Nemám kam odejít

Anonymní
3.5.21 20:21

Nemám kam odejít

Ahoj holky, jdu se vypovidat, možná vás poprosit o rady..
Je mi 24let a jsem z dětského domova, rodiče jsem nepoznala vůbec a po osmnáctinách jsem byla krátkou dobu v kontaktu se svou babičkou.
V 19ti letech jsem v tehdejším zaměstnání poznala svého partnera -nyní 36let- začátek vztahu byl krásný, docela brzy jsme spolu začali bydlet a všechno šlo tak nějak rychle a já byla ráda že mám někoho vedle sebe. Máme spolu 4 letou dceru, ovšem po porodu to všechno začalo. On jak kdyby mu přeplo začal hrozně využívat toho že mám opravdu jen jeho a jsem na něm defakto závislá. Před dvěma lety začal s tím že musím při sexu hodně, opravdu hodně vzdychat - v noci to budí dceru, ta pláče, sousedi nám klepají na trubky od topení a když si dovolím přestat, buď mě někde ošklivě zmáčkne, nebo mi dá facku. Před sousedy se na chodbě stydím když se do mě pustí ať se krotíme..tohle začalo před dvěma roky, a možná to byla první výstraha toho že takhle normální vztah opravdu nevypadá..
Dokonce mu není blbý hodit přes nás deku a souložit (ne příjemně ) pres den v obýváku vedle naší dcery, to vždy zadržuju slzy..
Abych taky odbočila, když jdem třeba na nákup nesmím nic říct, nebo udělat, např. dát do vozíku sušenky, to mu není blby seřvat mě a ponížit před lidma..
Do práce mi zakázal chodit, v podstatě jsem doma jako ve vězení, nesmím sama s dcerou ven, nesmím nic..
Když už v sobě najdu aspoň trochu síly se mu vzepřít tak mě prostě zmlátí ( facky, jednou hodně velká rána do břicha )
A denně mi připomíná že jestli zkusim odejít už nikdy neuvidím dceru, že on je ten který vydělává peníze a vlastní byt, že já jsem ta nicka co nemá zaměstnání a odešla by s holým zadkem, že je jasné komu by byla svěřena - a to je v podstatě to čím mě drží v šachu. Bez dcery nikam neodejdu a on to moc dobře ví. Navíc to zkouší i na psychiku, že já se přeci tak špatně nemám - mám kde bydlet, co jist, jsem v teple tak co mužu chtít víc a jsou dny kdy mě obejme, dá mi pusu, říká že me miluje a třeba za hodinu je schopnej mě donutit k sexu v přítomnosti dcery.
Jsem neskutečně zoufalá, nemám nikoho na koho se obrátit a bojím se že když zavolam na policii, nebo azyloveho domu, opravdu přijdu o dceru :(
Prosím, jak tuto situaci řešit? Jak a kam odejít a hlavně jak nepřijít o dceru? Dekuju Bára.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6715
3.5.21 20:26

Kontaktuj Rosu nebo Acorus nebo Bílý kruh bezpečí. O dceru nepřijdeš a poradí ti, jak z toho pekla ven. Tohle si nezasloužíte ani jedna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
3.5.21 20:28

Na Ospod, hned zitra. Poradej. Jo a Rosa ma utajenej azylak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 20:31

Rosa? To vůbec neznám, dekuju něco si o tom zjistim

• Citovat
  • Nahlásit
2430
3.5.21 20:39

To mě moc mrzí, určitě musíš odejít! Odkud jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
3.5.21 20:40

“A denně mi připomíná že jestli zkusim odejít už nikdy neuvidím dceru”. Na to mu řekni chachacha, to je blábol všech blábolů. Samozřejmě kontaktuj organizace, které byly zmíněny. Ale bohužel mám z tebe pocit, že nic moc dělat nehodláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
3.5.21 20:40

Je duševně narušený. Jeho chování normální není, vypadá to na sexuálního devianta plus nějakou psychopatii (že Tě drží doma atd.). Neboj se, zařiď si v těch organizacích jednání s nimi a oni Ti poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
3.5.21 20:41

Bílá linka bezpečí atd.. Určitě zavolat při nejbližší příležitosti. Dá se sehnat azylovy dům.. Tohle není normální a mravně to ohrožuje i to dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
3.5.21 20:42
@Čičorečka píše: “A denně mi připomíná že jestli zkusim odejít už nikdy neuvidím dceru”. Na to mu řekni chachacha, to je blábol všech blábolů. Samozřejmě kontaktuj organizace, které byly zmíněny. Ale bohužel mám z tebe pocit, že nic moc dělat nehodláš.

