nekojené dítě a čaj

Anonymní
5.11.09 15:22

nekojené dítě a čaj

potřebovala bych poradit, jak je to s pitim caje u ditete na UM. Nekde jsem cetla, ze ani nekojene dite caj nepotrebuje. Mala ma 4 mesice a cajik jsem davala v lete, kdyz bylo teplo, ted uz ho nedavam a kdyz jsem ho male zkusila udelat, vypila sotva 5ml.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2139
5.11.09 16:18

Začala jsem dávat pití až s příkrmama, takže od ukončeného 4.m a i tehdy mi vypil takový množství, že to ani nestálo za řeč. Taky jsem toho názoru, že pokud nejsou vedra, stačí mlíčko, umělé či mateřské.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17085
5.11.09 20:12

myslím si, že taky stačí jen UM. Taky jsem dávala pít hlavně v létě s podzimem už mi vypije mnohem míň. Teď už to do ní zase cpu kvůli příkrmům, protože špatně kaká a trpí zácpama, ale je to boj. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
5.11.09 20:33

No, já malému čaj nabízím, ale je to jak kdy. V létě ho vypil docela dost v těch vedrech, teďka se mi stane, že jeden den vypije i 200ml a další den jen 20ml. Prostě jak má žízeň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14500
5.11.09 21:48

Ahoj holky, já stále kojím, už i přikrmujeme, ale vodu dávám vždy. Od cca 6 týdnů jsem dávala fenyklový čajík, malý byl zvyklý a dnes nemám problém s pitím. Jen nechce čajíky ani šťávy, ale obyč vodu :) Té vypije klidně 100ml naráz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4140
5.11.09 23:11

Dcera je na UM od 8 mi týdnů a týden potom jsem ji začala vařit i čaje. Vypila fakt max. 50 ml za den. Pak se to stupňovalo a teď nemá problém vypít 250. Tekutinama nikdy neuškodíš, i kdyby to měla být jen převařená voda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
5.11.09 23:32

obecně se říká, že ani nekojené dítě nepotřebuje jiné tekutiny než UM. čaj bych já asi nedávala. těm dětským granulovaným nevěřím.. max. převařenou vodu. ale pokud není vysloveně hic, nedávala bych do zahájení příkrmů nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama