Ona byla trochu hysterka a bavilo ji lidem nařizovat a jemu to asi i vyhovovalo. Já to ale nesnesu, potřebuju trochu samostatného chlapa - holky, co s tím? Jak na něj? už nemůžu…nebaví mě to…

bud se smiř a nebo vyměň..chlapa co funguje na nakopnutí na akčňáka nepředěláš

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 25.03.18 20:55

Ten se jen tak nezmění. Řešení jsou jen tři :
1. Naučit se jej úkolovat
2. Nechat ti taj a zvyknout si na to. Však on ty důležité věci nakonec udělá
3. Opustit ho.

axelina
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 3 inzeráty 25.03.18 21:00

Přesne tak…najit si jineho. protože on se moc nezmění. Muj chlap taky je takový že potřebuje vedení trochu pokud ma neco udelat, A i pak se ale tváří jak když po něm žádám buhví co. Takže ja si většinu veci delam sama nebo si na to někoho seženu a zaplatim. Me to nijak nevadi beru chlapa takoveho jaký je - vedela jsem do ceho jdu :-)

suvik
Nadpozemská drbna 26169 příspěvků 25.03.18 21:01

Mae deti? Predpokladam, ze ne, kdyz spolu nebydlite. Tak co ti muzu rict na tuty, tak mit k tomu jeste deti, bude ti to lezt na nervy jeste vic. Protoze pak nebudes mit cas resit nejen sve male dite, ale jeste k tomu i to druhe male dite, kterym je on, pokud potrebuje neustale rikat, co presne a jak ma delat.

Takze bud at se nauci, ze by mel hlavu pouzivat i on anebo se s nim rozejdi. Pokud te to stve uz ted, nezlepsi se to. Naopak.

Pajule25
Stálice 100 příspěvků 25.03.18 21:01

Ja bych ho kopla ale jen jednou a naposled :pocitac:

brassie
Nováček 2 příspěvky 25.03.18 21:04

Mám takového doma už pěkných pár let, proto říkám všem podobně si stěžujícím: rozejít, dokud je čas a nejsou děti!! protože časem to lepší rozhodně nebude, spíš naopak :nevim:

Zkai
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 46 inzerátů 25.03.18 21:07

V každé diskuzi je doporučení odejit od partnera, mám pocit že je to zde návrh na řešení na vše..

Anonymní  25.03.18 21:10

A ještě jedna věc: když dostane úkol, tak ho plní (už jsem se naučila ho nasměrovat, jediné, co zvládá bravurně je poslat ho na nákup), ale musím kontrolovat i průběh plnění, protože je schopen zahrabat se v takových detailech anebo v divných řešeních. Třeba jsme měli jet do Jizerek, tak říkám - naplánuj nějaké zajímavé cíle, já nestíhám. Moje řešení by bylo - koupím turistickou mapu, půjčím průvodce, kouknu na nějaká doporučení na net - za den vyřešeno. On se s tím babral 14 dnů, mapu jsme neměli, pořád tiskl něco z internetu a slepoval to, pak vykopíroval nějaké úryvky a přepisoval je do wordu - výsledkem byly nějaké nesystematické bláboly, podle kterých jsme bloudili, protože to tam nakonec bylo úplně jinak… Ale vezl s sebou asi 30 vytištěných papírů - dost k ničemu… Já vždycky šílím, věnovaný čas versus výsledek…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61018 příspěvků 3 inzeráty 25.03.18 21:12
@Zkai píše:
V každé diskuzi je doporučení odejit od partnera, mám pocit že je to zde návrh na řešení na vše..

Ještě spolu ani nebydlí a už ji se.re, tak fakt nevidím důvod proč do takového vztahu chodit, tohle totiž zatím ani není partner, to je chození.

suvik
Nadpozemská drbna 26169 příspěvků 25.03.18 21:12
@Zkai píše:
V každé diskuzi je doporučení odejit od partnera, mám pocit že je to zde návrh na řešení na vše..

A co bys radila? Kdyz je ve fazi, kdy ji vadi jisty charakterovy rys partnera uz ted, kdyz spolu ani nebydli a nemaji rodinu a kdyz je to vec, ktera jemu nevadi, naopak ji jeste prosi, at to dela dal stejne jako dosud - tj. aby ho ukolovala.

Mne to neprijde jako vec, se kterou by chtel neco delat a ktera je navic pomerne povahove dana.

mau-mau
Závislačka 3028 příspěvků 25.03.18 21:13

Sleduje letáky a pak se tam jede nakoupit :lol: :lol: :lol: :lol: bože. Můj manžel si jedině prohlíží leták z Aldi (Reisen mit ALDI preisen), kde mají dovolené a kouká na zaoceánské lodě :lol:

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 25.03.18 21:20
@Zkai píše:

Holt spotřební doba. Nevyhovuje ti mobil? Vyhidut a koupit jiný! Nevyhovuje ti pračka? Vyhodit a…
Nevyhovuje ti základní povahový rys partnera? Vyhodit a najít si jiného.

Zkai
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 46 inzerátů 25.03.18 21:20

Kdyby se s nim chtěla rozejít, tak to provede a neloudi rady.
Třeba bych mu požadavky/jeho úkoly psala na seznam. Oznámila bych mu - tady mas své úkoly, proved je prosím do konkrétního data a já zas udělám to a to.
Pak ještě naslibovat za splnění úkolů něco spojeného se sexem.. V případě chlapa s jiným libidem - kybl svíčkové..
Pouze návrh a teorie.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama