Nejsem si jistá v těhotenství ????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 20:54
Nejsem si jistá v těhotenství ????

Dobrý den
Chci se zeptat…? Nedávno jsem měla svůj první styk a nevím zda se moje panenská blána praskla a teď mám celkem strach ze budu těhotná protože kondom byl prasklý a já to zjistila až když mi to řekl přítel že ho sundal a byl prasklý… A chci se teď zeptat zda je nějaká šance že bych mohla být těhotná když jsem dostala dva dny potom menstruaci ale zase si připadám strašně tlustá a hod e často mě bolí žaludek a nemám ani nějak chuť k jídlu.. Napadlo mě si udělat test ale nevím zda to nějak neovlivní to že jsem měla tu menstruaci

Reakce:
Pavla213
Nováček 4 příspěvky 20.06.19 21:08
@Anonymní píše:
Dobrý den
Chci se zeptat…? Nedávno jsem měla svůj první styk a nevím zda se moje panenská blána praskla a teď mám celkem strach ze budu těhotná protože kondom byl prasklý a já to zjistila až když mi to řekl přítel že ho sundal a byl prasklý… A chci se teď zeptat zda je nějaká šance že bych mohla být těhotná když jsem dostala dva dny potom menstruaci ale zase si připadám strašně tlustá a hod e často mě bolí žaludek a nemám ani nějak chuť k jídlu.. Napadlo mě si udělat test ale nevím zda to nějak neovlivní to že jsem měla tu menstruaci

Je velmi vzácný když někdo otěhotní hned při první styku. Lidem to trvá třeba i několik let. Břicho nebudeš mít hned druhý den po početí :D

Eliška172002
Nováček 1 příspěvek 20.06.19 21:12

Já si nejsem jistá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 21:14

@Pavla213
Děkuji ale nevim zda jsem přišla o blanu nic jsem necítila a krev netekla :,(

fera21
Kecalka 301 příspěvků 20.06.19 21:21

Blána nepraskla, kondom prasknul. A v hlavě ti neprasklo nic? :D

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 20.06.19 21:30
@fera21 píše:
Blána nepraskla, kondom prasknul. A v hlavě ti neprasklo nic? :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pokud je jí míň jak 16, tak bych to tolerovala
Judy21L
Stálice 86 příspěvků 20.06.19 21:40

Když praskne blána, nemusíš krvácet, spermie se dostanou přes panenskou blánu, nevím ky jsi měla tu menstruaci…ale pokud někdy nedávno tak na test je moc brzy, testuj tak za 14 dní, a menstruace test nijak neovlivní…,každopádně těsně před menstruací je velmi nepravděpodobné otěhotnět, jelikož luteární fáze by trvala jen dva dny

kve-tinka
Kelišová 5187 příspěvků 2 inzeráty 20.06.19 21:43

Jen k te blane, krev mi netekla po prvnim, ani po druhem, ci tretim styku. Jen trvalo, nez se “to” zajelo :lol: test si udelej

lachtanice86
Echt Kelišová 8353 příspěvků 20.06.19 21:44

Kolik ti je?

splendis
Kecalka 483 příspěvků 20.06.19 22:40
@fera21 píše:
Blána nepraskla, kondom prasknul. A v hlavě ti neprasklo nic? :D
:mrgreen: :mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 22:45

@Judy21L měla jsem ten styk v dobe kdy jsem měla za den dostat menstruaci a tu jsem dostala…

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17548 příspěvků 20.06.19 23:01

Tak hlavne ze nepraskla postel :think:

bartsch
Kelišová 5043 příspěvků 21.06.19 08:27
@Anonymní píše:
@Judy21L měla jsem ten styk v dobe kdy jsem měla za den dostat menstruaci a tu jsem dostala…

Den před MS opravdu nejsou plodné dny ;) Ano, může se ti posunout ovulace, ale pak by se zpozdila i MS. Ovulace je 12 - 16 dnů před koncem cyklu (tedy před MS). A pokud přišla MS, tak co řešíš? Příště si ten kondom kontrolujte hned po akci a přidejte ještě další ochranu, vyhneš se takovým nervům. Pokud takto nervuješ, se sexem raději počkej ještě. Sex není jen zábava, ale i zodpovědnost. A panenskou blánu fakt neřeš, ještě tím si matlat hlavu :roll:

Váš příspěvek
Reklama