Nemam ovladac od televize

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.1.22 14:03

Nemam ovladac od televize

Nemam ovladac od televize a na tv jaoi z boku par tlacitek mohu pohybovat nahoru, dolu nebo do stran ale zadne tlacitko ok ani zpet a me najelo na televizi instalace a mam so vybrat jazik zvolila sem český jenze to nekde nijak potvrdit a ani z tama vijet co ted? Je mozne treba ze se zmacknou nejake 2 tlacitka a z toho se udela Ok? A nebo zpet? Skousela jsem ale marne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28199
23.1.22 14:06

Nemůžeš si nainstalovat ovládání na tv do telefonu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21418
23.1.22 14:07

Kup si ovladac :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
23.1.22 14:13
@cecetka píše:
Kup si ovladac :nevim:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.1.22 14:13

@pikola to je starsi televize bohuzel to nejse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
23.1.22 14:14

Nainstalovat ovladač do mobilu a naučit se správně používat i/y :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.1.22 14:15

@cecetka ovladac se mi rozbil ted a tak se jen ptam abych si mohla pustit televizi. kdyz neumis poradit tak radsi ani nepis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20269
23.1.22 14:20
@NikolaAmalka píše:
@cecetka ovladac se mi rozbil ted a tak se jen ptam abych si mohla pustit televizi. kdyz neumis poradit tak radsi ani nepis

dělej cokoliv jiného, než sledovní televize a psaní na emimino, zítra zajdi koupit nový ovladač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28731
23.1.22 14:21
@NikolaAmalka píše:
Nemam ovladac od televize a na tv jaoi z boku par tlacitek mohu pohybovat nahoru, dolu nebo do stran ale zadne tlacitko ok ani zpet a me najelo na televizi instalace a mam so vybrat jazik zvolila sem český jenze to nekde nijak potvrdit a ani z tama vijet co ted? Je mozne treba ze se zmacknou nejake 2 tlacitka a z toho se udela Ok? A nebo zpet? Skousela jsem ale marne

Vypnout televizi a koupit novy ovladač no. Jako když nenapíšeš ani co máš za televizi, tak těžko radit :nevim: my třeba žádné knoflíky z boku nemáme, zato můžeme nainstalovat ovladač jako apku do mobilu a ovládat to tím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16033
23.1.22 14:21
@NikolaAmalka
@NikolaAmalka píše:
@cecetka ovladac se mi rozbil ted a tak se jen ptam abych si mohla pustit televizi. kdyz neumis poradit tak radsi ani nepis

Ale ona poradila jediné rozumné řešení. To, že to není odpověď, kterou jsi čekala, je už tvůj problém. Pokud tam nikde není speciální tlačítko, tak máš bohužel smůlu. Ještě si můžeš zkusit vygooglit návod na ovládání televize podle tvého konkrétního typu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30911
23.1.22 14:23

Kup si nový ovladač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21418
23.1.22 14:23
@NikolaAmalka píše:

Pokud nebydlis na vesnici, tak si ho muzes koupit jeste dnes :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25719
23.1.22 15:25
@cecetka píše:
Pokud nebydlis na vesnici, tak si ho muzes koupit jeste dnes :nevim:

Nekoupíš….. Čekala jsem na ovladač 14 dní…..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21418
23.1.22 15:30
@Janli píše:
Nekoupíš….. Čekala jsem na ovladač 14 dní…..

Univerzalni ovladace jsou na prodejnach v kazdem vetsim elektru :nevim:
Ale nevime, co za TV ma @NikolaAmalka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18250
23.1.22 16:09

@NikolaAmalka https://www.dalkove-ovladace.cz/…y-lg-c-2_64/. Hledej… Je to stranka- dalkove ovladace- druhý pracovní den prijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat