Nejsem s partnerem šťastná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 13:46
Nejsem s partnerem šťastná

Holky, potřebuju se vykecat a nějak poradit, co s tím:( jsem s partnerem tři roky a teď máme čtyřměsíční miminko.. pořídili jsme si ho brzy jednak kvuli tomu, že mi gynekolog doporučil otěhotnět co nejdřív (měla jsem vaječníky napadené cystama a dvakrát po sobě jsem byla na operaci) a taky proto, že jsme chtěli.. přítel je rozvedený a jedno dítě už má a žije s námi.. co jsem otěhotněla, jeho bývalá manželka nám začala dělat nepříjemnosti.. pořád přítele nějak obtěžuje, je to očistec, dokonce se v práci prý rozpovídala, že nás od sebe chce dostat.. to je taky jeden z důvodů, proč nedokážu být šťastná.. pořád se tím zabývá, každý den ji řeší s jeho matkou, telefonuji si a povídají si o ní.. sice ve špatným slova smyslu, ale mě to vadí o ní slyšet každý den.. na mimčo jsem, přijde mi, sama, vezme si ho do ruky na pět minut denně a prioritou je to jeho dítě, s kterým je pořád a všechno se točí kolem něj, je mu 13.. jsem zoufalá, na všechno jsem sama, a když něco řeknu, pohádame se, protože on chodí přeci do práce a taky toho má dost.. jeho syn ho potřebuje, ale že má miminko, to ho moc nezajímá.. jsem z něj otrávená.. nikdy takový nebyl až teď po porodu, řeší všechno ostatní, ale nás ne.. nelituji toho, že to miminko mám, ale už teď toho mám dost a já to dlouho nevydržím.. už jsem si o říkala, že snad na chvíli odejdu, aby si něco uvědomil, jenže fakt nevim :,(

Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 24.01.18 13:54

Je mi líto tvé situace :( prožila jsem si něco podobného. Bývalá mého manžela, když zjistila, že budeme mít miminko, taky se snažila jak to šlo aby nás od sebe dostala, šla na to přes děti hlavně, výhrůžky a hry na city… Hrůza. Vím jak se asi cítíš :( můj manžel taky často řeší svou ex se svou mámou, taky mi to docela vadí. Nevím co je ta jeho ex zač ale nemá třeba tvůj partner strach, že přijde o svého 13leteho syna? Třeba ten jeho syn žárlí, proto se mu tolik věnuje…zkusili jste si o tom promluvit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 14:16

@Lucius08 přesně to ona dělá.. píše mu jaká to byla šťastná rodina, a že chce tu rodinu zpátky a že ten jejich syn taky.. hraje na city a přes toho syna na to jde taky.. já vím přesně, co je zač, už jsem s ní několikrát měla tu čest.. ale o ní mi nejde, jde mi o mě a o toho malého.. byli jsme s přítelem tak šťastný a najednou šlo všechno pryc:( promluvit jsem si s ním zkusila, skončilo to velikou hadkou, a to takovou, že jsem si opravdu balila věci a chtěla jít, ale zabránil mi v tom, byl večer a prý mě nikam s malým ve tmě nepustí.. druhý den se omlouval, jak si vše uvědomil a už to jede měsíc nanovo:(

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 24.01.18 14:19

Vybrala jsi si rozvedeneho muze s ditetem v pubertalnim veku.Ty by jsi chtela, aby byl jen s vami, on toho ma zrejme nad hlavu. V matce asi citi oporu, pokud mu dela byvalka peklo. Jeste bych s mim promluvila, aby se vice venoval Tobe a miminku, ale vzdy bude jeho pozornost rozdelena mezi dve deti..

