Nefunkční Google Play

Anonymní
13.8.15 08:40

Nefunkční google play

Ahoj! Anonymně, jelikož se stydím za to, jaký jsem tele :roll: Mám samsung galaxy ace. Od začátku bojuju s místem (kdo má, tak ví :? ), momentálně jsem byla ve fázi, kdy mi nešly aktualizovat aplikace kvůli nedostatku paměti. Jelikož tam nemám žádné zbytečnosti, ale prostě aplikace, které tak nějak používám (menstruační kalendář, endomondo, časovač se stopkama…), nemám, co bych vymazala a hlavně co šlo dát na kartu, to tam je. Nemám provedený root (to jen tak pro informaci), takže jsem si naivně myslela, že v telefonu nemůžu kromě továrního nastavení nic moc provést a tak jsem ručně promazávala data a zřejmě se mi podařilo promazat data googlu play a ať dělám, co dělám, pořád to při spuštění google play hlásí, že nemám připojení (připojení na net samozřejmě mám, opera a spol. funguje normálně). Už mi fakt nenapadá, co s tím. Co jsem četla o továrním nastavení telefonu, tak prý nepomůže ani to, naopak se mi nepodaří vytvořit účet na google a budu úplně tam onde :zed: Takže to už je pořád lepší fungovat v tomto stavu. Neřešil jste někdo někdy podobný problém?

Jinak pro upřesnění - zkoušela jsem odinstalovat aktualizace u google play. Po spuštění naběhne, ale jen na stránku, kde zadám pokračovat a pak se to už nenačte (zřejmě se to mimo jiné nedostane na tu stránku s licenčním ujednáním). Nefunguje ani yuou tube, ale gmail taky funguje normálně. Já si kvůli tomu zapla i data (jinak jedu přes wi-fi), ale taky to nepomohlo. No nadávám si tu už druhý den :?
Zkoušela jsem i přidat nový účet, ale to mě taky nenechá udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.8.15 09:02

Fakt nikdo nic :,( Já doufala, že na emiminu se ví všechno :,(

• Nahlásit
  • Citovat
5471
13.8.15 09:18

Pokud někdo neodpoví dříve, musíš počkat až přijde můj manžel z práce (myslím, že má podobný typ telefonu) :D Neboj, centrální mozek lidstva (emimino) ví vše :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.15 09:25
@Apaji píše:
Pokud někdo neodpoví dříve, musíš počkat až přijde můj manžel z práce (myslím, že má podobný typ telefonu) :D Neboj, centrální mozek lidstva (emimino) ví vše :mrgreen:

V to doufám, androidí fóra zklamaly, tam to berou moc odborně, to já nechápu :lol: Potřebuji to pěkně polopatě a pro blbý.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.8.15 00:39

@Apaji Ahoj, tak co, zkusil se na to manžel podívat? Já už jsem bezradná. Našla jsem i na googlu jakési návody, jak postupovat, když to nefunguje, ale nic z toho mi nepomohlo. Potřebovala bych možná znova někde odsouhlasit tu jejich licenci, ale nenašla jsem, jestli se to dá. Jinak to hlásí i chybu serveru, tak kdo ví, co jsem tam kde vymazala a jestli to jde vůbec obnovit. Přitom jsem dala „jen“ smazat data v telefonu. Bez jakéhokoliv software, normálně v nastavení aplikací :? Zkoušela jsem vytvořit ještě jeden účet, ale ani to nejde, vždycky to zahlásí chybu, případně google spadne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5471
19.8.15 11:00
@Anonymní píše:
@Apaji Ahoj, tak co, zkusil se na to manžel podívat? Já už jsem bezradná. Našla jsem i na googlu jakési návody, jak postupovat, když to nefunguje, ale nic z toho mi nepomohlo. Potřebovala bych možná znova někde odsouhlasit tu jejich licenci, ale nenašla jsem, jestli se to dá. Jinak to hlásí i chybu serveru, tak kdo ví, co jsem tam kde vymazala a jestli to jde vůbec obnovit. Přitom jsem dala „jen“ smazat data v telefonu. Bez jakéhokoliv software, normálně v nastavení aplikací :? Zkoušela jsem vytvořit ještě jeden účet, ale ani to nejde, vždycky to zahlásí chybu, případně google spadne :zed:

Ahoj, omlouvám se, manžel má tenhle týden přesčasy. Zjeví se doma, nají se, chvíli odpočine, zavolají a jede znovu do práce (i v noci). Dala jsem mu to přečíst, říkal, že se musí nad problémem zamyslet. No, a už se zamyslet nestihnul. Takhle to bude mít až do konce týdne. Snad z něho něco vydoluju o víkendu, kdy bude mít volněji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.15 11:38

@Apaji Děkuju, jsi zlatá. TO vůbec nevadí, ať to trvá dlouho, hlavně když se mu povede něco vymyslet :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama