Nejsou na fotce z ultrazvuku dvojčátka?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetraLili
Kecalka 117 příspěvků 26.03.19 10:01
Nejsou to dvojčátka?

Ahoj! Včera jsem byla u dr. na první kontrolu, můj lékař tam ale nebyl a byla tam nová paní doktorka co se tam „zaučovala“.Byla milá hodná, ale mám dojem, že mě moc důkladně nezkontrolovala… :-) Přikládám obrázek z ultrazvuku… ;-) paní doktorka mi na dotaz co je to za černý flek vedle miminka (měla jsem strach jestli se nejedná o hematom, jelikož s tím už mám zkušenost) odpověděla, že už se tam tvoří plodová voda, ale myslím, že plodová voda se má přece tvořit uvnitř tj. kde je fazolka… až dnes kdy se opět dívám na snímek se mi zdá, že hemotam to asi nebude, ten by neměl mít „svítivý“ okraj, ne? :D taky se mi zdá jestli tam náhodou není nahoře lehce vidět žloutkový váček? Já vím jsou to konspirační teorie, ale paní doktorka se zaměřila pouze na to co šlo vidět…Začínám být nervozní… :D jsem dnes podle ms 7+0

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10562 příspěvků 26.03.19 10:12

Jo, urcite ses chytrejsi jak doktorka a my vsichny tady taky :zed:

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 26.03.19 10:32

@PetraLili já měla jen jednu dutinku, takže tohle by klidně dvojky být mohly :lol: jsem zvědavá až půjdeš na další kontrolu, určitě napiš :hug:

PetraLili
Kecalka 117 příspěvků 26.03.19 10:33
@Lekninka91 píše:
Jo, urcite ses chytrejsi jak doktorka a my vsichny tady taky :zed:

Jéj, jsi milá. :D

PetraLili
Kecalka 117 příspěvků 26.03.19 10:41
@PHV píše:
@PetraLili já měla jen jednu dutinku, takže tohle by klidně dvojky být mohly :lol: jsem zvědavá až půjdeš na další kontrolu, určitě napiš :hug:

Děkuji za reakci, dr. měla plnou čekárnu čekajicích, ne že by mě odflákla, ale ten ultrazvuk byl takový rychlý… :) za tři týdny jdu znovu, tak uvidíme. :)

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 26.03.19 10:50

@PetraLili dej vědět, jsem zvědavá :hug: nebo jdi dřív, třeba na pohotovost :D já to tak udělala u prvního těhu :D hrozně jsem se bála že nebude srdíčko a nemohla jsem to vydržet, tak jsem řekla že jsem doma zašpinila :nevim: :lol:

karkarka
Závislačka 3483 příspěvků 26.03.19 12:26

Me prijde ze ten druhy tmavy vacek je uz mimo delohu.

kopliko
Stálice 53 příspěvků 26.03.19 12:33

Ahoj, já to bohužel na dvojčatka nevidím. Ikdyby se jednalo o druhý gestacni vacek, tak jelikoz v jednom už je jasně znatelný plod (predpokladam se srdeční akcí) a v druhém maximálně zloutkovy vacek nebo je prázdný, tak ten druhý nevypadá na prosperující embryo. Lékař rozhodně nejsem, jen srovnavam se sebou. Je to naprosto běžné a druhé embryjko to neohrozí. Ale přijde mi zvláštní, že by se lékařka nezminila, kdyby se opravdu jednalo o druhý vacek. Takže bych věřila paní doktorce tu vodu. Každopádně ti gratuluji ke krásné fazolce :)

Váš příspěvek
Reklama