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 24.01.18 14:21

Tohle je těžký soudit. nevíme, co jste si řekli, jak jste o tom mluvili. jak to vnímá přítel, co chce…
chlapi většinou nebývají z mimina nějak odvařený a nemohla jsi čekat, že 13 letýho syna odstrčí na druhou kolej.
proč tak řeší bývalku? ona se přeci může snažit jak chce, ale jestli máte pevný vztah, tak jí on pošle k šípku a jede se dál ne?
pokud jste měli tak krásný vztah, je to dost divný, že by najednou tak otočil…

Tunrida
Hvězda diskuse 48035 příspěvků 24.01.18 14:25

No tak předně, nikam na chvíli neodcházej, tím si opravdu pomůžeš ze všeho nejmíň. Jestli chceš odejít, běž, ale napořád, nebo nechoď nikam.
Co se týče jeho bývalé, tak to bych mu prostě řekla, že ty o ní nic vědět nechceš, že tě to nezajímá a že jestli ji potřebuje probírat s mámou, tak prosím, ale tak, abys u toho ty nemusela být.
A k té péči o miminko. Asi ti to přijde nefér, ale momentálně víc tátu opravdu potřebuje ten starší kluk, který má teď novýho sourozence, tátu nemá už jen pro sebe a v nejhorším případě tohle možná poslouchá od svojí mámy. Možná je soudná a takhle svému dítěti neubližuje, ale člověk nikdy neví. Že se celý den nemuchluje s tříměsíčním miminem, to je normální, na tom není nic záživného, je to celkem promrhaný čas a ten ať radši opravdu tráví se starším synem. Pokud ty po něm něco chceš, přebalení, vykoupání, procházku, cokoliv, otevři pusu, řekni mu to, pokud neví, ukaž mu to, pomoz mu. Pokud nechce, buď ráznější a prostě mu to oznam, dítě mu dej a nazdar. A sama si běž třeba nakoupit.
Jinak to, co prožíváš, je celkem normální, to má většina novomatek, co se najednou ocitnou v kolotoči krmení a přebalování, ze kterého není úniku, zatímco chlap může utéct do práce. Jen je potřeba se s tím co nejrychleji vyrovnat, aby tě to nesemlelo.

elibro
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 24.01.18 14:28

Taky bych řekla, že se o syna bojí, zřejmě právem. I kdyby byla ex super, tak to pro 13leteho kluka musí být těžká situace. Vezmi si, co kolikrát napáchá sourozenecká žárlivost i v pohodových celých rodinách.

Zkusila bych si o tom s mužem promluvit a podpořit ho. Možná byste mohli bráchy trošku sbližovat. A taky by možná tvůj muž potřeboval slyšet, že ho taky potřebujete a že to chce ten čas trošku podělit.

S ex neuděláš nic, jen možná zas a znovu trochu muže podpořit a nejlépe trochu s nadhledem. Každopádně mi přijde, že jak se cítíš je způsobeno tím, že spolu málo mluvíte - ty o svých potřebách, on o svých pocitech a obavách… Jakoby se teď vše řešilo v jeho původní rodině a tys byla na okraji. To by mě taky štvalo.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 24.01.18 14:32
@Anonymní píše:
@Lucius08 přesně to ona dělá.. píše mu jaká to byla šťastná rodina, a že chce tu rodinu zpátky a že ten jejich syn taky.. hraje na city a přes toho syna na to jde taky.. já vím přesně, co je zač, už jsem s ní několikrát měla tu čest.. ale o ní mi nejde, jde mi o mě a o toho malého.. byli jsme s přítelem tak šťastný a najednou šlo všechno pryc:( promluvit jsem si s ním zkusila, skončilo to velikou hadkou, a to takovou, že jsem si opravdu balila věci a chtěla jít, ale zabránil mi v tom, byl večer a prý mě nikam s malým ve tmě nepustí.. druhý den se omlouval, jak si vše uvědomil a už to jede měsíc nanovo:(

Jednou si vybral tebe, s ženou se rozvedl, pořídil si s tebou miminko. Chce být s tebou, chce být s vámi :) třeba je sám v pasti, neví jak rozdělit pozornost mezi dvě děti, nevíš co mu maminka doma nakvaka a on to pak povídá tátovi. A tím, že nejste úplně OK, třeba ti to má strach říct. Možná ho celá ta situace taky trápí. Tohle jsem si taky zažila, udělala jsem dobrou večeři, byla jsem milá, namasirovala muži záda, a pak na něj vytáhla, že si chci promluvit, první byl zaražený, že chci kazit večer ale vysvětlila jsem mu, že vidím, že není šťastný a já chci mít spokojeného chlapa, spokojené manželství. Svěřil se mi, tenkrát toho na mě vychrlil tolik, že jsem to pár dní zpracovávala… Nerozebirala jsem to s ním, jen ho vyslechla a snažila se pochopit. Od té doby máme lepší vztah.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 14:52

Oni právě jako brachové jsou v pohodě.. Honzík se o mímo stará neuvěřitelně, hezky se k němu chová, chce ho krmit, všechno.. stará se víc, jak ten přítel opravdu.. ráno před školou za mnou vždy přijde a zeptá se, jestli nepotřebuji pomoct.. mám ho moc ráda a vůbec to není o tom, že bych ho chtěla od táty odstrcit a to, že to poslouchá od svoji matky víme, pokaždé když jde k ji, vrátí se rozhadany s ní, protože mu vyčítá, že je u nás.. možná je to normální, ale ja to moc dobře nenesu, že si přítel malého vůbec nevšímá.. krom toho když přijde z práce už spolu ani nemluvíme, jak je věčně někde pryč s jeho synem, nebo se vrací pozdě z práce, protože byl u mámy… no a pak si sedne k TV ke zprávám a to ho nesmím rušit vubec

Josef_t
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 24.01.18 14:57

Žádnou radu nemám…

jen se domýšlím, že pokud je jeho syn u Vás tak bývalá měla nějaký problém.
Třeba alkohol, třeba překážel její nové lásce…

A tak bych to dával přečíst všem dámám co tu laborují s milenci, ztěžují si jak je partner nudný… Pokud to odhaduji správně, tak jí to s milencem nevyšlo a ona chce svého bývalého zpátky, závidí mu nový vztah. A taky tím nejhorším možným způsobem, protože i když se rozejdete, tak si nemyslím, že by se k ní vracel zpátky…

Ale je to jen hypotéza, skutečnost může být jiná.

Asi bych šel po příčině, třeba může pomocnou ruku podat někdo trochu mimo, třeba jeho matka. Třeba i ten třináctiletej kluk, opravdu nevím…

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 24.01.18 15:12
@Anonymní píše:
Oni právě jako brachové jsou v pohodě.. Honzík se o mímo stará neuvěřitelně, hezky se k němu chová, chce ho krmit, všechno.. stará se víc, jak ten přítel opravdu.. ráno před školou za mnou vždy přijde a zeptá se, jestli nepotřebuji pomoct.. mám ho moc ráda a vůbec to není o tom, že bych ho chtěla od táty odstrcit a to, že to poslouchá od svoji matky víme, pokaždé když jde k ji, vrátí se rozhadany s ní, protože mu vyčítá, že je u nás.. možná je to normální, ale ja to moc dobře nenesu, že si přítel malého vůbec nevšímá.. krom toho když přijde z práce už spolu ani nemluvíme, jak je věčně někde pryč s jeho synem, nebo se vrací pozdě z práce, protože byl u mámy… no a pak si sedne k TV ke zprávám a to ho nesmím rušit vubec

Woooow si jedna z mála ty jo 8o to máš úplně supr jestli je ten jeho kluk takový, co by za to jiné daly :nevim: zkuste si promluvit kde je teda problém. Jak tady už psaly holky… Žádný chlap není odvařený z mimina, počkej jak mu bude rok a víc, všechno se změní :)

Tunrida
Hvězda diskuse 48035 příspěvků 24.01.18 15:27
@Anonymní píše:
Oni právě jako brachové jsou v pohodě.. Honzík se o mímo stará neuvěřitelně, hezky se k němu chová, chce ho krmit, všechno.. stará se víc, jak ten přítel opravdu.. ráno před školou za mnou vždy přijde a zeptá se, jestli nepotřebuji pomoct.. mám ho moc ráda a vůbec to není o tom, že bych ho chtěla od táty odstrcit a to, že to poslouchá od svoji matky víme, pokaždé když jde k ji, vrátí se rozhadany s ní, protože mu vyčítá, že je u nás.. možná je to normální, ale ja to moc dobře nenesu, že si přítel malého vůbec nevšímá.. krom toho když přijde z práce už spolu ani nemluvíme, jak je věčně někde pryč s jeho synem, nebo se vrací pozdě z práce, protože byl u mámy… no a pak si sedne k TV ke zprávám a to ho nesmím rušit vubec

No tak běžte ven se starším všichni? Kam spolu chodí? To do porodu se starším nikam nechodil?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >