Najdu v Praze gynekologii, kde se nemusí platit roční poplatek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzibell
Povídálka 36 příspěvků 01.03.19 13:59
Gynekologie bez poplatku

Zdravíčko ve spolek :mavam:
Ve Vršovicích jsem měla paní doktorku (gynekologie) a tam jsem za cele dva roky platila pouze za zrcadla, vzdy jen 50 korun.
No a ted chodim do Hostovic, kde platim 500 korun rocni poplatek… Muzu se zeptat, zda neznate v okoli Prahy-Zličín doktorku, kde neni zadny poplatek za „nadstandardní“ péči? Přeci jen mi stačí, že si platím zdravotní (VZP)
Děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne :P

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9429 příspěvků 01.03.19 14:01

Teda nejsem z Prahy, takže konkrétně neporadím, ale já na gynde nikdy neplatila ani korunu a to tam chodím poměrně často :think:

M-77
Stálice 82 příspěvků 01.03.19 14:07

Ja chodila na gyndu,kde jsem platila 1000kc…U tehotenstvi 2500 za kontroly. Nevim,co v tom bylo nadstandartniho. Poslani upozorneni na prevenci…Snad ultrazvuk na kazde kontrole v tehu? Taky je se prestehovala a hledam nekoho jineho…

Zuzibell
Povídálka 36 příspěvků 01.03.19 14:08

@Kriss Tina
Mě to právě taky celkem dostalo… Sestra mi teda tvrdí, že je to normalni, ale ja jeste nikdy neplatila… Navic ted po porodu musím trosku setrit :D

Zuzibell
Povídálka 36 příspěvků 01.03.19 14:11

@M-77 boze muuuj, no to je sileny! :zed: :lol:
Tak snad najdes, takovi vydridusi :)
Ja mela stesti, ze cele těhotenství jen za ty zrcadla a fotky… I genet zdarma ;)

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 7566 příspěvků 01.03.19 14:26

ja na gynde neplatila nikdy za nic, ani za zrcadla ani za fotky, ani zadny poplatek rocni/tehotensky..... u takove doktorky bych popravde nebyla :think: :nevim:

Zuzibell
Povídálka 36 příspěvků 01.03.19 14:33

@debra.morgan no to je krasny :) to závidím… Takže nejsem na hlavu, kdyz se mi poplatky nelíbí? :nevim:

Gortyna
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 01.03.19 14:34

Já taky v Praze platím 500 ročně, je to za jednorázové pomůcky ( zrcadla a kondomy na ultrazvuk). Ale bohužel je to tady asi normální. Předtím jsem jezdila do předchozího bydliště a tam se neplatilo snad se nikoho. Tady platím zase všude

Kriss Tina
Echt Kelišová 9429 příspěvků 01.03.19 14:37
@Zuzibell píše:
@debra.morgan no to je krasny :) to závidím… Takže nejsem na hlavu, kdyz se mi poplatky nelíbí? :nevim:

Určitě nejsi, všichni doktoři nejsou vydřiduši, já co se týče gyndy sem platila jenom screeningy na genetice, ty moje dr nedělá a musela sem na soukromé pracoviště, ale zas to bylo pečlivě, dopodrobna a odborníkama co na to maji nejvyšší specializace (plus třeba při určování pohlaví se hodil názor více doktoru), tak to sem investovala i ráda, navíc mi první proplatila pojišťovna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 14:45

Doktorka ve Zličíně myslím není, jen tu jen jeden doktor ve středisku. Jestli se tam platí nevím, nechodím tam. Už od střední mám doktora v Modřanech a dojíždím tam, jednou za rok je mi to jedno a i v těhotenství to bylo v pohodě. A platím taky, pár stovek, ale jsem spokojená, tak mi to nevadí.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 01.03.19 14:52

Já teď platím jen 50 Kč jednorázově za zrcadla. Kdysi jsem si podle dobrých recenzí našla soukromého gynekologa, kde se platilo 1000 Kč ročně a nakonec ani moc příjemný nebyl. Sice luxusní vybavení, ale mně jde hlavně o přístup lékaře, takže od tamtoho jsem odešla. Nyní mám asi 3 roky jiného, kde se platí jen těch 50 Kč, ordinace sice zastaralejší, ale Dr. pečlivý, ochotný, příjemný… Jinak bohužel v okolí Zličína nikoho neznám, chodím v centru Prahy a ještě k muži (ty chceš asi ženu, jsem pochopila). Ale držím palce, ať někoho najdeš, já úplně chápu, že ne každá chce pořád platit poplatky, když je možnost zadarmo.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 01.03.19 14:52

Já platím 30,– za zrcadla. A osobně povím, že budu klidně platit i stovku, než aby mě doktorka tahala železem. Je to pohodlné, příjemnější.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 01.03.19 14:58

jsem teda mimo Prahu, ale platím pouze 30 Kč za zrcadla a ultrazvuk mi doktor dělá vždy, v těhotenství taky při každé návštěvě… já vím, že pojišťovna jich proplácí jen pár za těhotenství, ale když to tam má, tak proč by to nepoužil?
je to o lidech… a luxusní ordinaci má, ani nebere nové pacienty, je to fakt kapacita v našem kraji

Halamka
Závislačka 3975 příspěvků 01.03.19 15:55

Můj Dr mi také nabízel VIP služby za 600 ročně, ale s díky jsme odmítla. Jednou ročně na prevenci, zrcadla za 70 a na výsledky si zavolám, nepotřebuju SMS. A neřekl ani slovo, že bych měl jít jinam. Prostě funguje klasický na pojišťovnu a kdo chce, zaplatí si nadstandard.

Upřímně si myslím, že na to Dr nemá ani právo. Pokud má smlouvu s pojišťovnou, nemůže si vynucovat registraci poplatkem za služby, které nechceš. Můžeš se zeptat na pojišťovně nebo lékařské komoře.

Zuzibell
Povídálka 36 příspěvků 01.03.19 15:59

Dámy, díky moc všem za rady :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama