Kojené miminko nekaká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 26.02.10 19:42
nekaka

ahoj vsem…
mala mi uz tyden nekadila…je plne kojena…ale nerve a tvari se spokojene…v chytry knizce sem vycetla ze pry nektere deti umi mliko plne vyuzit…setkali ste se s tim nekdo uz??? driv mi kakala taky malo ale v kazdy plince bylo aspon trosicku uspineny :)
 diiiky

Příspěvek upraven 26.02.10 v 19:45

Přečtěte si článek: Stolice kojence, rozdíl mezi kojeným a nekojeným

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 26.02.10 19:43

Mikito a kolik jí je? :) My nekajdíme někdy od 6 neděl, lépe řečeno jen tak cca 1-2× měsíčně, teď po skoro měsíci příkrmů to je tak 1-2× týdně…

edit - chybka se vloudila, přeinstalovávali jsme PC a nevšimla jsem si že prohlížeč vypnul podpisy :lol:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 26.02.10 19:48

taaak uz vidis metrik :) 2 mesice 2tydny a 2 dny…ja s tim zila v klidu kdyz sem precetla ze je to ok…ale ted me vydesila mati ze to teda normalni neni…tak se radej ptam :)

Agatha
Závislačka 4271 příspěvků 26.02.10 19:50

Mikitaa - co jsi četla je pravda. My měli u Agátky rekord asi 18 dní nekakání. Je to normálka. Je fakt, že ke konci už se trochu koutila, ale i podle toho jsem věděla, že bude v plíně hodně brzy nálož :wink: A to většinou pořádná :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 26.02.10 19:57

Mikito,je to v pořádku.Taky jsme to tak měli u obou dětí v určitém období :-)

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 26.02.10 19:59
mikitaa píše:
taaak uz vidis metrik :) 2 mesice 2tydny a 2 dny…ja s tim zila v klidu kdyz sem precetla ze je to ok…ale ted me vydesila mati ze to teda normalni neni…tak se radej ptam :)

Počkej až poroste… To zas nebude normální například že v roce nechodí bez plen a tak… Však ono se vždy něco najde ;) Já se tu zas před čtvrt rokem děsila jestli je normální mít klidný dítě :lol: O tom klukoj člověk neví, dokud ho nezačne otravovat brácha nebo nedostane hlad.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.02.10 21:45

My jsme to nezažili, ale říkali to i v porodnici, tak to snad bude pravda :mrgreen:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.10 22:02

Osobně nesetkala. Známé nekakalo dítě 21 dní a bylo OK. Prý je to normální, pokud nemá problémy, nemusí se nijak řešit. Osobne bych čekala 10-14 a pak se domluvila s mudrou co dál.

te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 27.02.10 07:04

Ahoj,
naše malá je také plně kojená a kakala po 14-ti dnech.Nějak obzvlášť ji to nevadilo.Mudr říkala,že je to normální.Od 3.měsíce jsem začla občas dávat probio kapky a kaká jednou za 5 dní.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 27.02.10 08:50

Ahoj mikitkoo !
Kubík má rekord 15 dní, takže pohoda..a neměl sebemenší problém..bříško nebolelo, prděl pořád. Teď kadí jednou týdně…
Asi je to normální .. hlavně jestli je Terezka v pohodě, pak nic neřeš :)

Babeta
Kecalka 171 příspěvků 27.02.10 09:24

Je to tak, MM je jediná potrava, kterou naše tělo umí stoprocentně využít, t. j. není odpad. Na druhou stranu je potřeba si pohlídat, jestli nekakající miminko přibírá a tedy má mlíčka kolik potřebuje. Tak mi to vysvětlovala naše dr.

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 27.02.10 09:34

taky jsme to tak měli a i když jsem četla, že to je normální, tak mě to taky vyděsilo, tak jsem volala mudře a ta mě taky uklidnila :-)))

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.02.10 10:38

dik holky…jak ty matky umi vydesit ze :))) pribira jak hrom…myslim ze ted uz budeme mit za tyden na kontrole 6 kg s prehledem 8-) jeste jednou diky :kytka:

isha4
Povídálka 30 příspěvků 28.02.10 01:16
nekakání

Ahoj holky,
u nás to bylo a je takto.
Mladší dcera 8měsíců-plně kojená je taky nekakací. Začalo to v jejích cca 3měs. po dovolené, nekadila tenkrát asi 10dní. Já četla na netu, jak takhle nakadí spousta dětí a že pokud není problém s bolením a nepohodou je to ok a děcko vše co sní vstřebá.
Pak jsme byli u mudry na kontrole, já se zmínila a nekadění a dostala jsem sodu, že s tím nic neděláme.
:cert:
Je potřeba, aby travicí trakt pracoval pravidelně!
Pokud mimi nekadí může zlenivět střevo a zadělává se na chronickou zácpu. Navíc je to špatně na imunitu - tenké střevo.
Dostali jsme projímadlo - cukerný roztok, který se nevstřebává do organismu, jen projde střevem.
Poté se nám stolice upravila, kadí 1 denně :potlesk:
Pokud nekadí 3. den dám 1× projímadlo a je zase tak na měsíc klid. :dance:
 Ivana

Gta 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.10 22:43

jestli nekaká dlouho a dělá ti to starosti odstříkej mléko a dej do něj pár kapek olivového oleje a nadílka je zaručenáa

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >