Nejlehčí dětské kolo

2942
19.5.16 15:49

Nejlehčí dětské kolo

Zdravím všechny přítomné,

potřebovala bych radu, neboť nemám času nazbyt na prohledávání internetu :kytka:.

Dcery (skoro 6 let) měly kola 16", ale už jim jsou spíše nepohodlná. Jsou vcelku vysoké, mají 126 a 127 cm a tak nevím, zda jít do 20" nebo už do 24". Zase je zbytečně nechci trápit velkým kolem se kterým by mohly mít problémy, ale představa, že jim ta 20" vydrží sezónu, se mi moc nelíbí. Máte tip na nějaká kvalitní, lehká kola?

A ještě bych potřebovala tip na co nejlehčí kolo pro tříletého kluka. Nemáte zkušenost někdo s kolem Sky Team 43?

Vždycky jsme dost jezdili na kolech a o letošních prázdninách bych se k tomu ráda zase vrátila. Problém je s tím, že máme ještě tříletého a roční a většinu času jsem na děti sama, takže druhý dospělý chybí a tak budu nucená přesunout syna na kolo, proto hledám co nejlehčí, aby byl schopný ujet pár kilometrů.

Za tipy a názory budu vděčná, určitě se zajdem mrknout někam do „cyklosportu“, ale chtěla jsem trošku být v obraze.

Díky všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12
20.5.16 13:54

My jsme teď objednávali pro dcerky Core Nipper 24", ale dcerky měří cca 135 cm. Každé kolo je jinak velké, záleží na tom, jak velký rám tam je. Toto kolo je snad nejlehčí, co jsem našla. S pevnou vidlicí váží 10,6kg, menší je ještě lehčí. Dá se koupit docela za rozumnou cenu. Velkost kola je určitě nejlepší vyzkoušet, ověřila jsem si to teď několikrát, fakt má každý výrobce jinou velikost. Cena cca 7000,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama