Nejlepší LDN/centrum následné péče ve středočes. kraji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verculiinek
Kecalka 180 příspěvků 03.03.19 21:01
Nejlepší LDN/centrum následné péče ve středočes. kraji

Hezký večer. Moc prosím o pomoc/zkušenosti. Babička mela 19.2. mrtvičku, po které ležela cca tyden v Motole. Poté ji převezli k nám do Hořovické nemocnice, že prý s ní už nemají co udělat. Tady se bohužel začal hned řešit převoz na LDN. V úvahu nemocnice je hlavně Dobříš a já četla hrozné recenze, to já jim prostě nemůžu dovolit! Nemáte prosím někdo dobré zkušenosti s nějakou LDN/centrem následné péče ve středočeském kraji? Kde by se k ní chovali hezky a i s ní cvičili? Babička je bohužel stále na výživè sondou a moc nespolupracuje. Přijde mi, že to vzdala :-( Děkuji za reakce.

Reakce:
mroe
Neúnavná pisatelka 15398 příspěvků 03.03.19 21:18

No, nejsem si jista, jestli to muzes nejak ovlivnit. Na LDN ji posle lekar, nejspis tam, kde je misto, se sondou si ji nejspis nikde jinde nevezmou. V nemocnici si ji nenechaji, kdyz neni co lecit. Zkusila bych si projit vsechny LDN v okoli, ale necekej, ze ji povezou za Prahu, to asi neni realne.

Verculiinek
Kecalka 180 příspěvků 03.03.19 21:34

@mroe jsme prave v kontaktu se socialni pracovnici a meli jsme o vikendu vse prostudovat, zkusit i zavolat jestli by popripade meli volno a ona ze zajisti zbytek. Byla hrozne prijemna a sama jmenovala treba i Plzen, Rakovnik a tak. Ja nasla Horazdovice a Planou. Je to sice daleko, ale babicka si pro nas zaslouzi tu nejlepsi peci. Za zkousku clovek nic neda :-)

mroe
Neúnavná pisatelka 15398 příspěvků 03.03.19 21:40
@Verculiinek píše:
@mroe jsme prave v kontaktu se socialni pracovnici a meli jsme o vikendu vse prostudovat, zkusit i zavolat jestli by popripade meli volno a ona ze zajisti zbytek. Byla hrozne prijemna a sama jmenovala treba i Plzen, Rakovnik a tak. Ja nasla Horazdovice a Planou. Je to sice daleko, ale babicka si pro nas zaslouzi tu nejlepsi peci. Za zkousku clovek nic neda :-)

Tak to je dobre. Radu bohuzel nemam.

LKL
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 03.03.19 21:49

Radu bohuzel nemam, zato cerstvou a nijak pozitivni zkusenost s tou Dobrisi. Pokud budete schopni se ji vyhnout, vyhnete se ji…

Verculiinek
Kecalka 180 příspěvků 03.03.19 22:06

@LKL Tak to mi mrzi :-( Ale dekuji za zkusenost

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 03.03.19 22:26

@Verculiinek jeden můj pacient (takový věčně nespokojený prakticky se vším) měl maminku v Příbrami a hrozně to chválil. Jinak vše v okolí kritizoval (Strakonice, Horažďovice, Prachatice)

panikockova
Závislačka 3515 příspěvků 04.03.19 08:12

@Verculiinek My jsme meli babicku po mrtvici v Novy vsi pod plesi, byla tam na rehabilitaci. Ale uz je to skoro 10let zpatky, tak nevim, jak je to tam ted.

puntice
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 04.03.19 09:19

Ahoj.
Babičku jsme měli v Měšicích . Z venku to tedy vypadá hrůzostrašně, ale uvnitř velmi pěkné, na perzonál si babička také nestěžovala, ani na stravu.

Verculiinek
Kecalka 180 příspěvků 04.03.19 18:10

@Lucka1111 opravdu? Ja zkousela koukat na recenze na internetu a byly hrozne. Ale je pravda, ze byly asi k nemocnici vseobecne. Zkusim se jeste podivat :-)

Váš příspěvek
Reklama