Pozor, psychopatům není radno se vysmívat nebo jim sdělovat, co hodláš udělat. Jsou schopni mnoha věcí. Musí se opatrně, aby nepřekazili její kontakt s nějakou organizací, která pomáhá matkám v nouzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
3.5.21 20:42

Takovyho zmetka bych nechala zmlatit do bezvedomi. Musis odejit a vyzdimat z nej co jen jde. Chudak dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
3.5.21 20:45

Drzim palce, ať najdeš sílu odejít. Neboj se, o dceru nepřijdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
3.5.21 20:46
@Čičorečka píše: “A denně mi připomíná že jestli zkusim odejít už nikdy neuvidím dceru”. Na to mu řekni chachacha, to je blábol všech blábolů. Samozřejmě kontaktuj organizace, které byly zmíněny. Ale bohužel mám z tebe pocit, že nic moc dělat nehodláš.

No, to ji akorát zase zbije.. Musí odejít tajně, až bude v práci..
Nebo zajít na policii, vše popsat a nechat ho na čas vykázat, nebo by ho mohli vzít hned do vazby, tam je hned několik trestných činů..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
3.5.21 21:00
@Cimada píše:
Pozor, psychopatům není radno se vysmívat nebo jim sdělovat, co hodláš udělat. Jsou schopni mnoha věcí. Musí se opatrně, aby nepřekazili její kontakt s nějakou organizací, která pomáhá matkám v nouzi.

Já neříkám, aby sdělovala kroky, co hodlá udělat. Ale že nikdy neuvidí svoje dítě je takový nesmysl, že by mu měla dát najevo, že tomu nevěří. To je přesně důvod, proč jsou týrané ženy v problémech. Nechají se přesvědčit o nesmyslných věcech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
3.5.21 21:02

@Beckyttine5 s tou vazbou to v praxi obvykle není tak jednoduché, u dom. násilí se jde obvykle cestou vykázání a dál se to řeší s ospodem apod. Aby byl vztat to vazby, muselo by se mu stihnout sdělit obvinění a to v těchto případech není snadné (musí se zajistit aspoň nějací svědci, upřesnit dobu spáchání, počet útoků apod.), fakt to není tak snadné, že se borec veme do vazby a je klid…
vykázání jde proti tomu rychle a hned, ale je to jen na 10 dní a musí se mezitím se soudem vyřešit předběžné opatření..
tahle holka potřebuje utéct s dítětem a potřebuje bezpečí, klidně azylák pro matky s dětmi, tam ji bude líp, než s magorem
/pokud to je celé pravda, ale obávám se, že ano/.

PS: A vůbec se neboj, agresivnímu psychopatovi nikdo dítě nesvěří. Nesmíš se bát, musíš jednat. Potřebuješ sehnat dobrou sociální pracovnici v okolí, mrkni na net, je spousta organizací.. jinak OSPOD řeší i pohotovost, takže na jejich mobil pro odborné rady z vašeho regionu by ses měla dovolat, měl by být k dispozici na webu vašeho městského úřadu, případně tě nasměruje i policie (trochu blbý, že na obvodech slouží aktuálně spíš mladí kluci, ale to už je pak o štěstí a o lidech..)

Příspěvek upraven 03.05.21 v 21:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8428
3.5.21 21:02

Připravuj se tajně na útěk. Dej dohromady všechny doklady, peníze, papíry, co můžeš odnést a on to nepozná, a schovej je na bezpečném místě. Je velice pravděpodobné, že tvůj útěk bude zbrklý a rychlý. Většinou ženy utíkají až za pět dvanáct a s igelitkou, kde mají pár drobností. Měla bys mít vymyšlený rychlý plán útěku včetně toho, co si musíš vzít s sebou - brýle, léky, teplé věci pro dceru i sebe.
Buď krok před ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat