Nejdelší penis

Anonymní
21.1.13 18:32

nejdelší penis

Ahoj holky,
mám nového přítele se kterým jsem zatím ještě nespala, ale nějaké mazlení už proběhlo a docela mě překvapilo jak velký má penis, mám docela obavy aby mi třeba nějak neublížil, co jsem měla partnery předtím tak měli teda menší..a proto se ptám jak „moc“ velkého ho mají vaši muži? :oops: a nemusím se bát nějakého zranění… :oops: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

471
21.1.13 18:36

:mrgreen: maximálně ho ucejtíš až u žaludku, néé myslím, že se nic stát asi nemůže :mavam: Jo a pak čekáme, že nám poreferuješ. :mavam: A užij si to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917

Bát se nemusíš, v nejhorším případě jestli je tk moc dlouhej tak hold půjde z jedný stany tam a z druhé ven ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Můj manžel 19cm.

• Nahlásit
  • Citovat
21.1.13 18:38

Záleží jak velký myslíš že je „velký“ :mrgreen: pokud má nějakýho velehroznýho obra na který by potřeboval zbrojní pas tak ten by do mě tedy nesměl :mrgreen: Já si nemůžu pomoct, ale velký penis je prostě na škodu než k užitku. Ale to je jen o názoru a o tom jak i ženská je tam dole prostorově vybavená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11514
21.1.13 18:38

Kdyby jsi to nezvládla tak mu dej moje číslo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (dělám si srandu, jak si to přečte můj manžel, tak mě zabije :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.13 18:40

@xantipi ááá tady by si někdo dal říct :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
21.1.13 18:41

No a jak velký???Pro někoho je velký 20cm a pro někoho 25cm :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23417
21.1.13 18:43

A je aspon jako valecek na testo? :think:

Příspěvek upraven 21.01.13 v 18:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8816

Jeeeeee.
A kolik, kolik, kolik, kolik, kolik??? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

No ono to docela vadit může, při nějakých polohách… Zezadu třeba, že tě bude „šťouchat“ až do čípku a to je fest nepříjemné teda.
Takže delší předehra a nějaké takhle hlubší polohy až potom… Ale třeba ti to vadit nebude.
Pokud tě přímo neznásilní, tak zranění snad nehrozí, přece se domluvíte a řeknete si, co a jak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
21.1.13 18:44
@xantipi píše:
Kdyby jsi to nezvládla tak mu dej moje číslo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (dělám si srandu, jak si to přečte můj manžel, tak mě zabije :lol: )
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11514
21.1.13 18:44

@cherubínek Néééé dělám si srandu, jednou jsem měla v mládí extrém a jak se dotyčný svlékl, tak jsem se oblíkla a zdrhla. Do dnes z toho má srandu, že se mu to ještě nestalo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.13 18:45

Taky horim zvedavosti :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.13 18:46
@xantipi píše:
@cherubínek Néééé dělám si srandu, jednou jsem měla v mládí extrém a jak se dotyčný svlékl, tak jsem se oblíkla a zdrhla. Do dnes z toho má srandu, že se mu to ještě nestalo :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama