Neklid při krmení z lahve
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
19.3.15 12:26
@Ostružka my to meli kdyz mel napolykane hleny a bolelo ho brisko
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
14.4.19 19:00
Odmítání UM
Dobrý den, mám 4,5 měsíčního kluka jsme ma UM HiPP combiotik 1 poslední 3 dny se mi při krmení vrtí, otáčí se pořád nabok, a nechce vypít svojí dávku. Přibírat přebírá. Používám savičku od Mam 0+m. Měla bych vyměnit savičku? Prosím o radu👍 🙂
- načítám...
- Citovat
- Zmínit