Negativní testy, pozitivní ultrazvuk 9tt

Anonymní
31.1.25 12:06

Negativní testy,pozitivní ultrazvuk 9tt

Ahojky,
chci se zeptat jestli jste měla některá stejnou zkušenost jako já.
Včera jsem dostala na gyndě docela šok, ale v dobrém smyslu.
S manželem jsme se už nějakou dobu snažili o druhé dítě. Menstruaci mám docela nepravidelnou a někdy vynechání je u mě bohužel normální.
Teď mi nepřišla dlouhou dobu, tak ze zvědavosti jsem si průběžně dělala testy, co kdyby náhodou. Snad asi 20, ale všechny negativní(od různých značek) :D
No včera už mi to nedalo a šla jsem raději na kontrolu na gyndu, jestli něco není špatně.
A bylo mi řečeno že jsem 9tt s bijícím srdíčkem…
Nechápu teda ty negativní testy…asi jsem imunní nebo teda nevím :D Dnes jsem byla na krvi a vyšla teda pozitivně.
Nevolnosti žádné nemám ani žádný náznak těhu :D
Měla jste některá taky takové překvápko jako já?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36157
31.1.25 12:10

Není to moc časté, ale může se stát, že se HCG nevyplavuje do moči.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
187
31.1.25 12:17

Zkušenost nemám, ale je to taková hezká a milá zpráva. Proto reaguji. Gratuluji :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15191
31.1.25 12:19

A při prvnim jsi měla testy pozitivní?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.25 12:22

@karkarka Ano, při prvním jsem měla test pozitivní myslím 5. den po zpoždění :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
15191
31.1.25 12:35

Tak to je nesmysl, jestli se ti hcg vylučuje do moči, musela bys mít test pozitivní i teď…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3997
31.1.25 12:49

A co jsi měla za testy? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
393
31.1.25 12:51

To mi neříkejte, že to takto funguje. :mrgreen: Teď aby měl člověk „strach“, i když mu vyjde test negativní. Gratuluji! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mandarinka104
31.1.25 15:22

No vidíš to, tak jsi zajímavý přírodní úkaz! Přece jenom krevní testy a UZ vyšetření je nadřazené nějakým obyčejným testům z moči, takže je těhu prokázané… Posílám blahopřání :andel: Začni brát vitamínky, KL a užívej si toto krásné období…

  • Citovat
  • Upravit
10073
31.1.25 15:46
@Anonymní píše: Více

Ja teda mela problem s ovulacnima testama.. jednoduse porad negativni ale ovulovala jsem uplne normalne..nevyplavuji se mi hormony dobre do moci..takze podle navodu testu jsem neovulovala a otehotnela jsem teda asi ze vzduchu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1322
1.2.25 20:00

A nemáš fotku nějakého testu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty