Nejde mi anál s přítelem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.1.22 22:10

Nejde mi anál s přítelem

Ahoj, přítel dřív miloval anál, říkal mi to, ze v minulem vztahu se mu to líbilo tam tam i tam. Zkoušeli jsme to, nicméně úplně bez šance. Já se uvolnila, chtěla jsem to, ale proste to neslo … i jsem se rozbrečela. Přítel už pak semnou nespal dal, ze musí vstavat brzo a už nemá náladu … mám najednou pocit, ze jsem v posteli k ničemu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
711
17.1.22 22:12

Nespi s chlapom, pri ktorom mas pocit, ze si v posteli k nicomu. Nie je to v poriadku.

Příspěvek upraven 17.01.22 v 23:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26189
17.1.22 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj, přítel dřív miloval anál, říkal mi to, ze v minulem vztahu se mu to líbilo tam tam i tam. Zkoušeli jsme to, nicméně úplně bez šance. Já se uvolnila, chtěla jsem to, ale proste to neslo … i jsem se rozbrečela. Přítel už pak semnou nespal dal, ze musí vstavat brzo a už nemá náladu … mám najednou pocit, ze jsem v posteli k ničemu

Anál je nejlepší z boku, nikdy jsem nepoužila lubrikant, vždy mi tekla sťáva z frndy a tou se pomazal můj řitní otvor. Anál je boží věc, kdyby záleželo jen na mě, tak to do frndy už snad ani nedělám, ovšem mám k análnímu sexu respekt a tak se nechám ojet tam jedou za čas. Úplně super je penis v zadku a z frndy stříkám, mám mokrý orgasmus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 22:29

Tak to si panáček holt vybral špatně.. To je jedna z prvních otázek na každým rande, jestli holka nikdy nepraktikovala čertovo kolo, tak ruce pryč. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
17.1.22 22:52

„Mám najednou pocit, že jsem v posteli k ničemu..“
Jako vážně? Pokud tě přítel opravdu miluje a váš vztah je založený na hlubších hodnotách, než análním sexu, tak se klidně obejde bez toho.. O trpělivosti a empatii z jeho strany ani nemluvě.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6713
17.1.22 22:56
@Anonymní píše:

Ja bych mu taky narvala umelaka do p.dele, treba bych mu naladu zvedla, aby vedel o co go, jdyz vymrcuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9481
17.1.22 23:05
@lilith1 píše:
Ja bych mu taky narvala umelaka do p.dele, treba bych mu naladu zvedla, aby vedel o co go, jdyz vymrcuje.
Že jo? Když si kluci myslí, že je to tak super, by si mohli zkusit narvat si tam pořádného klacka. A jak by mu to nešlo, tak už bych měla taky po náladě a aspoň měsíc mu nedala. :mrgreen: :P
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
17.1.22 23:09

Doporučuji vyměnit d. bilního přítele.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 23:10

Já jsem to několikrát zkusila ovšem omylem :roll:
Tudíž to bolelo jako prase! Absolutně nepřipravená, prej se netrefil.
Od tý doby mám panickou hrůzu, jen ze slova anál.
Teď mám přítele nového a ten mě do toho přemlouvá, že je zkušený a že si to opravdu užiju.
Chce mi ukázat, že to může být příjemný i mě. Nevím, nevím, ale spíš to nechám u klasiky.
Zakladatelko ty nejsi špatná. Když to nejde, tak to nejde. Nic se neděje a jestli mu na tobě záleží, tak počká nějaký čas a zkuste to znovu, ale nedělej nic co je ti proti srsti. Tvé tělo, tvé rozhodnutí.

• Citovat
  • Nahlásit
11905
18.1.22 11:28

Tak mu řekni že jsi zase dělala jinou praktiku s tamtím a taky s tamtím a že ji chceš od něj taky…když mu to nebude příjemné tak mu řekni že už nemáš náladu a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4273
18.1.22 11:44
@Anonymní píše:

Tak ten je dobrej. :pocitac: Ty se rozbrecis, protoze nejde neco, co si on vydupal a on misto toho, aby byl trpelivy a aspon ocenil snahu a bylo mu lito, ze kvuli toho brecis, tak se sexem sekne a nema uz naladu, frajer! :roll: Myslim, ze anal neni vas nejvetsi problem, jeho sobectvi je horsi. Nic si z toho nedelej, nejde to na povel. A tento typek nestoji za to, abys kvuli nemu delala neco na silu anebo jeste nedejboze kvuli toho brecela. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat