Nejtrapnější balící věta

4152
22.7.12 09:36

nejtrapnější balící věta

Chtěla bych se zeptat jakou nevětší pitomost jste slyšely od chlapa, když se snažil zapůsobit. Já osobně považuju za největší hovadinu, když mi jeden rádoby playboy po padesátce zahlásil: Mám pět dětí a každý s jinou… Tak fakt nevím jak uvažujou, protože tohle má přesně opačný efekt :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5misa6
22.7.12 09:39

Mě chlap na prvním rande řekl,,MILUJI TĚ'' Tak to pardón, ale to mi přišlo ujeté :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
111
22.7.12 09:45

:D oni mají to myšlení nějaké jiné asi :lol:
vidim to u svého manžela, kterej když mi malá brečela, řekl ať si ji vemu vedle, sklidnim si ji a nezapomenu za sebou zavřit dveře.
takové perličky jsou u nás na denním pořádku, pak člověk nemá být vytočenej pořád

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LouLou
22.7.12 09:46

„Slecno nezajdeme na kafe“? uffff. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
20554
22.7.12 09:48
@zelenaprisera píše:
Chtěla bych se zeptat jakou nevětší pitomost jste slyšely od chlapa, když se snažil zapůsobit. Já osobně považuju za největší hovadinu, když mi jeden rádoby playboy po padesátce zahlásil: Mám pět dětí a každý s jinou… Tak fakt nevím jak uvažujou, protože tohle má přesně opačný efekt :pankac:

Tak tuhle hlášku používám když se potřebuji nějakého ctitele urychleně zbavit! Většinou to zabírá, přece jen čtyři děti jsou celkem dost…
Ale jeden panáček mně překvapil…Povídám mu: Já nejsem dobrá partie, mám čtyři děti! A on: To nevadí já mám tři, tak jich budeme mít sedm!!! :mrgreen: :mrgreen: zdrhala jsem jako blesk.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
22.7.12 09:52

Slečno vy máte skvělý styl oblékání. To jsem dobrej, takovou balící hlášku jste ještě neslyšela co? Následoval koňský smích 8o 8o :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
22.7.12 09:59

Nahodou, nezajdeme na kafe mi neprijde az tak hrozne!!! :mrgreen:

Mi u nas v kavarne jeden play boy (podotykam sileny blbecek) rika… po tom, co jsem mu sdelila, ze ja jsem „provozovatel“… libi se mi, ze pracujete, (samoliby usmev) co by jste delala, kdybych vas pozval na sklenicku… a ja na to… s diky bych odmitla!!! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
22.7.12 10:02

Tak já nemám jednu větu, nýbrž celý soubor vět. Před lety jsem absolvovala rande naslepo (nikdy více, fuj) a dotyčný celou dobu jen nadával na bývalou ženu, jaká je to kráva, že mu nechce půjčovat syna, že její nový chlap je debil a pořád dokolečka. Tohle mě spolehlivě odradilo. Mimo jiné teda. Byl ke všemu hnusnej a menší než já, brr :-O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
22.7.12 10:04

Není to teda přímo balící věta, ale jeden místní kluk s nedobrou pověstí ještě na základce na Valentýna vzal kytku a hodil ji po své vyvolené se slovy „Na, ty p. čo!“ A to je teda nářez. 8o :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1068
22.7.12 10:04

„Seš dobrá buchta, máš super kabelku a dobrou řiť“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24598
22.7.12 10:08

Ahoj, já tě znám, Ty seš ta a tá, že jo, pojď na kafe -
nešla jsem, ale on zjistil mé bydliště a došel si pro mně :cert: :cert: :cert: tak jsem šla a on mě žádal o ruku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
utekla jsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24598
@Deninka píše:
„Seš dobrá buchta, máš super kabelku a dobrou řiť“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32

Už je to pár let, mi jeden kluk na střední řekl:,,nemáš provázek?'' a já :,,ne''
on:,,to je škoda, mohli jsme navázat kontakt'' :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LouLou

@Barca12345 mne to prijde tak omlety…i ten vyraz „na kafe“ moc nemusim… :mrgreen: to uz radsi..na sklenicku..na drink…ale i tak

• Nahlásit
  • Citovat
24598
@S_h_a_n_i_e píše:
Není to teda přímo balící věta, ale jeden místní kluk s nedobrou pověstí ještě na základce na Valentýna vzal kytku a hodil ji po své vyvolené se slovy „Na, ty p. čo!“ A to je teda nářez. 8o :roll: :nevim:
:poblion: :poblion: :poblion:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama